Mateusz Bondarenko (w środku) po meczu rezerw - fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com
REKLAMA

Bondarenko wypożyczony do Skry

Wiśnia, źródło: ks-skra.pl

Mateusz Bondarenko został na rok wypożyczony do Skry Częstochowa. Niespełna 20-letni piłkarz do tej pory grał w rezerwach Legii. W poprzednim sezonie na boiskach trzeciej ligi rozegrał 31 meczów, w których zdobył trzy gole. Bondarenko ma również na swoim koncie grę w młodzieżowej Lidze Mistrzów.

Skra Częstochowa gra obecnie w drugiej lidze. W poprzednim sezonie zajęła 11 miejsce w tabeli.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Ka - 28.07.2019 / 02:58, *.chello.pl

Dawać kocura do repry!

odpowiedz
tekken (L) - 27.07.2019 / 09:07, *.chello.pl

Piłkarz, który powinien dostać szanse w pierwszej drużynie.

odpowiedz
News⚽️Legia - 27.07.2019 / 00:03, *.193.46

To nie ma sensu ,nie sprawdza,,,Bondarenko I wielu innych co osiàgneli podstawy w Legii wypożycza sie I zatraca talènty!,co za idiots!kieruje!tym!szambem!to!Legia!Warszawa!nie Izolator Bogu chwała!

odpowiedz
Jagoda - 26.07.2019 / 22:55, *.virginm.net

Powodzenia Mati. obyś wrócił do L jeszcze lepszym piłkarzem a wierze ze tak będzie.

odpowiedz
Wolfik - 26.07.2019 / 14:48, *.mm.pl

Ciekawy ruch. W tej lidze kości trzeszczą. I będziemy mieli piłkarza który będzie obeznany ze sztuczną nawierzchnią :).

odpowiedz