fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze oceny

Oceny legionistów za mecz z Rangers FC

Woytek, źródło: Legionisci.com

Kolejny raz przyznaliście piłkarzom Legii bardzo dobre oceny. Najwyższą notę za czwartkowy pojedynek ze Szkotami otrzymał Igor Lewczuk - 5 w skali 1-6. Najniższa ocena znów trafiła do Sandro Kulenovicia - 2,1.

W sumie oceniało 2246 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 4,0.

Lewczuk 5,0
Jędrzejczyk 4,7
Majecki 4,6
Luquinhas 4,5
Stolarski 4,5
Vesović 4,3
Cafu 4,3
Gwilia 4,2
Luis Rocha 4,1
Andre Martins 4,1
Antolić 3,0
Nagy 3,0
Kulenović 2,1

średnia drużyny 4

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (32)

+dodaj komentarz
Kipkorir - 26.08.2019 / 14:02, *.chello.pl

Ciekawe za co te 2,1 i który dzban poza Vukoviczem i Kulenoviczem dali oceny wyższe niż 1?

odpowiedz
Kamrat - 24.08.2019 / 20:11, *.ostnet.pl

Ciekawe kulenovic jak drewno a mimo to pierwszy skład dlaczego i za co. Nawet nie chcę myśleć niektóre modelki niezbyt piękne też wygrywają konkursy.

odpowiedz
Damian - 24.08.2019 / 14:24, *.centertel.pl

Kulenović za wysoko!!

odpowiedz
Jacek - 24.08.2019 / 12:45, *.centertel.pl

Kulenovic jest wyrobnikiem i dostal taką ocene jaką dostają robole od czarnej roboty. Carlitos w porownaniu do mlodziana jest panem pilkarzem, na ktorego efekty pracy ktos taki jak Kulenovic powinien zasuwac. Nie moze byc w druzynie 11 pilkarzy i nie moze byc 11 roboli. W pierwszym przypadku nie bedzie komu zapieprzac, a wdrugim nie bedzie komu zdobywac bramek, tak jak to jest obecnie.Musi byc ktos kto potrafi grac w pilke i zrobic roznice zwlaszcza bramkową. Nasz treneiro musi to jak najszybciej zrozumiec i przypomniec sobie jak gral Carlitos na wiosne gdy dostal troche swobody od niego.

odpowiedz
Trampek - 24.08.2019 / 15:39, *.net.pl

@Jacek: Cytat:"Nasz treneiro musi to jak najszybciej zrozumiec i przypomniec sobie jak gral Carlitos na wiosne gdy dostal troche swobody od niego." Aby coś zrozumieć, to trzeba posiadać aktywne szare komórki.

odpowiedz
Jacek - 24.08.2019 / 17:15, *.tpnet.pl

@Trampek: Czego kolego nie rozumiesz? Nie potrafisz zrozumiec,ze Carlitos nie jest zwyklym wyrobnikiem i gdy dostal na boisku troche swobody na wiosne to dzieki jego bramkom Legia liczyla sie w walce o mistrza.Jest typem gracza, ktory musi miec troche swobody zeby strzelic gola. Nie wszyscy zawodnicy muszą byc zamknieci w ryzach taktycznych, bo bedzie tak jak w tej chwili czyli brak goli. Wystarczy ruszyc szare komorki.

odpowiedz
haha - 26.08.2019 / 10:39, *.com.pl

@Jacek: Jacuś - kolega wyżej się z Tobą zgadza zapewne. Ale zaznaczył, że Vuko nie posiada szarych komórek, więc nie zrealizuje Twoich sugestii. Rozbawiła mnie Twoja odpowiedź

odpowiedz
... - 24.08.2019 / 11:29, *.t-ipconnect.de

Dostaje szału jak widzę tą kulawiznę w pierwszym składzie. Kolejny mecz a facet nie potrafi przyjąć piłki w polu karnym. To że zostawia serce, jak to mówi vuko, na boisku to za mało. Nie potrafi wyjćc na pozycję,marny stzał,dryblingu brak. Z racji wieku brak doświadczenia i kompletny brak czucia piłki. Na obecną chwile najgorszy napastnik. Nie rozumiem jak vuko i Saganowski nie robią zmiany na innego napastnika. To jest chore. Jesli to pomysł pudla aby go w L.Europy wypromować to vuko jest pantoflem pudla, a jeśli to upartość vuko to pudel znowu jest w dupie.

odpowiedz
Hiszpan - 24.08.2019 / 08:53, *.play-internet.pl

Kulenovica za wysoko. Za jedno udane zagranie dostał 2.1 ? Żart qwa.

odpowiedz
K(L)AKIER - 24.08.2019 / 08:16, *.inetia.pl

Antolic zrobił zmianę i nic nie wniósł, podania od stoperów do niego i odwrotnie, może ma zdrowie do ciężkiej roboty, odbiory, itp ale do kombinacyjnej gry to on nie sie nadaje.Vuko powienien chociaz dac szanse Carlitosowi aby wchodzil a koncówki bo to mu sie nalezy, szacunek musi byc, a czym sobie zasłuzył ze ten gosc nawet mu szansy nie daje, kulawy w życiu nie zdobędzie tyle bramek co carlitos w 2 sezonach

odpowiedz
# - 24.08.2019 / 07:58, *.vectranet.pl

Jak powiedział Sagan w jednym z wywiadów (...Carlitos nie wypełnia na boisku założeń taktycznych ,określonych przez Sztab ... a Kulenovic haruje na boisku tak jak Sztab założył i lepiej czyta pole....) No a że ze strzela nie celnie i nie potrafi wykorzystać sytuacji podbramkowych to już inna sprawa. I tyle w temacie.

odpowiedz
Rafał - 24.08.2019 / 00:46, *.amazonaws.com

Kulenovic powinien odwiedzić rezerwy, chociaż myślę że i tam miałby problem z grą w pierwszej jedenastce nie mam pojęcia co w nim widzi Vuko

odpowiedz
Rakowiec - 23.08.2019 / 23:33, *.play-internet.pl

Lewczuk zajebiscie!

odpowiedz
Maciek - 23.08.2019 / 23:29, *.chello.pl

Jak sprzedadzą niezastąpionego Kulenovica,to dopiero będzie się działo... I co wtedy? Pozostanie walka o utrzymanie remisów 0:0.Inni chyba by nie potrafili grać tak kreatywnie jak SK.

odpowiedz
Jane - 23.08.2019 / 23:21, *.play-internet.pl

Do tej pory popierałem Vuko w 100% teraz już nie gdyż robi pod górę klubowi który z tak perfekcyjna obrona mógłby już być dużo dalej gdyby jeszcze napastnik był dostosowany do reszty.Kule jest obiecującym graczem,kibicuje mu bardzo ale Vuko robi błąd!Nie teraz i nie kosztem drużyny i klubu!To Sandro powinien wchodzić na ogony,a nie Carlitos (choć ostatnio i tego nie doświadcza).Carlitos w meczach których grał najlepszy na boisku,Sandro najgorszy we wszystkich i gra od początku do końca,a my bez goli WTF???

odpowiedz
L - 23.08.2019 / 23:21, *.AWIST.PL

Za co ta kulawanoga dostał taką wysoką ocenę?

odpowiedz
zenek - 23.08.2019 / 23:19, *.centertel.pl

mnie zastanawia jedno, jakim cudem jakiś klub chciał dać za Kulenovicia EUR 3mln...

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 23.08.2019 / 22:35, *.plus.pl

Nie wiem, czy ktoś zwrócił uwagę, ale dwie sytuacje Rengersów, były kropka w kropkę jak te zagłębia, czyli główką z 9 minuty a potem podanie prostopadłe na linie obrony, obrót i już czarny leci sam na bramke. Vuko, chyba jeszcze jest nad czy pracować w obronie bo tak słodko to nie było.

odpowiedz
scvv - 23.08.2019 / 22:11, *.centertel.pl

100% poparcia dla Vuko. Drużyne buduje się od obrony , a jak na razie na zero z tyłu ...jako jedyna drużna w eliminacjach do LE

odpowiedz
krawcu - 23.08.2019 / 21:59, *.t-mobile.pl

No nie da się patrzeć na tego łamagę Kulenovica, wiedząc, że na ławce jest Carlitos i Niezgoda....

odpowiedz
GZG - 23.08.2019 / 21:28, *.tpnet.pl

Taka srednia druzyny cieszy a po rewanzu z Rangersami oby byla jeszcze wyzsza !!!

odpowiedz
GDL - 23.08.2019 / 21:25, *.tpnet.pl

P.Trener wpuszcza do gry tych co nic nie wnosza a o kogo chodzi to wiadomo !!!

odpowiedz
Darek - 23.08.2019 / 21:24, *.t-ipconnect.de

Kiedys bylo po co nam Lewandowski jak mamy Arrubarrene.Dzis jest po co nam Carlitos jak mamy Kulenovicia.To juz nie jest smieszne.Nasz najlepszy napastnik nie gra a trener klamie nas wszystkich w zywe oczy na konferencjach mowiac ze nie ma konfliktu miedzy nim i Carlitosem.
Kłamstwo ma zawsze krotkie nogi wiec niedlugo poznamy prawde.O co w tym wszystkim chodzi.
Jak tak dalej będzie to ludzie nie beda czekac na zmiane Kulenovicia zeby go wygwizdac tylko beda gwizdac za kazdym razem gdy dojdzie do pilki.Czyli i tak nie duzo bo wyjdzie z tego ze dwa razy na mecz.

odpowiedz
roben66 - 23.08.2019 / 21:20, *.orange.pl

Nagy lepiej oceniony niż Kulenovic :) , panowie Nagy jest zdecydowanie bez formy , nic nie wnosi po wejściu na boisko

odpowiedz
lagerta - 23.08.2019 / 21:23, *.virginm.net

@roben66: ale był tak krótko na boisku, ze nie zdążył wszystkich wk...ć

odpowiedz
BIE(L)ANY - 24.08.2019 / 08:05, *.plus.pl

@lagerta: hahahaha, w sedno.

odpowiedz
Abcd - 23.08.2019 / 21:20, *.t-mobile.pl

Lewczuk?
To ten " stary, słaby" itp co ostatnio do nas przyszedł?

odpowiedz
krys008 - 23.08.2019 / 21:10, *.t-mobile.pl

Jędrzejczyk kapitalny mecz. Od dłuższego czadu nasz najlepszy zawodnik. Absolutna dominacja. Szybki, zdecydowany, bezbłędny, miło się ogląda jak kieruje obroną, a w parze z Lewczukiem tworzą świetny duet i dają drużynie dużo spokoju. Szkoda, ze gramy bez napastnika. Irytuje mnie ten upór Vuko.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 23.08.2019 / 21:38, *.inetia.pl

@krys008:

To Lewczuk kieruje obroną. Ale to prawda, Artur gra dobrze.

odpowiedz
Hugon - 23.08.2019 / 23:02, *.vectranet.pl

@krys008: Gra tak dobrze ze mało co padła by bramka tak się dał ograć jak dzieciuch .

odpowiedz
krys008 - 24.08.2019 / 22:38, *.t-mobile.pl

@Hugon: Tak raz został ograny, po rewelacyjnym zagraniu. Trudno oczekiwać, ze wygra wszystkie pojedynki. Wprowadza spokój i stabilizację. Od dłuższego czasu gra ma internatonal level ! :)

odpowiedz