Steven Davis - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Davis: Ufamy swoim umiejętnościom

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Steven Davis (Rangers FC): Spodziewam się, że to będzie ciężki dwumeczu. Czujemy respekt przed Legią i jej kibicami, którzy z pewnością stworzą gorącą atmosferę. Niemniej jednak mamy zaufanie do swoich umiejętności. Szczególnie, że dobrze weszliśmy w sezon.

Owszem, jestem doświadczonym graczem, ale uczciwie przyznam, że wcześniej nie znałem piłkarzy Legii. Dopiero na etapie analizy gry gospodarzy poznałem poszczególne nazwiska.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Czwarty Pasek Na Dresie - 22.08.2019 / 08:33, *.play-internet.pl

A Jak ma znac naszych Jak tu co pol Roku taka rotacja, ze polowa naszych kibicow nie wymieni wszystkich zawodnikow z pola...a Jak juz sie ich nauczy, to znowu polowa do wymiany.
1/stabilizacja

odpowiedz
Mateusz z Gór - 21.08.2019 / 22:53, *.inetia.pl

No właśnie, taki to będzie mecz dla Rangers. Trochę respektu,ale więcej traktowania z góry. Należy do wykorzystać.

odpowiedz
Wsciek(L) y - 21.08.2019 / 19:49, *.mm.pl

Z innej bajki. Czarna pluskwa rozjechana 3:0. Brawo rezerwy

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.