Nie lękajcie się! - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (48)

+dodaj komentarz
L - 30.08.2019 / 13:37, *.centertel.pl

Teraz wszyscy razem i równo : Dla nas liczy się tylko mistrzostwo!!!

odpowiedz
Jo - 30.08.2019 / 13:12, *.t-mobile.pl

10 zespołów w Ekstraklasie.Czas coś zmienić Panie Boniek

odpowiedz
dino - 30.08.2019 / 10:51, *.108.201

@Leo :
Ja bym zrobił z tego tercet z Grzelakiem ;-)

odpowiedz
Leo - 30.08.2019 / 00:26, *.centertel.pl

@Nikki: rozumiem frustrację, ale dla ścisłości kulawy Sandro jest Chorwatem. Niby Bałkany, ale jednak to nie Serb

odpowiedz
Leo - 30.08.2019 / 00:19, *.centertel.pl

@Kowal: swego czasu był taki kocur co się nazywał Roman Oreszczuk. Razem z kulawym stworzyli by niezły duet. Europo drżyj. Aż wstyd, że taki klub jak Legia nie ma porządnego napastnika.

odpowiedz
MIX - 29.08.2019 / 23:47, *.play-internet.pl

Przy ustaleniu składu Vuko nie ma nic do powiedzenia. Jest tylko tępym przekaznikiem decyzji Pudla.
KASA MISIU KASA

odpowiedz
Plb - 29.08.2019 / 23:46, *.vectranet.pl

@Groch: zobacz sobie metrykę jednego i drugiego bo o ile Vuko się w Jugosławii urodził to ciekawi mnie czy w 1999 roku, kiedy Kulenovic przyszedł na świat, ta Jugosławia jeszcze istniała...

odpowiedz
Kalbar - 29.08.2019 / 23:44, *.chello.pl

Trzeba zrobić ligę 10 zespołową i grać 4 rundy. Ta liga jest słaba piłkarsko, wystarczy prosto kopnąć piłkę aby utrzymać drużynę w Ekstraklasie.

odpowiedz
airad - 29.08.2019 / 23:29, *.chello.pl

przykład polskich działaczy w klubach ekstraklasy w dniu dzisiejszym Śląsk Wrocław się wzmocnił: Kupili skrzydłowego jako wzmocnienie składu:
cyt:"Przez ostatnie dwa lata Marković był zawodnikiem francuskiego RC Lens. W poprzednim sezonie nie rozegrał jednak żadnego meczu w klubie występującym w Ligue 2"
i z czym do pucharów:) z czym do europy. Dogonili nas już wszyscy, niestety......

odpowiedz
Kulenović do Juventusu - 29.08.2019 / 23:24, *.chello.pl

@Kowal: ty chyba od roku kibicujesz :) było wielu, wielu gorszych.

odpowiedz
airad - 29.08.2019 / 23:19, *.chello.pl

jestem kibicem Polski czyli w przypadku pucharów europejskich kibicuję Polskim klubom,
niestety to jest DRAMAT co nasze kluby pokazują w europie. Prezes Boniek zrób w końcu coś z tym dziadostwem . Piłkarzyki kasę w Polsce zarabiają za nic, wystarczy tylko kontrakt podpisać, a grać o zwycięstwo nie trzeba, żenada dno polska piłka ligowa

odpowiedz
Lutek - 29.08.2019 / 23:15, *.play-internet.pl

Chcemy trenera a nie mitomana

odpowiedz
Otwock Fans - 29.08.2019 / 23:12, *.play-internet.pl

Vukovic odejdź z Legii

odpowiedz
Kowal - 29.08.2019 / 23:08, *.mm.pl

Najgorszy prezes i wlasciciel legii w historii tego klubu skro nie widzi ze vukovic nie nadawal sie nawet na 2 trenera a co dopiero na 1 a kulenovic chyba jest najslabszym zawodnikiem w historii klubu

odpowiedz
Groch - 29.08.2019 / 23:07, *.play-internet.pl

@Asior: Jugosławia rozpadła się w 1991 roku więc urodzili się w tym samym kraju,więc są rodakami. Dokształc się zanim coś napiszesz

odpowiedz
Drugi Ziooom - 29.08.2019 / 23:05, *.chello.pl

@Ziooom:
https://postimg.cc/3y8KSt8s

Połowa meczu stracona bo Vuković wciąż wierzy, że ten pieniek sosnowy coś zrobi. Wygląda to ( także w lidze) jakby ktoś zakazał im prowadzić ofensywne i indywidualne akcje i oddawać strzały. Jareek Niezgoda bezwarunkowo od 1 minuty w niedzielę!

odpowiedz
LWGZ - 29.08.2019 / 22:59, *.tpnet.pl

Dla trenera i Kulenovica nie ma miejsca w LEGII !!!!

odpowiedz
Glb - 29.08.2019 / 22:58, *.124.67

Vuko WON, Kulawy WON!

odpowiedz
Asior - 29.08.2019 / 22:56, *.chello.pl

@Nikki: rodak.. vuko serb on chorwat..
to tak jak Polak i Niemiec.. szukałbym innej przyczyny..

odpowiedz
olo - 29.08.2019 / 22:53, *.219.137

co za podłe czasy... legia sprzed paru lat wciągałaby takich rangersów nosem... a teraz? Cyrk na kółkach!

odpowiedz
Xxxx - 29.08.2019 / 22:52, *.centertel.pl

Brawo vuko nie wiem ile kasy dostajesz za wystawienie kulewego ale wypier .... bo jak tak dalej bd to znów stracimy wszystko

odpowiedz
ZWGL - 29.08.2019 / 22:49, *.tpnet.pl

Przez P.Vukovica odpadlismy z LE bo kto mial strzelic gola przez prawie 60 minut grajac bez napastnika wiec koniec Pana kariery w LEGII ! Dosc !!!

odpowiedz
Nikki - 29.08.2019 / 22:47, *.chello.pl

Brak w dzisiejszym meczu na boisku Carlitosa i Niezgody oznacza jedno - trener Vuko to tępy zakuty łeb, który przegrał ten mecz bo uparł się promować za wszelką cenę swojego rodaka pupilka - nieudacznika - i już dzisiaj powinien przestać być trenerem

odpowiedz
Ziooom - 29.08.2019 / 22:47, *.plus.pl

Zawalisty ten Kaleković.

odpowiedz
Ivi - 29.08.2019 / 22:45, *.centertel.pl

60 minut w dziesięciu frajer nie trener

odpowiedz
ja - 29.08.2019 / 22:42, *.chello.pl

@Bodzio: Cały się nie zmieścisz.

odpowiedz
eduardo - 29.08.2019 / 22:42, *.tpnet.pl

szkoda tylko kibicow co pojechali

odpowiedz
Swagger - 29.08.2019 / 22:42, *.12.36

Vuko dałeś ciała wystawiając to drewno w ataku od początku. Tyle w temacie

odpowiedz
tylko LEGIA - 29.08.2019 / 22:42, *.tpnet.pl

chcecie walki była walka. raz się przegrywa raz się wygrywa.

odpowiedz
Mark - 29.08.2019 / 22:41, *.plus.pl

Liga europy w tv. Zero z przodu...
Brak jakośći.

odpowiedz
karolek - 29.08.2019 / 22:41, *.vectranet.pl

Glasgow ma trenera, Legia pajaca!

odpowiedz
tylko LEGIA - 29.08.2019 / 22:39, *.tpnet.pl

dziękuję za emocję

odpowiedz
Seba8102 - 29.08.2019 / 22:38, *.vectranet.pl

Winny porażki jest trener Vuković, który przez jakieś swoje hwc konsekwentnie wystawia 10 zawodników zapominając o napastniku. Dlatego w trybie pilnym powinien opuścić nasze szeregi.

odpowiedz
Irek - 29.08.2019 / 22:38, *.tpnet.pl

Rangersi nie są kto wie jaką drużyną, nie rozumiem jak można było tak z nimi grać.

odpowiedz
Hiszpan - 29.08.2019 / 22:38, *.t-mobile.pl

Byli słabsi dużo słabsi. Vukovic się obsral i grali na karne idiotyczna taktyka.

odpowiedz
Hiszpan - 29.08.2019 / 22:36, *.t-mobile.pl

Wpusc Pajacu Catlitosa.

odpowiedz
mruva - 29.08.2019 / 22:35, *.sky.com

No i ch.j.Kolejny rok w dupę.

odpowiedz
Alart - 29.08.2019 / 22:30, *.tpnet.pl

Kuźwa brakuje CARLITOSA !!

odpowiedz
LGZ - 29.08.2019 / 21:47, *.tpnet.pl

"10" gra a 11- sty nie wie co ma zrobic ze soba na murawie !!!

odpowiedz
ZGL - 29.08.2019 / 21:42, *.tpnet.pl

P. Trenerze zdejmij tego Kulenovica ktory nic nie daje druzynie tylko spaceruje po murawie wiec LEGIA gra w "10" ! Pan stoisz i nie widzisz jezeli tak to od jutra nie powinien Pan byc trenerem LEGII niezaleznie od tego jak zakonczy sie mecz !!!

odpowiedz
mrsn - 29.08.2019 / 21:39, *.orange.pl

Byłem cierpliwy ale konkluzja jest jedna. Jak na początku jeszcze Sandro pracował w obronie i stosował pressing w atak tak tu mu się nawet biegać nie chce. Tragedia. Nie wiem o co z nim chodzi ale Vuko musi przejrzeć na oczy lub schować ego do kieszeni bo będzie lipa

odpowiedz
Ivi - 29.08.2019 / 21:38, *.centertel.pl

No w 10 to lipa

odpowiedz
Mi(L)osz - 29.08.2019 / 21:35, *.play-internet.pl

Szkoda że pierwsza połowa w 10 mam nadzieję że w drugiej wejdzie Carlitos albo Niezgoda

odpowiedz
Kulenović do Juventusu - 29.08.2019 / 21:34, *.chello.pl

@siwy: gra, bo loczek chce go wypromować i sprzedać jak Majeckiego. To jest przecież jego wizja budowy polskiego Ajaxu :)

odpowiedz
siwy - 29.08.2019 / 21:25, *.chello.pl

@Kulenović do Juventusu : dokładnie nadzieja w tym ze drewno zejdzie i wejdzie ten ktory zalatwi temat po mesku. Jak nie Carlitos to czemu nie gra Polak Niezgoda. W każdej normalnej lidze obcokrajowiec żeby grać musi być dwa razy lepszy od rodzimego zawodnika tu ten jest ale dwa razy słabszy. Straszne drewno aż oczy bolą.

odpowiedz
Kulenović do Juventusu - 29.08.2019 / 21:12, *.chello.pl

@siwy: ja broniłem Vuko, bo gwiazdorskie zachowania trzeba usadzać. Tak jak Staszek posadził na dupie Prijo. Tylko, że potem dał mu szansę i ten pokazał, co potrafi.
Myślałem, że w podstawie wyjdzie Jarosław, a potem na zmęczonych rywali Carlitos. Po tym co pokazuje Kule i po szansach jakie już spieprzył, to raczej się nasz trener przejechał na swoim upartym charakerze... Te kontry były do skończenia przez naszych dwóch napastników

odpowiedz
Kulenović do Juventusu - 29.08.2019 / 21:01, *.chello.pl

lol. dobre.
W drugiej połowie będzie całujący krzyż Boruc? :)

odpowiedz
siwy - 29.08.2019 / 20:59, *.chello.pl

skad takie drewno w Legi. Ten gość nadaje sie do tarcia chrzanu to istny sabotaż ze strony pseudo trenera!! Mimo wszystko powodzenia ze Szczecina

odpowiedz