Steven Gerrard- fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Gerrard: To będzie ciężki test

Fumen, źródło: Legionisci.com

Steven Gerrard: Liga Europy jest bardzo ważna dla nas, choćby ze względów finansowych, jak i dla naszych kibiców. Oczywiście mamy swoje cele na krajowym podwórku, gdzie musimy zdetronizować Celtic Glasgow.

Legia jest dobrym zespołem. To wielki klub z dużą nazwą. W ostatnim czasie nie tracili wielu bramek, co budzi w nas szacunek. Nie jestem typem trenera, który wypowiada się na temat poszczególnych zawodników. W związku z tym, nie chcę wyróżniać któregokolwiek z graczy Legii. Niemniej jednak to dla nas będzie ciężki test. Oba kluby mają ten sam cel, ale wierzę w swoich graczy. Wiem z doświadczenia, że jak są duże wyzwania, to w piłkarzach wyzwala dodatkowe pokłady emocji i chęć walki.

Legia jest dobrze zorganizowanym zespołem, który nie traci bramek. Kluczowe jest, żeby zagrać na naszym poziomie, choćby jak w dwumeczu z Duńczykami. Mam pewność, że możemy jutro strzelać bramki. Natomiast spodziewam się ze strony gospodarzy, że będą grać agresywnie, pressingiem.

Wiem, że nasi kibice licznie stawią się jutro na stadionie. Chcemy zagrać dla nich jak najlepiej, żeby czuli się z nas dumni.

Grałem kiedyś w meczu reprezentacji w Polsce i przyznam, że chętnie tu przyjeżdżam. Szczególnie, że tu jest dużo fanów Liverpoolu. To dla mnie miłe. Inna sprawa, że kibice potrafią stworzyć gorącą atmosferę, ale musimy zagrać jak najlepiej potrafimy.

Alfredo Morelos to bez wątpienia świetny gracz i będzie jutro gotowy do gry. Mam do dyspozycji dwie "dziewiątki", co dla mnie jest idealną sytuacją. To stwarza wiele możliwości na boisku.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (27)

+dodaj komentarz
Bartek - 22.08.2019 / 17:23, *.chello.pl

jak znowu wyjdziemy kulawym ustawieniem 4:5:0 to nic z tego nie będzie...

odpowiedz
szczepan - 22.08.2019 / 12:05, *.bkkb.no

kto zaprosil Michała Szpaka na konferencje?

odpowiedz
Pacho - 22.08.2019 / 12:15, *.2.42

@szczepan: hehe. A może to ich kierownik drużyny? Może kogoś nieuprawnionego wprowadza i karma wróci? Skoro Berg mówił że to się już nigdy nie zdarzy to może właśnie teraz?

odpowiedz
BRL - 22.08.2019 / 10:33, *.tktelekom.pl

Nie wypowiada się na temat poszczególnych zawodników - skoro twierdzi, że jesteśmy dobrze zorganizowanym zespołem, to obstawiam, że oglądał 2 skróty i uznał, że wuja grają, opędzlujemy ich.

odpowiedz
antek - 22.08.2019 / 09:45, *.chello.pl

jak zagrają tak jak z interem 86r to widze ze wygrają pierwszy mecz czymsię podniecacie wszyko i taku ustawione

odpowiedz
(L) - 22.08.2019 / 11:54, *.lsas.aero

@antek:
Jeszcze raz tylko w języku polskim ...

odpowiedz
TajemniczyDonPedro - 22.08.2019 / 14:21, *.chello.pl

@(L): 1:0 :)

odpowiedz
aaa - 22.08.2019 / 08:43, *.orange.pl

ta osoba po lewo od Gerarda to pani czy pan ?

odpowiedz
BRL - 22.08.2019 / 10:30, *.tktelekom.pl

@aaa: po jabłku adama nie poznasz :P

odpowiedz
Mateusz z Gór - 21.08.2019 / 22:55, *.inetia.pl

Ha! Gerrard ma dwie dziewiątki, a my aż cztery! Nie mają szans!

odpowiedz
AntyWieteska - 22.08.2019 / 00:21, *.chello.pl

@Mateusz z Gór: My też mamy dwie dziewiątki..... Niestety na koszulce Kulenovicia

odpowiedz
Polo - 22.08.2019 / 18:20, *.virginm.net

@AntyWieteska: Rozwaliłeś system. Hahaha mistrzowski wpis.

odpowiedz
Fan - 21.08.2019 / 22:04, *.t-mobile.pl

A jutro pyk, Kulenovic brameczkę...

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 22.08.2019 / 06:29, *.247.160

@Fan: ja tak po cichu liczę, że w końcu wyjdzie Carlitos od początku.

odpowiedz
Piknik(L) - 21.08.2019 / 21:29, *.centertel.pl

Jaki ciężki test? Szkoci zagrają na pół gwizdka zrobią sobienjednostke treningową a i tak łykną nam że 4 ,5 bramek . Nie mamy szans .trzeba skupić się na lidze

odpowiedz
BRL - 22.08.2019 / 10:31, *.tktelekom.pl

@Piknik(L): Wojtek Kowalczyk podobnie mówił przed pewnym meczem z drużyną z Glasgow.

odpowiedz
zduneq - 22.08.2019 / 13:26, *.play-internet.pl

@BRL: suma summarum Legia nie awansowała

odpowiedz
Andre (L) - 22.08.2019 / 14:40, *.centertel.pl

@zduneq: Wojtek "oliwa" Kowalczyk mówił nie o tym czy Legia awansuje, ale o poziomie gry obu zespołów i mówił to przed pierwszym meczem...
W sumie zgadzało się tylko na kacu pomylił nazwy zespołów...

odpowiedz
(L)egia - 21.08.2019 / 21:18, *.02.net

Gerrard od zawsze był moim piłkarskim idolem, ale w tym meczu sentymenty odejdą na dalszy plan.

Hej Legio, tylko zwycięstwo!

odpowiedz
Pazurskas - 21.08.2019 / 21:05, *.dobeska.net

Gerrard grał na Narodowym, gdy po oberwaniu chmury nad Warszawą zalało stadion.

odpowiedz
Mad - 21.08.2019 / 23:04, *.centertel.pl

@Pazurskas:
Grał dzieñ później ;)

odpowiedz
Elquatro - 21.08.2019 / 20:58, *.chello.pl

Lampard, już po was

odpowiedz
Gienek - 21.08.2019 / 20:39, *.vectranet.pl

U nich w ataku Morales a u nas Kulfonović. Noż ku.wa i jak wygrać???

odpowiedz
Zkr - 21.08.2019 / 22:43, *.t-mobile.pl

@Gienek: u nich Morelos u nas Kulenos

odpowiedz
AntyWieteska - 21.08.2019 / 19:48, *.t-mobile.pl

Nie wypowiadasz się o poszczególnych zawodnikach bo musiałbyś się wypowiedzieć o Kulawym z ataku rywala, ale boisz się że jak wuefista z Legii pozna twoje zdanie to zmieni zdanie i go nie wystawi w ataku....

odpowiedz
dino - 21.08.2019 / 19:37, *.bt.net

A jak Jasiu Urban tak mówił to sie smieliście :>

odpowiedz
L - 21.08.2019 / 21:04, *.play-internet.pl

@dino: ten się śmieje kto się śmieje ostatni.

odpowiedz