fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Vesović: Gramy jak zespół

Fumen, źródło: Legionisci.com

- To dla nas bardzo ważne zwycięstwo. Wygraliśmy u siebie i kolejny raz nie straciliśmy bramki. Bardzo się z tego cieszymy. Takie sytuacje ćwiczymy na treningach i wiele ostatnio poprawiliśmy. Jedyną złą rzeczą dzisiaj było to, że nie zdobyliśmy bramki z kontrataku, a mieliśmy wiele takich sytuacji, szczególnie w drugiej połowie. Powinniśmy podwyższyć wynik spotkania wcześniej.
Powinniśmy zdobyć drugą i trzecią bramkę, bo mieliśmy ku temu okazje, żeby móc zagrać spokojniej w końcówce spotkania. Ten element musimy poprawić. To był dobry mecz, żeby nabrać pewności siebie przed spotkaniem z Rangers FC - powiedział Marko Vesović.

- To ważne, żeby poszczególni zawodnicy grali ze sobą często, żeby nie było zbyt wielu rotacji. Teraz jesteśmy bardziej pewni siebie, gramy jak zespół, jak zespół bronimy i atakujemy. To nasza mocna strona. Jesteśmy bardziej skoncentrowani i nie tracimy bramek.

- Nie wiem, jak będzie wyglądał czwartkowy mecz. To zależy od naszej dyspozycji i tego, jak zagra przeciwnik. Na pewno będzie to ciekawe spotkanie dla kibiców, bo to znany zespół, ma znanego trenera. Na pewno będziemy analizować ich grę. Wiemy, że mają wartościowych piłkarzy, grają w dobrej lidze. Szanse oceniam 50 na 50.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Xxc - 18.08.2019 / 22:38, *.plus.pl

Vesovic wspaniałe wypełnia miejsce po Kuchym

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.