Cezary Miszta - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Miszta przechodzi rehabilitację w Warszawie

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Wypożyczony z Legii do I-ligowego Zagłębia Sosnowiec 17-letni Cezary Miszta, doznał kontuzji barku i obecnie w Warszawie przechodzi rehabilitację. "Mam mocno naderwaną torebkę stawową w barku. Czeka mnie 8 tygodni rehabilitacji, która będzie prowadzona na Legii. Jak dobrze pójdzie i nie będzie komplikacji to po rehabilitacji, 7 października wróciłbym do Sosnowca do normalnych treningów" - mówi młody bramkarz.

"Liczyłem, że będę dostawał jak najwięcej minut, rozwijał się w Zagłębiu. Tak jak chociażby Radzio Majecki, który rozwinął się w Stali Mielec. Taki plan na mnie cały czas ma Legia. Miałem wrócić z wypożyczenia do Warszawy, by powalczyć o numer jeden w Legii. Ale z powodu kontuzji barku te plany się przesuwają się w czasie" - mówi w rozmowie dla oficjalnej strony sosnowieckiego klubu.

Po konsultacji z lekarzami Legii, uznano, że lepsza dla Miszty będzie rehabilitacja bez przeprowadzania operacji - ta bowiem wydłużyłaby powrót do zdrowia do pół roku. Miszta cały czas pozostaje pod obserwacją selekcjonera reprezentacji Polski do lat 19. "Jeżeli wrócę do gry w I lidze, to mam dostać szansę w kadrze U-19" - mówi Miszta.

Całą rozmowę przeczytać można tutaj.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.