Jarosław Niezgoda - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Niezgoda: Pokazaliśmy charakter

Wiśnia i Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jarosław Niezgoda: Jestem przyzwyczajony do tego, że na początku sezonu jest sporo krytyki i negatywnych emocji, ale my robimy swoje i wygrywamy kolejne spotkanie. Nie był to łatwy mecz, jak to zwykle bywa w ekstraklasie, bo taką mamy ligę, w której każdy walczy.

Co do mojej roli w zespole, to jestem cały czas w kontakcie ze sztabem szkoleniowym. Dużo rozmawiam z trenerem, pyta mnie o zdrowie, codziennie widzi mnie na treningu, więc to on decyduje czy wychodzę w podstawowym składzie czy może z ławki na kilka minut.

Tak się dziś losy potoczyły, że dwa razy odrabialiśmy straty, a koniec końców przechyliliśmy szalę zwycięstwa na naszą korzyść. Cieszę się, że daliśmy radę, bo nie zawsze potrafimy się podnieść. Mieliśmy dobrą skuteczność, choć nie znam dokładnych statystyk. Sam miałem dwa strzały i oba zakończyły się bramkami. Bardziej doskwierał nam brak dochodzenia do akcji ofensywnych niż sama skuteczność. Gdybym nie potrafił sobie znaleźć miejsca, to nawet nie oddałbym chociaż jednego uderzenia.

Zawirowania wokół Carlitosa i Sandro Kulenovicia... Cóż, nie zajmuję się tym. Wiem, że Hiszpan ma umiejętności, które doceniam. Dużo potrafi i mógłby się przydać, ale to nie jest moja rola, żeby oceniać tę sytuację.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
R - 27.08.2019 / 11:55, *.play-internet.pl

Jaro dziękuję za gole i życzę zdrowia by nie hamowaly twojego rozwoju. Wypowiedź o carlitosie super i wszystko jasne i zapewne każdy to w drużynie widzi

odpowiedz
hajdukL - 26.08.2019 / 22:54, *.com.pl

Wypowiedź klasa. Uczmy się, a nie mądrujmy w kwestiach, których nie jesteśmy blisko.

odpowiedz
bronek49 - 26.08.2019 / 18:42, *.chello.pl

brawo Jarek musisz to częściej powtarzać a Legia zarobi na Tobie sporo kasy

odpowiedz
Pu(L)awy - 26.08.2019 / 08:15, *.co.uk

Brawo Jarus!!!!! Panie Trenerze Vuko . Prosze dac Jarkowi wiecej szansy. Szacunek Jarek za te brameczki. LEGIA.

odpowiedz
Mamut - 26.08.2019 / 02:50, *.t-mobile.pl

Może by tak dla dobra klubu i swojej kariery Jarek zmienił nazwisko na jakiś czas na Niezgodovic

odpowiedz
Arek - 26.08.2019 / 00:20, *.tpnet.pl

Brawo, dobry mecz.

odpowiedz
olo - 25.08.2019 / 23:43, *.tpnet.pl

Komentarz Jarka tłumaczy chyba wszystko.

odpowiedz
rusy102204 - 25.08.2019 / 21:35, *.centertel.pl

"Zawirowania wokół Carlitosa i Sandro Kulenovicia... Cóż, nie zajmują się tym. Wiem, że Hiszpan ma umiejętności, które doceniam. Dużo potrafi i mógłby się przydać, ale to nie jest moja rola, żeby oceniać tę sytuację"
. - hahaha tyle w temacie ...

odpowiedz
Pacho - 25.08.2019 / 21:28, *.cyfrowypolsat.pl

Brawo!!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.