REKLAMA

Wyniki 7. kolejki Ekstraklasy

Mishka, źródło: Legionisci.com

Pierwsze zwycięstwo w sezonie odniosła Arka pokonując Górnika, natomiast czwartą porażkę z rzędu zanotowała Korona uznając wyższość Jagiellonii. W sobotę zwycięstwa odniosły dwie Wisły oraz Lechia, która pokonała w Gliwicach Piasta. W niedzielnym meczu na szczycie Śląsk zremisował z Pogonią 1-1. Grający u siebie Lech musiał uznać wyższość Cracovii przerywając 1-2. Na zakończenie kolejki Legia wygrała z Rakowem 3-1.

Wyniki 7. kolejki:

Arka Gdynia 1-0 Górnik Zabrze
Korona Kielce 0-2 Jagiellonia Białystok
Wisła Płock 2-1 ŁKS Łódź
Piast Gliwice 1-2 Lechia Gdańsk
Wisła Kraków 4-2 Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław 1-1 Pogoń Szczecin
Lech Poznań 1-2 Cracovia
Legia Warszawa 3-1 Raków Częstochowa

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
Felek - 02.09.2019 / 14:01, *.netfala.pl

A amika tradycyjnie idzie na majstra buahahaha :-)

odpowiedz
Piters - 01.09.2019 / 17:50, *.36.26

LEGIA LEGIA WARSZAWA LEGIA LEGIA WARSZAWA LEGIA LEGIA WARSZAWA!!!2:0

odpowiedz
Jimmy L - 31.08.2019 / 17:58, *.t-ipconnect.de

Do Lewakow: pilka nozna dla kibicow a marszeLGBT dla was i jest git

odpowiedz
pytanko - 31.08.2019 / 13:58, *.plus.pl

czy jest przeciek składu czy walczymy pewniakiem z przodu czy zmęczony po pucharach ?

odpowiedz
Beasley - 30.08.2019 / 16:07, *.centertel.pl

Trump nie przyleci a mecz nadal o 20

odpowiedz
Darek - 30.08.2019 / 12:55, *.t-ipconnect.de

Ach ta nasza liga.Caly rok graja by zalapac sie do kwalifikacji do europejskich pucharow by zagrac tam jeden mecz i odpasc.Piast zagral dwa mecze i nie przeszedl zadnego rywala.Cracovia i Lechia po jednym.Legia pograla troszke dluzej ale efekt taki sam jak u pozostalych.
Jaki jest w ogole sens wystawiania naszych druzyn do jednej rundy eliminacyjnej?
Wolne czwartki.

odpowiedz
Jo(L)a - 30.08.2019 / 12:33, *.play-internet.pl

Kogo obchodzi ta pseudo liga? Liga Europy i Liga Mistrzów jeszcze się nie zaczęła a polskich zespołów już nie ma. Kazachowie są dla nas nie osiągalni. Za to pod względem plac dla kopaczy jesteśmy pewnie na 15-20 miejscu.

odpowiedz
Sig - 30.08.2019 / 11:22, *.centertel.pl

No to walka o eliminacje do Europejskich Pucharow.

odpowiedz
P. - 30.08.2019 / 10:55, *.play-internet.pl

Ktory mecz bedzie transmitowany wTVPis??

odpowiedz
Paweł - 30.08.2019 / 11:03, *.75.34

@P.: Gwiazdy tvn vs. Owsiak

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 30.08.2019 / 11:58, *.amazonaws.com

@P.: Przynajmniej transmituja idioto. A co w twoim TuskVN transmituja ?? Parade pedalow ??

odpowiedz
Wawa - 30.08.2019 / 12:30, *.t-mobile.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!: Luz gumka Ci strzli w gaciach

odpowiedz
kaka - 30.08.2019 / 13:31, *.chello.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!: Parada pedałów to raczej w TV rydzyka

odpowiedz
zdegustowany - 30.08.2019 / 22:51, *.t-mobile.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!: to raczej ty jesteś idiotą, jeśli oglądasz pisowska tubę propagandowe.

odpowiedz
Locco Crocco - 31.08.2019 / 00:41, *.t-mobile.pl

@zdegustowany: oglądam pisowską tube propagandową i się z niej śmieje, przełączam na tvn i się tym brzydze.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 31.08.2019 / 22:51, *.amazonaws.com

@Wawa: co ty pier.....Naucz sie polskiego debilu.

odpowiedz
WAWA - 01.09.2019 / 13:17, *.chello.pl

@MIODUSKI OUT !!!!: Czy Ja Cie obrażam pajacu

odpowiedz
KuraK - 01.09.2019 / 22:18, *.centertel.pl

@Locco Crocco:
Wspaniale to ujales. Mam identyczne odczucia. Podchwytuje temat

odpowiedz
Gienek - 30.08.2019 / 10:27, *.netfala.pl

Czas wrócić do ligowej szarówy… Cel numer 1 to odzyskanie mistrzostwa. Realizację czas zacząć od wygranej z Rakowem. Bilet już zakupiony :-)

odpowiedz
Alan - 30.08.2019 / 11:58, *.t-mobile.pl

@Gienek:
A daj spokój te MP w kontekście europejskich pucharów są tyle warte co zeszłoroczny śnieg..... no ale masz racje wyścig żółwi czas zacząć, choć szkoda ze cały czas pod wodzą Vuka bo skoro inni lecieli za brak LE to czemu i nie on ?

odpowiedz
Darek - 30.08.2019 / 09:31, *.t-ipconnect.de

To teraz tylko przegrac z Rakowem i zgonic na zmeczenie czwartowym meczem z Rengersami.
Ostatnimi czasy tak juz niestety jest ze beniaminki z nami jada u nas w Warszawie.Bez roznicy czy to Podbeskidzie,Nieciecza czy teraz zapewne Rakow.Zwiazane jest to zapewne z wysokimi kursami na te druzyny.Od kiedy buki powchodzily w kluby pilkarskie tak juz jest.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 01.09.2019 / 22:48, *.chello.pl

@Darek :

I pojechali z nami znawco

odpowiedz