fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Austriak sędzią meczu z Atromitosem

Woytek - Wiadomość archiwalna

Austriak Manuel Schüttengruber będzie sędzią głównym czwartkowego meczu 3. rundy eliminacji Ligi Europy, w którym Legia Warszawa zmierzy się z Atromitosem Ateny. Na liniach pomagać mu będą Roland Brandner i Robert Steinacher, a arbitrem technicznym będzie Christopher Jäger. Mecz odbędzie się 8 sierpnia o godz. 21:00 w Warszawie.

Schüttengruber sędziował ostatnio mecz 2. rundy eliminacji Ligi Europy Piast Gliwice - Riga FC.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Wolfik - 05.08.2019 / 11:21, *.mm.pl

Jeszcze "Kasztan" w roli sędziego... same nieszczęścia ostatnio.

odpowiedz
Buli - 04.08.2019 / 17:33, *.t-mobile.pl

Hohoho Magiera na trybunach.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.