fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

21 zawodników poleciało do Kuopio

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Aleksandar Vuković zabrał do Finlandii 21-osobową kadrę. W Warszawie pozostali: Cafu, Mateusz Wieteska, Mateusz Praszelik, Michał Karbownik, Salvador Agra, Ivan Obradović i Kacper Kostorz.

Po godzinie 13 samolot czarterowy z "Wojskowymi" na pokładzie wylądował w Kuopio. O godzinie 18 legioniści przeprowadzili trening na stadionie KuPS, warunki pogodowe znacznie różnią się od tych, które obecnie panują w Polsce - temperatura ledwo przekracza 10 stopni Celsjusza.

Kadra Legii na rewanż z KuPS:

Bramkarze: Radosław Cierzniak, Radosław Majecki, Wojciech Muzyk

Obrońcy: Inaki Astiz, Artur Jędrzejczyk, Igor Lewczuk, William Remy, Luis Rocha, Paweł Stolarski

Pomocnicy: Domagoj Antolić, Walerian Gwilia, Tomasz Jodłowiec, Luquinhas, Andre Martins, Dominik Nagy, Arvydas Novikovas, Marko Vesović

Napastnicy: Carlitos, Jose Kante, Sandro Kulenović, Jarosław Niezgoda

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
zduneq - 01.08.2019 / 15:52, *.inetia.pl

@singspiel: może i miał charakter starej baby ale punktował lepiej niż "wspaniały" Magiera(sprawdź sobie na transfermarkt śr.p./m) symbolicznie ale mimo wszystko lepiej.Fakt, nie grał z RM czy SL ale to co odziedziczył ciężko jakkolwiek nazwać inaczej niż zbieranina. Ciężki trening przynosił efekty.Być może nawet zbyt ciężki, odstawienie "nietykalnych" w szatni, krnąbrnych i zaczęło się "granie" na zwolnienie.Gdybym ja był prezesem to w czasie przerwy w Krk zszedłbym do szatni i opier...ił pajacyków za to co odstawiają i zagroziłbym karami finansowymi.
Co więcej gość(SA) żeby zdjąć presję z drużyny i pozwolić jej się odbudować mentalnie robił z siebie pośmiewisko na konferencjach mówiąc o jakiś sędziach, nie równo skoszonej trawie, wietrze wiejącym w zła stronę itp.Byłoby MP2019 gdyby Pinto był dalej trenerem lub nie zastąpił go parodysta Vuko

odpowiedz
singspiel - 01.08.2019 / 15:25, *.atman.pl

@zduneq: to fakt, że piłkarze zwolnili Sa pinto, bo miał charakter starej panny. Ale po jego zwolnieniu drużyna też grała słabo. Dlatego zostalismy bez mistrza

odpowiedz
!(L)! - 01.08.2019 / 15:13, *.tpnet.pl

--------------------------------Majecki---------------------------------
Stolarski-- --- Jędrzejczyk------ Lewczuk----------------Rocha
-------------------- Antolić ----------------Gwilia--------------------
Novikovas ------------ - -----Carlitos -----------------Luquinhas
------------------------------ Kulenović--------------------------------

odpowiedz
zduneq - 01.08.2019 / 15:00, *.inetia.pl

@singspiel:

co za bzdury.Widziałem jak drużyna zaczęła zapierdalać po okresie z Pinto.Potem pamiętam jak człapała w KrK w meczu z Wisłą.Pamiętam też jak zaczęła znów zapierdalać w kolejnym meczu.Nagle się nauczyli biegać?Drużyna znów gra na zwolnienie trenera.Taka jest prawda.

odpowiedz
Rrk - 01.08.2019 / 14:55, *.orange.pl

@Mateusz z Gór: może już ludzie nie chcą się śmiać z tego że ktoś z gór szydzi sobie z ich klubu...

odpowiedz
fan - 01.08.2019 / 14:07, *.play-internet.pl

@Majkello: jeśli chodzi o zawodników z pola to jest 5. Czyli dobrze napisał.
Pozdro

odpowiedz
Gravesen - 01.08.2019 / 12:30, *.play-internet.pl

A gdzie Stoch, Żyła i Kubacki?

odpowiedz
Giaur - 01.08.2019 / 11:26, *.solarcom.ch

A leciał z nimi pilot?

odpowiedz
Majkello - 01.08.2019 / 10:25, *.net.pl

@Pawi: liczyć nie umiesz, bo 8 Polaków ;)

odpowiedz
Mateusz z Gór - 01.08.2019 / 08:42, *.inetia.pl

@Czwarty Pasek Na Dresie:

Zawsze to samo piszecie, kiedy nie podoba Wam się moje zdanie, ale nie potraficie podjąć merytorycznej dyskusji.

odpowiedz
singspiel - 01.08.2019 / 08:34, *.play-internet.pl

@Stanislaw: najważniejsze dla kondycji są zawsze przygotowania zimowe. Przecież wtedy pracował Sa Pinto. Teraz zbieramy efekty jego "pracy".

odpowiedz
Unti - 01.08.2019 / 07:38, *.centertel.pl

Co się dzieje z Agra? Na zgrupowaniach był najlepszy?... Klub kokosa?

odpowiedz
Stanislaw - 01.08.2019 / 00:09, *.plus.pl

Jakby nie był zwolniony Sa Pinto tony przygotował drużynę kondycyjnie a tak to po piętnastu minutach jest oddychanie rękawami i szukanie usprawiedliwień porażki.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 31.07.2019 / 23:42, *.play-internet.pl

@Mateusz z Gór: Tam wysoki powietrze widac rozrzedzone.

odpowiedz
Arek - 31.07.2019 / 23:27, *.tpnet.pl

@Rado: a no nic. Trenuje, znaczy zaległości nadrabia i na sierpień ma być gotowy tak twierdzą.

odpowiedz
Arek - 31.07.2019 / 23:25, *.tpnet.pl

@Jar: kontuzja stawu skokowego. Jakieś więzadło pykło. Ale już zaczął trenować ze wszystkimi.

odpowiedz
LGZ - 31.07.2019 / 22:40, *.tpnet.pl

Powrot z awansem LEGIO !!!

odpowiedz
ZGL - 31.07.2019 / 22:37, *.tpnet.pl

Czy polecieli po awans ? Zobaczymy jutro i powodzenia LEGIO !!!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 31.07.2019 / 21:59, *.inetia.pl

@GCW: Jestem cały czas.

odpowiedz
Jar - 31.07.2019 / 21:23, *.chello.pl

Co z Cafu dlaczego nie gra?

odpowiedz
Rado - 31.07.2019 / 21:02, *.inetia.pl

Co z Obradoviciem do ch...wafla??

odpowiedz
Pawi - 31.07.2019 / 20:29, *.play-internet.pl

21 zawodników, 18 gracze z pola, 5 polakow... Kogoś chyba...

odpowiedz
GCW - 31.07.2019 / 19:58, *.play-internet.pl

@Mateusz z Gór: Mateusz wracaj do Gór

odpowiedz
Mateusz z Gór - 31.07.2019 / 19:43, *.inetia.pl

Nie dość, że granie co trzy dni, sztuczna murawa i intensywny trening wczoraj, to jeszcze zimno. Oj, tyle wymówek, że aż trudno zdecydować jak tłumaczyć jutrzejszą porażkę.

odpowiedz