REKLAMA

Legioniści triumfowali w PP kl. 505

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Ustce zakończyły się żeglarskie zawody Pucharu Polski w klasie 505. Z olbrzymią przewagą nad resztą stawki triumfował w nich Jakub Pawluk z żeglarskiej Legii wraz z Marcinem Józefowskim (Spójnia W-wa). Legijna załoga wygrała sześć wyścigów, dwa kolejne ukończyła na miejscu drugim, a jeden na siódmym. To bardzo dobry wynik przed mistrzostwami Polski w klasie 505, które odbędą się we wrześniu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Jack sparrow - 18.08.2019 / 23:10, *.play-internet.pl

Gratulacje!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.