REKLAMA

Strefa dla kibiców Rangers w pobliżu stadionu

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W dniu meczu Legia - Rangers FC kibice gości będą mieli przygotowaną specjalną "strefę kibica" w pobliżu stadionu. Otwarta zostanie ona w samo południe i funkcjonować będzie do rozpoczęcia spotkania, które nastąpi o godzinie 20:00. Strefa kibica zlokalizowana będzie kilkaset metrów od wejścia na sektor gości przy Ł3 po drugiej stronie kanałku Piaseczyńskiego, pomiędzy aleją George'a Harrisona i ulicą Myśliwiecką.

W "strefie kibica", która będzie pilnowana przez policję, kibice ze Szkocji będą mieli możliwość zakupu ciepłych posiłków oraz napojów. Klub z Glasgow zamówił dla swoich fanów 1700 biletów na czwartkowe spotkanie, czyli maksymalną pulę wejściówek, jaką Legia może przeznaczyć dla kibiców gości w europejskich pucharach. Według naszych informacji wszystkie bilety zostały sprzedane.

Czwartkowy mecz Legia - Rangers obejrzy komplet, ok. 28 tysięcy kibiców.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (57)

+dodaj komentarz
jaja opadają - 22.08.2019 / 10:10, *.230.191

Forum kibicowskie, a poziom niektórych komentarzy jak na onecie...

odpowiedz
źródeł - 21.08.2019 / 18:42, *.play-internet.pl

Grupka Szkotów widziana w okolicy starówki .

odpowiedz
Marek - 21.08.2019 / 15:40, *.chello.pl

Ale się szykuje widowisko! Szkoda, że nie jesteśmy w formie jak przeciw ich rywalom zza miedzy.

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 21.08.2019 / 14:42, *.play-internet.pl

Współczuję Szkotą, ja po dwóch kubkach naszego Royala mam migreny jak bo 2 litrach wódy

odpowiedz
Rosuł z Kóry - 22.08.2019 / 11:23, *.centertel.pl

@PiotrŻo(L)iborz: Nie wiem jak smakuje wasz Royal, ale dobrze ze piszesz. Będę omijał Żoliborz szerokim łukiem

odpowiedz
Snowman - 21.08.2019 / 14:05, *.plus.pl

Ciekawy wieczór się dzisiaj zapowiada... Część Szkotów juź dzisiaj przyjedzie i będą chcieli pobalować na mieście... A z drugiej strony robić im strefę w odległości 1 kilometra od źródła to trochę odważne...

odpowiedz
brat - 21.08.2019 / 13:42, *.net.pl

A ile my dostaliśmy biletów do Glasgow?

odpowiedz
legiony - 21.08.2019 / 13:16, *.net.pl

Popieram piłka nożna dla kibiców. parę browarów i się ogląda. Boisko zadecyduje o nastrojach po meczu oby z dobrym wynikiem dla Legii.

odpowiedz
eLfanatik - 21.08.2019 / 12:49, *.chello.pl

"Strefa kibica" żeby panienki były bezpieczne a u siebie pewnie będą w grupkach fikać i zaczepiać pojedynczych kibiców (L) ... Kogoś wam to nie przypomina? Jak dla mnie to działanie w stylu konfidentek z K6 albo BabyJagi która boi sie nas wpuścić u siebie. Pipki i tyle. Ciekawe jakie reakcje byłyby u nas gdyby próbowano coś takiego realizować gdzieś tam? Raczej prześmiewcze.

odpowiedz
Hauer - 21.08.2019 / 17:36, *.2.18

@eLfanatik: komentarz w 100% trafny! Pijusy będą urac w glasgow do pojedynczych ..

odpowiedz
Mdread - 21.08.2019 / 12:34, *.virginm.net

Fuck Rangers Fuck loyallists

odpowiedz
autor - 21.08.2019 / 11:50, *.net.pl

do ali; dzbanie jak będę na stadionie to live is live. Wybaczam bo jesteś młody i się uczysz.

odpowiedz
Kibic - 21.08.2019 / 11:48, *.amazonaws.com

Boi się także policja angielska....

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 21.08.2019 / 13:34, *.play-internet.pl

@Kibic: Glasgow nie lezy w Anglii.

odpowiedz
Fajny pomysł - 21.08.2019 / 10:48, *.chello.pl

Bardzo fajny pomysł z tą strefą. Ciekawe czy uda sie zorganizować cos podobnego w Glasgow. Myślę, że takie strefy powinny być standardem w fazie grupowej LM i LE, a stadiony powinny pozwalać na przyjazd co najmniej 1000 kibiców gości. Marzenia...

odpowiedz
V - 21.08.2019 / 12:52, *.plus.pl

@Fajny pomysł:fany pomysł?
Chyba Cię poje.... o

odpowiedz
Seb - 21.08.2019 / 13:10, *.chello.pl

@Fajny pomysł:
co w tym fajnego? że lecisz setki kilometrów do innego miasta i zamiast go zobaczyć, pochodzić po mieście, popiwkować na starówce to zamykają Cię na cały dzień w zamkniętej fan zonie otoczonej policją? Takie to fajne? Przecież wiadomo jaki cel tych stref kibica..

odpowiedz
Teh_net - 21.08.2019 / 13:49, *.chello.pl

@Fajny pomysł:
tak bardzo fajny pomysł, pewnie otoczą strefę policją i tyle chłopaki zobaczą Warszawy :D Broń Boże żadnych stref w Glasgow. Najczęściej to droga na skróty i pójście na łatwiznę by zapewnić sobie względne bezpieczeństwo.

odpowiedz
Kamil - 21.08.2019 / 10:43, *.235.26

Po co tak do dup.. im wchodzić? Przyjedziemy do nich a tam strefa kibica z gazem no cóż polaczki muszą się pokazać. Śmiech

odpowiedz
kapitalizm - 21.08.2019 / 11:35, *.orange.pl

@Kamil : ehhh a ty nie rozumiem na czym biznes polega ?

odpowiedz
szemrany - 21.08.2019 / 10:36, *.chello.pl

Władeczek,jesteś jedno wielkie faken!!!

odpowiedz
PL - 21.08.2019 / 10:10, *.247.236

ktoś się chyba tu obsrał :D

odpowiedz
legiony - 21.08.2019 / 09:20, *.net.pl

tylko wprowadzić zakaz kąpieli w kanałku żeby wpław nie przepływali do strefy kibica. Piwko po 3-4 funty; dla nich taniocha, dla nas zysk.

odpowiedz
Rado - 21.08.2019 / 09:14, *.play-internet.pl

Czyli aż 3 tysiące miejsc wyłączonych ze sprzedaży?? Chyba tylko w Polsce dochodzi do takich absurdów.

odpowiedz
L - 21.08.2019 / 12:35, *.tpnet.pl

@Rado: Jakbyś chodził na mecze to byś wiedział że u nas komplet to 28 tys...

odpowiedz
Ja - 21.08.2019 / 14:09, *.play-internet.pl

@Rado: Strefa buforowa mówi ci coś?

odpowiedz
Rado - 21.08.2019 / 15:53, *.play-internet.pl

@Ja: mówi, ale czemu aż 3 tys.? Popatrzcie na stadiony w Anglii - siedzą koło siebie, a między nimi rządek stewardów. Można?

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 23.08.2019 / 13:30, *.play-internet.pl

@L: U nas komplet to ponad 30 tys, prawie 31 więc bufory faktycznie za duże.

odpowiedz
@ - 21.08.2019 / 09:13, *.chello.pl

Czyli pisząc wprost zapewniają sobie azyl bezpieczeństwa..
Dostali też ostrzeżenia że zabawa na mieście może nie być najlepszym pomysłem....

odpowiedz
Miodulski musi odejść!! - 21.08.2019 / 08:58, *.plus.pl

Czy są przewidziane jakieś atrakcje sportowe??

odpowiedz
Ktośtam - 21.08.2019 / 10:03, *.75.34

@Miodulski musi odejść!! : Tak, mecz piłkarski :D.

odpowiedz
.... - 21.08.2019 / 14:54, *.vectranet.pl

@Miodulski musi odejść!! : gra w bierki po flaszce

odpowiedz
autor - 21.08.2019 / 08:53, *.net.pl

władeczek kiepsko.Jeszcze kapcie, piżamka, głęboki fotelik, szalik i amen. Live is live.

odpowiedz
Ali - 21.08.2019 / 09:37, *.249.78

@autor: life is life dzbanie

odpowiedz
LPU - 21.08.2019 / 12:17, *.net.pl

@Ali: dokładnie hahah:D

odpowiedz
L - 21.08.2019 / 12:55, *.tpnet.pl

@Ali: ale z ciebie gamoń jest - nie zajarzyłes dowcipu i jeszcze ublizasz....

odpowiedz
ZetKaPe - 21.08.2019 / 08:49, *.play-internet.pl

Jakieś info o czarterze? Zapisy będą jeszcze czy już full?

odpowiedz
Legiaaaa - 21.08.2019 / 09:43, *.plus.pl

@ZetKaPe:
Podbijam, zostalo cos?

odpowiedz
bonzo - 21.08.2019 / 09:54, *.tpnet.pl

@ZetKaPe: full

odpowiedz
Legia - 21.08.2019 / 11:24, *.orange.pl

@Legiaaaa:Przed ostatnim meczu staruch mówił że przed meczem ostatnie zapisy.

odpowiedz
ZetKaPe - 21.08.2019 / 11:50, *.play-internet.pl

@Legia: przed jutrzejszym?

odpowiedz
bonzo - 21.08.2019 / 13:57, *.tpnet.pl

@ZetKaPe: miejsca się skończyły dziś w nocy. Chyba, że będzie czarterowany 2 samolot.

odpowiedz
Pawel - 21.08.2019 / 08:40, *.play-internet.pl

w koncu sektor gosci zapelni sie w komplecie!!

odpowiedz
Władeczek - 21.08.2019 / 08:37, *.netfala.pl

Jaki komplet? 28 tys. to komplet? Stadion pomieści 31 tys. widzów, więc 3 tys. będzie świecić pustkami jak psu jajca faken. Komplet to będzie u mnie na tarasie przy kominku przy TV LG OLED 85 cali z maciorą na stole faken.

odpowiedz
Beasley - 21.08.2019 / 09:06, *.centertel.pl

@Władeczek: nie zapomnij o strefie buforowej

odpowiedz
Tomek - 21.08.2019 / 09:40, *.chello.pl

@Władeczek: bufor na trybunie Brychczego: połowa sektora 120 - 350 miejsc, połowa sektora 220 - 375 miejsc. Bufor na zachodniej: Na dole sektor 123 - 630 miejsc, Góra sektor 223 i 224 - 535 miejsc. Łącznie masz 1890 miejsc Buforowych. Dlatego będzie na meczu niecałe 29 tysięcy kibiców.

odpowiedz
Legion - 21.08.2019 / 09:45, *.246.20

@Władeczek: Bufory mongole

odpowiedz
Eee - 21.08.2019 / 09:55, *.centertel.pl

@Władeczek:
Zostań lepiej w tym Ożarowie swoim...nudny już jesteś.Cienko z tym oled,nie masz sali kinowej jeszcze?chociaz projektor dobry byś kupił....

odpowiedz
Andrzej - 21.08.2019 / 10:14, *.plus.pl

@Władeczek:
Czy Ty jest przedstawicielem LG bo w każdej wiadomości musisz pisać jaki to telewizor masz

odpowiedz
Cezary1916 - 21.08.2019 / 11:09, *.com.pl

@Władeczek: odlicz miejsca na bufory ,i nie chlej tyle tej maciory

odpowiedz
NAS - 21.08.2019 / 11:20, *.centertel.pl

@Władeczek: jeszcze niedawno pisałeś, że ma twoim TV LG OLED 85 cali będą oglądali mecz twoi dziadkowie, a ty będziesz na stadionie a maciora przed meczem. Poza tym to masz kominek na tarasie przy telewizorze? Niezły z ciebie błazen. Po co to piszesz parówo i zaśmiecasz forum

odpowiedz
Wie(L)un - 21.08.2019 / 11:31, *.plus.pl

@Beasley: a 2 dni temu pisal ze bilet zakupiony i obejrzy na zywo podejrzewam ze nigdy na meczu nie byl a led cos tam 90 to w sklepie widzial MOCNO LEGIA jazda ze szkockimi urwani

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn - 21.08.2019 / 11:53, *.158.93

@Władeczek: Masz na myśli żonę ?

odpowiedz
Władeczek - 21.08.2019 / 12:49, *.netfala.pl

@NAS: Ja mam bilet faken i będę na meczu. Komplet będzie rodziny na tarasie faken z maciorą. A co to rodzina maciuory nie może mieć? Ja przed meczem chrobotne i na mecz. Piwko w chińczyku też będzie, a jakże.

odpowiedz
T - 21.08.2019 / 15:40, *.145.195

@Legion: tylko po co te buforu skoro jest krata oddzielajaca sektor gosci, klub by misl kase z tych 2tys miejsc buforoeych a tak... a w glasgow nie bedzie ani buforow ani kraty, tylko 2rzedy zielonych kamizelek miedzy legia a rangers...mozna? Mozna.... no ale skoro legia nie chce zarabiac...chore myslenie. Zatem po co ta krata i plexi skoro itak trzeba bufory

odpowiedz
Marcinwawa77 - 22.08.2019 / 05:05, *.237.164

@T: W Glasgow też będzie buforowy.

odpowiedz
Ożarów Mazowiecki 100% Legia - 22.08.2019 / 18:13, *.stansat.pl

@Eee: Przecież Władeczek to typowy przyjezdny prowokator. Ale spoko, już powoli go namierzamy ;)

odpowiedz