Marko Vesović - fot. Marcin Banaszkiewicz

Vesović: Mamy problem z komunikacją

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Jedyną dobrą rzeczą jaką można powiedzieć po tym spotkaniu jest to, że osiągnęliśmy swój cel, jakim był awans do kolejnej rundy. To prawda, że mieliśmy problem z komunikowaniem się między sobą. W pewnych momentach nie zachowywaliśmy się jak drużyna. Nie wiem dlaczego to tak wygląda, ale nawet w tej sytuacji mieliśmy kilka okazji, by zakończyć ten mecz. Nie udało nam się ich wykorzystać, więc wkradła się nerwowość i rywale zaczęli stwarzać swoje okazje i też mogli zdobyć gola - powiedział po meczu Marko Vesović.

- Zmarnowany rzut karny nie stanowi problemu. "Jedenastka" jest jak ruletka, dla mnie liczy się strzelenie goli z lepszych okazji, które stworzyliśmy w trakcie spotkania. W kolejnym meczu jesteśmy bardzo nieskuteczni.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
Vito - 02.08.2019 / 15:51, *.132.121

Ale problemów z cyferkami na koncie nie macie.

odpowiedz
Jacek - 02.08.2019 / 11:42, *.tpnet.pl

Szkoda pisać kalectwo

odpowiedz
zduneq - 02.08.2019 / 10:30, *.inetia.pl

Z tej wypowiedzi wynika jedno.
W szatni jest syf.Widziałem to co się odpier...lało. Dla mnie to po prostu oni nie chcieli strzelić bramki. Novikovas tak spudłował, że mógł to zrobić tylko specjalnie, To samo Kulenović przy karnym i sytuacjach sam na sam.Oni po prostu nie zamierzali tego wygrać jeśli nie było takiej potrzeby.

odpowiedz
Tomek - 02.08.2019 / 10:20, *.centertel.pl

żal kibiców naprawdę, a ci pseudo kopacze powinni mieć obniżone zarobki, a jak się nie podoba to wypad z klubu, razem z tym śmiesznym trenerem, przecież oni nie mają sił, a to początek sezonu, nie ma w nich agrsji, woli walki, zero stylu, vukovic wracaj na te bałkany i zabierz swoich rodaków

odpowiedz
Kipkorir - 02.08.2019 / 07:00, *.chello.pl

Nie dziwi mnie brak komunikacji, skoro treningi wyglądają jak ten z ostatniego filmiku, a w każdym meczu "trener" wystawia inny skład.

odpowiedz
dziadek - 02.08.2019 / 01:18, *.play-internet.pl

Ponad 50 meczów w Legii.
2, (słownie : dwie strzelone bramki ) , w tym czasie.
Zajrzałem w jego statystyki, bo ani jednego dobrego meczu w jego wykonaniu ja sobie nie przypominam.
Podobno to skrzydłowy.
Podobno, bo dla mnie, to jest paralityk.
Przecież on tu nawet trybun nie powinien wąchać.
Że coś tam biega ?
To jest piłka nożna, a nie lekkoatletyka.

odpowiedz
dziadek - 02.08.2019 / 01:32, *.play-internet.pl

@dziadek:

A,
i że w rewanżu w jego miejsce nie zagrał Stolarski, to jest karygodne. Moim zdaniem świadczy o tym, że powinniśmy jak najszybcjej pozbyć się całego zaciągu z Bałkanów, bo to jakaś klika się zrobiła w Legii. Z "trenerem" włącznie. Dziś Kulawy "zagrał" kosztem Kante. Z jakim skutkiem, widzieliśmy. Ja liczyłem, że zamiast Kulawego wyjdzie Kante. Zamiast Vesovica Stolarski. Zamiast Nogya Brazylijczyk. Zamiast tego z babyjagi jakiś młodzik, bo nikogo innego nie mamy. Ktokolwiek.

odpowiedz
kucik - 02.08.2019 / 00:28, *.novaia.pl

wy macie problem z bieganiem a nie z komunikacja...(90min sytuacja przy nieuznanej bramce dla KuPS , Antolic...i wiecej nic nie potrzebuje)

odpowiedz
Szyszko - 02.08.2019 / 00:23, *.chello.pl

Następny leszcz, który nadaje się góra na ławkę i nie wiem czy w Legii nawet

odpowiedz
Mateusz z Gór - 01.08.2019 / 22:53, *.inetia.pl

Jedenastka jest jak ruletka, kiedy jesteś słaby.

Powiedz to Svitlicy, Lewandowskiemu albo Balotelliemu. Loteria, dobre sobie.

Problem z komunikacją to na pewno macie, bo jakbyście nie mieli, to byście czytali, co się o was pisze i byłoby wam wstyd grać taki piach. Ale macie problem z komunikacją i zamazany obraz tego jak bardzo jest źle.

odpowiedz
ZGL - 01.08.2019 / 22:45, *.tpnet.pl

A z czym jest jeszcze problem ?

odpowiedz
Daniel - 01.08.2019 / 21:44, *.tpnet.pl

Panie Mioduski proszę: dwóch ofensywnych pomocników na teraz ! Bez tego nie ruszymy z miejsca! Z nowych piłkarzy Gwilla ok dobry zawodnik, Novikowas narazie cienki ale może odpali .Tu trzeba jakości! Czasu nie ma! Rocha-mi.Nagy-mi czy Antoiliciami daleko nie zajdziemy! W zespole jest za mało jakości! Zawodnicy grają jakby się nie znali. Tam trzeba twardej ręki i kilku dobrych transferów!

odpowiedz
Kowi - 01.08.2019 / 21:38, *.vectranet.pl

Że co ???hahaha ja pier
...amatorstwo pełną gębą.

odpowiedz
Lipa - 01.08.2019 / 21:25, *.cyfrowypolsat.pl

A gdzie komury w szatni

odpowiedz
Juri - 01.08.2019 / 21:21, *.inetia.pl

Panie Marco ,radzę trenować lewą nogę.

odpowiedz
Robert - 01.08.2019 / 21:20, *.02.net

Aha i 11 to w 99% pewny gol tylko trzeba miec chlopa ktory potrafi kopnac pilke z jajem a nie takie platfusy co ledwo biegajanpo boisku.

odpowiedz
Robert - 01.08.2019 / 21:17, *.02.net

Wy to macie problem z bieganiem!!! I angazowaniem do gry!!! W 60 minucie zeby oddychac rekawami to tylko w Legii... zenada!!! Zero zaangazowania i checi gry. Nie wiem czy ogladaliscie Lechie ale tu to chociaz jest tempo gry i checi strzelebia gola.

odpowiedz
Siódmy syn siódmego syna - 01.08.2019 / 21:46, *.play-internet.pl

@Robert : Jeśli oddychają rękawami to to jest brak zaangażowania? Zastanów się trochę. Są źle przygotowani do sezonu, nie mają siły biegać i tu największa ambicja nie pomoże.

odpowiedz
Carlitos - 01.08.2019 / 21:17, *.play-internet.pl

Dlaczego zdejmujesz półtrenerze jedynego który w ostatniej minucie strzeli bramkę a gra ten kulenovic?" robi wslizgi i walczy ale 1 na 1 z finczykami jest osrany to co będzie za chwilę vuko won.

odpowiedz
RAF - 01.08.2019 / 21:10, *.vectranet.pl

Daj mi chodź jeden powód do zadowolenia po tym meczu oprócz awansu... Nie ma... Gra na palę do przodu, novikovas kopie się po czole, Kulenovic nogi i głowę w szatni zostawił, jednie Gwila grał na poziomie, brak pomysłu na grę, gdyby to było HJK Helsinki to byśmy w piz.. dostali ostro, Vuko powinien im po liściu zaje...l..

odpowiedz