Aleksandar Vuković - fot. Marcin Banaszkiewicz
REKLAMA
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Vuković: Wiemy, że możemy grać lepiej

Hugollek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Aleksandar Vuković (trener Legii): Był to bardzo trudny mecz. Gospodarzom należą się gratulacje za bardzo ambitną i dobrą postawę. Możemy grać lepiej i wiemy o tym. Oczekujemy poprawy, ale dziś jeżeli nie będziemy gotowi by podjąć walkę z przeciwnikiem i nie zaangażujemy się wystarczająco w mecz, na pewno łatwo przegramy. Szanuję 0-0 jako wynik, który pozwolił nam osiągnąć cel, czyli zawans do kolejnej rundy. To dla nas najważniejsze.

- Przewagą gospodarzy była sztuczna murawa, czuli się na niej lepiej niż moi zawodnicy. Wiedzieli jak piłka się zatrzymuje i porusza. KuPS nie miał nic do stracenia, więc starali się grać długimi piłkami, ale dobrze się broniliśmy. Natomiast kontrataki nie wychodziły nam tak jak to sobie zakładaliśmy. Lewy obrońca KuPS pokazał się z dobrej strony. Ponadto zawodnik z numerem trzy był tym, który rozpoczynał wiele ataków rywali. Bardzo szanuję jakość drużyny fińskiej, uważam że byli dużo lepsi niż wszyscy dookoła oczekiwali.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.