Marek Papszun - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Papszun: Legia wygrała zasłużenie

źródło: legia.com - Wiadomość archiwalna

Marek Papszun (trener Rakowa): - Myślę, że dzisiaj widać było, która drużyna była lepsza. Legia wygrała zasłużenie, sprawa jest jasna. Ciężko jest, przegrywając 0:2 po 10 minutach, nawiązać równorzędną walkę. Niewiele byliśmy dzisiaj w stanie zrobić. Bardzo się cieszę, że moi zawodnicy potrafili wyjść z twarzą i strzelić gola honorowego. Nie byliśmy zbyt dobrze przygotowani do tego meczu, winę biorę na siebie. Zmiana w 30. minucie świadczy o tym, że sam nie pomogłem dziś drużynie. Teraz przed nami przerwa na kadrę. Dziś chcieliśmy zagrać swoją piłkę i pójść na wymianę z Legią, ale dość szybko zostaliśmy powaleni na deski.

- Można brzydko grać i też przegrywać. Chcemy utrzymać się w ekstraklasie i trudno, żebyśmy mieli inne cele. Ładną grę i wyniki trzeba połączyć, ponieważ piłka nożna to musi być widowisko. Może obrona Częstochowy przy Łazienkowskiej zdałaby test, ale my dalej będziemy robili swoje. Dzisiaj, myślę, widowisko również było. Niestety, bez naszego udziału.

- Ciężko powiedzieć, dlaczego tak źle weszliśmy w mecz. Być może popełniłem błędy i muszę to przeanalizować. Nie obwiniam swojego zespołu i szacunek, że zdołali z tego wyjść z twarzą. Mogło to skończyć się gorzej. Przyjdzie czas na spokojną analizę. Zbiorę wszystkie dane i będę wiedział, jak wyglądało to od strony motorycznej i taktycznej. Wiadomo, że jesteśmy beniaminkiem i cała otoczka dzisiejszego spotkania mogła wpłynąć na postawę moich zawodników.

- Myślę, że kilku moich zawodników zagrało dobry mecz. Sapała czy Azemović - ci zawodnicy wystąpili na swoim poziomie, Schwarz również pracował ciężko. Nie mam pretensji do żadnego zawodnika.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
:D - 03.09.2019 / 13:54, *.cloud-neutral.org

@(L): "serbski cymbał" ? a ty kto? polaczek sebuś fachowiec piłkarski ?

odpowiedz
Gocław - 03.09.2019 / 09:28, *.chello.pl

Marek Papszun zawsze bardzo ciepło wypowiada się o Legii. Np. jako jedyny z trenerów naszej ligi na pytanie w skarbie kibica PS, kto zostanie mistrzem, odpowiedział krótko: Legia!

odpowiedz
(L) - 02.09.2019 / 14:41, *.lsas.aero

@Szmu(L)ki:
Dokładnie, a nasz serbski cymbał nadal wmawia wszystkim , że kaleković jest najlepszym napastnikiem w Legii i dziwi się , że tylko on to widzi ????

odpowiedz
Elquatro - 02.09.2019 / 10:06, *.chello.pl

podobny do Leśnego

odpowiedz
Szmu(L)ki - 02.09.2019 / 08:43, *.inetia.pl

Trener, który nie boi się powiedzieć, że coś schrzanił - Vuko, bierz przykład.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.