fot. Piotr Galas / Legionisci.com
REKLAMA

Napastnik Jonathas przyleci na testy medyczne?

Wiśnia, źródło: Przegląd Sportowy

Brazylijczyk Jonathas może niebawem przejść testy medyczne w Legii Warszawa - informuje Przegląd Sportowy. Napastnik jest obecnie wolnym zawodnikiem, a ostatni sezon spędził w niemieckim Hannover 96. Na boiskach Bundesligi rozegrał wówczas 10 meczów, w których strzelił 3 gole

Zawodnik ma 30 lat i mierzy 196 cm wzrostu. Prawdopodobnie to właśnie on miałby zastąpić Sandro Kulenovicia sprzedanego do Dinama Zagrzeb. W swojej dotychczasowej karierze Jonathas bardzo często zmieniał kluby. Grał we Włoszech, Niemczech, Hiszpanii, Brazylii i Holandii.

Dwa lata temu Rubin Kazań zarobił na jego sprzedaży do Hannoveru 9 mln euro, co było najwyższą kwotą zapłaconą za piłkarza w ciągu całej jego kariery. Łącznie dla niemieckiego zespołu rozegrał 24 spotkania, zdobywając 6 goli.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (95)

+dodaj komentarz
News⚽️Legia - 05.09.2019 / 19:45, *.188.206

W Legii bédzie 3 napastikiem?a kto bèdzie Krölem!?fajnie żeby każdy minimum po 15 bramek razem45 I Mistrza mamy!

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 05.09.2019 / 10:17, *.t-mobile.pl

Każda bramka dla H96 kosztowała około 1.5 mln EUR, dobry deal.

odpowiedz
Duchu - 04.09.2019 / 15:53, *.centertel.pl

Bez żartów, to już nam będzie lepiej bez napastnika. Znowu "prezes " na sprowadza szrotu!!!!

odpowiedz
Jonathas nie dla Legii!!! Potwierdzone!!! - 04.09.2019 / 15:09, *.chello.pl

Sierpniowa kontuzja zawodnika zadecydowała, że jednak Legia nie będzie ryzykować i nie zakontraktuje Brazylijczyka. Info potwierdzone.

odpowiedz
antek - 04.09.2019 / 15:01, *.chello.pl

Obejrzyjcie go na YouTube .fakt że bramki z 2015-2018 ale z dyńki trafia i przyjąć potrafi

odpowiedz
Rafix - 04.09.2019 / 17:17, *.chello.pl

@antek: a jest filmik jak pracuje na treningach i czy wywiązuje się z zadań obronnych.?

odpowiedz
kalosz - 04.09.2019 / 13:29, *.mm.pl

niczym jak kiedys u nas w hetmanie...sciągali zawodników niby do 1-go zespołu,a i tak sie ogrywali w rezerwach ,lub dochodzili do siebie po kontuzjach w rezerwach....wniosek? polskie kluby sciągają zawodników do rezerw:)

odpowiedz
kamyk - 04.09.2019 / 13:26, *.play-internet.pl

Już po temacie , względy medyczne go wykluczyły !!! Dziwne że jak poprzednimi laty nie wzięli go do Legijnego sanatorium....

Czyżby szło na lepsze/////?

odpowiedz
Janxxx - 04.09.2019 / 13:06, *.tpnet.pl

Ja trochę z innej beczki czy ktoś wie co się dzieje z Obradovicem? Miał być niby wielka gwiazdą a nie gra.

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 05.09.2019 / 11:22, *.jmdi.pl

@Janxxx: będzie obradować w sejmie potwierdzone info

odpowiedz
Tomek - 04.09.2019 / 12:02, *.113.189

Szczerze to chyba lepiej ściągnąć Nikolicia, któremu w grudniu kończy się kontrakt z Chicago Fire. Nikolicia każdy zna i wie jak grał i ile bramek strzelał. Oczywiście teraz nie musi już być tak bramkostrzelny ale to i tak lepsza opcja niż kolejny nieznany zawodnik. A swoją drogą Nikolić nadal daje rade w MLS i strzela sporo bramek.

odpowiedz
Karlito - 04.09.2019 / 23:52, *.t-mobile.pl

@Tomek:
Skąd się biorą tacy ludzie, jak Ty? Przeczytaj chłopie jakiś wywiad z Niko odnośnie powrotu do Legii, a potem napisz komentarz. Masakra! Bez odbioru.

odpowiedz
olew - 04.09.2019 / 11:16, *.vectranet.pl

mam nadzieję , że to tylko hejt nienawistników

odpowiedz
Radek - 04.09.2019 / 08:39, *.com.pl

Zamiast ściągać podstarzałego grajka który jest wielką niewiadomą lepiej grać Niezgodą/Carlitosem + kolejny młody Polak na końcówki w wygranych meczach. Dobrze nam wychodzi wciąganie swoich do składu. A tak to przyjdzie jakiś Brazylijczyk pewnie z nadwagą, może sie obrazi że nie gra w 100% meczów. Może będzie łapał urojone kontuzje, może skłóci szatnie. Polak z młodzików na pewno bedzie się starał i doceni szanse

odpowiedz
p10 - 04.09.2019 / 07:14, *.chello.pl

Prawdopodobnie to byl pomysł Vuko by sprowadzić zawodnika o podobnej charakterystyce niż Kulenovic. Musimy mieć na uwadze, że Niezgoda, Carlitos mogą złapać kontuzję i wtedy jest problem. Dodatkowo na grę lagą taki typ napastnika może być przydatny.

Ale nie uznałbym tego transferu za bezsensowny. Koleś ma 30 lat, ale w takiej E-klasie przykładając się do gry może wywalczyć transfer za 1.5 mln do ligi chińskiej, arabskiej, czy MLS. Mimo swojego wzrostu nie jest aż tak drewniany. I nie mamy co się łudzić, że przyjdą do nas piłkarze, którzy grają regularnie w lepszej lidze. Tylko pytanie podstawowe, czy będzie się chciało trenować, czy tylko zwiedzać Warszawę ?

odpowiedz
skrzat - 04.09.2019 / 05:04, *.centertel.pl

Nie rozumie po co nam 30 letni napastnik.mamy 2 dobrych i Kante który nie jest taki zły.kudlaty lubi wydawać pieniądze w błoto.to tylko potwierdza że nie ma pojęcia jak zarządzać klubem.wczesniejszy układ był najlepszy.miodek wykładał kasę a leśny tym zarządzał i to znakomicie funkcjonowało.szkoda...

odpowiedz
Mrok - 03.09.2019 / 23:11, *.play-internet.pl

Te testy co co mają sprawdzać? czy potrafi kopnąć piłkę w miarę prosto bez zrobienia sobie guza na czole?
Jak taki klub jak Legia musi robić testy co co robią te wszystkie sztaby skautingowe współpracujące rzekomo z Legią? Potrafią ocenić zawodnika? Mamy do nich zaufanie czy nie?
Rozczulające, ma 30 lat i jest z łapanki,
Trzeba już było zostawić Kucharczyka bałwany!

odpowiedz
Balde - 04.09.2019 / 06:34, *.178.78

@Mrok:
Kolega sprawdzi termin testy medyczne a później udaje mądrale:)

odpowiedz
LL - 04.09.2019 / 07:03, *.plus.pl

@Mrok: testy MEDYCZNE, proponuję czytać ze zrozumieniem.

odpowiedz
Pablo - 04.09.2019 / 07:04, *.t-mobile.pl

@Mrok: testy w piłce to chwyt marketingowy... Normalnie to się nazywa badania okresowe ale ta nazwa by się nie przyjęła

odpowiedz
Pe - 04.09.2019 / 08:19, *.t-mobile.pl

@Mrok:
A jak myślisz, na czym mogą polegać "testy medyczne"?

odpowiedz
Higuain - 03.09.2019 / 21:47, *.t-mobile.pl

Bracia- bądźmy postępowi, idźmy z duchem czasu!! Proponuje wygwizdać go juz na lotnisku i moze jeszcze jakis lisć motywacyjny w drodze na pierwszy trening... ;)

odpowiedz
rtbr - 03.09.2019 / 23:07, *.play-internet.pl

@Higuain: Zgadzam się ale nie jego tylko Loka i jego klakierów, hamulcowych Legii

odpowiedz
Pplo - 04.09.2019 / 00:07, *.chello.pl

@Higuain: Przecież mamy młodych ych Polaków których możemy ogrywać nie musimy brać zagranicznego szrotu

odpowiedz
obeznany - 04.09.2019 / 10:19, *.51.162

@rtbr: to bys musial dac ludziom z tej strony bo siedza na Loka pasku...nie wspominam juz o zylecie ;)

odpowiedz
Mr T - 03.09.2019 / 21:41, *.mm.pl

Trenejro nie potrafi dobrze Carlitosa zagospodarować, a chce ściągać następnego napastnika? I to takiego co mało goli strzela? Bramkarza szukajcie, bo Majeckiego pewnie opchniecie w zimę a dla Cierzniaka to już za wysoka półka.

odpowiedz
Alex Bielany - 03.09.2019 / 21:23, *.chello.pl

Lepiej brac Lazara Markovicia, gral w Liverpoolu i Sportingu, moze grac na srodku I na skrzydlach to bylby kot na miare Ljuboi czy Vadisa

odpowiedz
Martinus13 - 03.09.2019 / 23:22, *.ip-point.pl

@Alex Bielany: Lazar Markovic podpisał dziś z Partizanem.

odpowiedz
Juri - 03.09.2019 / 20:58, *.inetia.pl

Pasuje do koncepcji Pana Kucharskiego.

odpowiedz
Gigi - 03.09.2019 / 20:57, *.as13285.net

Kolejna sierota do przygarnięcia, Kulenović wersja retro.

odpowiedz
Nnnnn - 03.09.2019 / 20:57, *.play-internet.pl

Mamy Niezgode, mamy Carlitosa mamy Kante mamy Sanogo(kontuzja) i mlodzikow którym warto dać szanse

odpowiedz
Macko - 03.09.2019 / 20:39, *.inetia.pl

To juz lepiej któregoś z młodych Polaków wprowadzać niż jakiś stary szrot sprowadzać.

odpowiedz
Wolfik - 03.09.2019 / 20:33, *.mm.pl

Bez gry w Europie będą do nas trafiać zawodnicy którzy albo już nie mogą, albo już nie chcą. Nie myślcie Koledzy, że występy w polskiej lidze są marzeniem dla cokolwiek umiejących zagranicznych zawodników.

Jeśli chodzi o mnie wolałbym, by Kulenovicia zastąpił np. Praszelik. Rok ogrania dla takiego chłopaka byłoby mega kapitałem. A i ewentualny zysk na przyszłość nieporównywalny. Ale cóż, taka moda, takie czasy.

odpowiedz
Mlbets - 04.09.2019 / 00:30, *.centertel.pl

@Wolfik:

Z Praszelikiem w ataku to rozumiem, że nie chcemy mistrzostwa w tym sezonie?

odpowiedz
Wolfik - 04.09.2019 / 23:32, *.mm.pl

@Mlbets: Nie mówię, by grał od razu jako podstawowy napastnik. Ale na zmiany powinien wchodzić.

odpowiedz
m4 - 03.09.2019 / 20:21, *.chello.pl

Morientes widziany na Modlinie. Potwierdzone info.

odpowiedz
Fcm - 04.09.2019 / 00:27, *.centertel.pl

@m4: jeszcze Raul i Del Piero

odpowiedz
Bródno - 05.09.2019 / 16:09, *.chello.pl

@m4: zamilcz wreszcie pajacu

odpowiedz
Klf - 03.09.2019 / 20:11, *.cyfrowypolsat.pl

Nie porownujmy 3 bramek w Bundeslidze do jego potencjału w ekstraklasie... Tak samo było z Ljuboja, gość emeryt a zamiatal lige..

odpowiedz
Rafal - 03.09.2019 / 19:55, *.play-internet.pl

To jest skandal co wyrabiają w Legii, jeśli już grzebia w takich zawodnikach, którzy dobry czas maja za sobą to ewidentnie świadczy iż nikt w tym klubie nie myśli by zbudować dobra, mocna drużynę, a jedynie szuka się zapchaj dziur.

odpowiedz
Mily 1916 - 04.09.2019 / 12:05, *.netcom.no

@Rafal : A skąd masz pewność że on do nas trafi? Czy w ogóle klub jest nim zainteresowany, wielu już podobno było blisko Legii a prawda jest taka że to tylko przypuszczenie Pana Błońskiego.
Zacznijcie myśleć samodzielnie i zamiast pisać niepotrzebnie głupie komentarze wybierzcie się czasem na stadion!!!

odpowiedz
Kris - 03.09.2019 / 19:33, *.plus.pl

Ciekawe czy gotowy do gry

odpowiedz
Żenada - 03.09.2019 / 19:28, *.co.nz

30 latek który strzela 5 bramek na 30 spotkań, kolejna gwiazda do legijnej kolekcji...

odpowiedz
dino - 03.09.2019 / 20:15, *.108.201

@Żenada:
Kulenovic - 6 goli w 36 meczach taka sama średnia

odpowiedz
xa1212 - 03.09.2019 / 21:07, *.m247.com

@Żenada:
bundesliga to top 5 najsilniejszych lig w Europie. Polska klapa to ok 30 miejsce w rankingu. Wiec idąc tym tokiem rozumowania strzeli spokojnie 11 bramek o ile zapier...a w obronie:)
Hlousek też przychodzil ze Stuttgartu, zaden gwiazdor, a jak milo go wspominamy? Ile lez na pozegnanie? Jak sprzedadzą Carlitosa co jest prawdopodobne to tylko z kulawym Niezgodą i niewiadomo co pkazującym Kante chcesz grać?
Wolalbym Polaka, utalentowanego, jakiegoś w przedziale 21-24 laka. No ale coz.

odpowiedz
Brasu - 03.09.2019 / 23:04, *.t-mobile.pl

@dino: ale 10 lat mlodszy. A emeryt lepszy juz nie bedzie. Jest niezgoda, kante, carlitos, za kilka miesięcy do dyspozycji będzie tez sanogo. Wole juz by szanse dostal taki rosolek czy zjawinski niz emeryt ktory nigdzie miejsca nie zagrzal. Kolejny eduardo? Czy na prawdę nikt nie uczy sie na bledach?

odpowiedz
Piknik(L) - 03.09.2019 / 18:44, *.centertel.pl

Pogonić od razu! Carlitos się jeszcze obrazi i strzelając foch nie będzie się przykładał czując konkurencję!

odpowiedz
tomaszek67 - 03.09.2019 / 18:42, *.centertel.pl

Sytuacja się zmieniła...
Blisko Legii jest Lazar Marković !
Którego bardzo chce trener Vuković na pozycje nr 10

odpowiedz
Hello - 03.09.2019 / 21:24, *.t-mobile.pl

@tomaszek67: info proszę

odpowiedz
Hej - 03.09.2019 / 21:54, *.t-mobile.pl

@tomaszek67: info proszę

odpowiedz
Martinus13 - 03.09.2019 / 23:24, *.ip-point.pl

@tomaszek67: Bzdura .Lazar Markovic podpisał dziś z Partizanem .

odpowiedz
PrzemoL - 03.09.2019 / 18:36, *.chello.pl

Jak za dużo kasy brać nie będzie, to brać go i się nie zastanawiać. Gorszym drewnem od kulfonovicia nie będzie, a i doświadczenie jakieś ma. Wydaje mi się, że na naszą ligę, na najbliższe dwa lata może być ok.

odpowiedz
Gigi - 03.09.2019 / 21:22, *.as13285.net

@PrzemoL: No ma ogromne doświadczenie, ostatnio grywał na pozycji rekonwalescenta ze sflaczałymi mięśniami, za co Hannovery płaciły mu 3mln € na sezon.

odpowiedz
Lol - 03.09.2019 / 18:21, *.plus.pl

Mamy trzech napastników, po jaki wał kolejny typ znikąd obciążający budżet ? To sa te oszczędności mioduski ?

odpowiedz
dino - 03.09.2019 / 19:13, *.108.201

@Lol:
Mogliśmy mieć Furmana legioniste z naszym DNA za 350 tys euro (taka ma kwote odstepnego) mamy Gwilie moglismy miec Kirkeskova za tyle samo mamy (?) Obradovicia za 300 tys pudel mistrz biznesu

odpowiedz
Le Ja - 03.09.2019 / 19:15, *.orange.pl

@Lol: Nawet 4, bo jeszcze Sanogo, a już nawet nie liczę Rosołka, który też jest nominalnym napastnikiem.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 03.09.2019 / 20:29, *.chello.pl

@dino: Furman też powiedział, że olali go po wstępnej rozmowie. A jest trzy klasy lepszy od Gwilii. A cena ta sama. Co ten Mioduski ma w głowie, miód?

odpowiedz
I w pizdu wylądował - 03.09.2019 / 20:45, *.tpnet.pl

@dino: jak dla mnie Furman był najlepsza opcja na transfer. Ciągnie Wiśle Płock w praktycznie każdym meczu. A Obradovic? Gościu z podejrzeniami ustawiania meczu. Haha, akurat na Legie

odpowiedz
Ryj - 03.09.2019 / 18:18, *.t-mobile.pl

A jakiś dobry drwal z Bieszczad nie byłby tańszy? Po co kupować piłkarzy, którzy z profesjonalnym futbolem mają tyle wspólnego co nasze babcie z weganami.

odpowiedz
magoo - 03.09.2019 / 21:27, *.chello.pl

@Ryj: w punkt...

odpowiedz
Mateusz z Gór - 03.09.2019 / 18:13, *.inetia.pl

Carlitos lubi to. :D

Przecież on temu koszykarzowi nogę na schodach podłoży. Kulenović 2.0. Nie twierdzę, że nie jest dobry, ale nie upatruję tutaj szukanie piłkarza za Chorwata właśnie, o podobnej charaterystyce, co powinno zostać zabronione do czasu aż wszyscy zapomnimy o Sandro.

odpowiedz
Rafix - 03.09.2019 / 18:03, *.centertel.pl

Resztki transferowe, nie dla nas główne danie, a nawet obniżki sezonowe.

odpowiedz
Adus - 03.09.2019 / 17:52, *.centertel.pl

Oby to nie był kolejny szrot jak Eduardo

odpowiedz
Gniady - 03.09.2019 / 17:51, *.optonline.net

Drugi Prijovič? Warto sprawdzic chłopa...

odpowiedz
Paszczyszyn - 03.09.2019 / 17:46, *.t-mobile.pl

Podobno jest ślepy!

odpowiedz
Holandia88 - 03.09.2019 / 17:35, *.kpn.net

Ohooooo Vukovic ściąga drugiego obradovicia , myśle ze nie trzeba napastnika a kogoś kto szarpnie gra w środku typu „Ljubo” a nie koleś co zaraz pęknie mi noga i tyle go widzieli .... (L)egiunia moja Kochana

odpowiedz
FiroZS - 03.09.2019 / 17:15, *.as13285.net

Nie rozumiem...

odpowiedz
Danie(L) - 03.09.2019 / 17:07, *.centertel.pl

Youtube podpowiada, że kozak... ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=WDTZolI7ZiM

odpowiedz
cb - 03.09.2019 / 19:17, *.mm.pl

@Danie(L): taaa kozak https://youtu.be/26B1LWivpXI

odpowiedz
tak - 03.09.2019 / 17:06, *.t-mobile.pl

Wygląda nieźle zwinny i silny zawodnik przypomina Prijo.

odpowiedz
Władeczek - 03.09.2019 / 17:05, *.netfala.pl

Toż to kocur, nie maciora. Brać go faken!

odpowiedz
Klf - 03.09.2019 / 16:55, *.cyfrowypolsat.pl

Wydaje mi się że mógłby wzmonic 1 skład

odpowiedz
Zgred - 03.09.2019 / 16:53, *.as9105.com

Brać go ..dżepetto wystruga z niego napadziora

odpowiedz
Szyszko - 03.09.2019 / 16:51, *.chello.pl

Ulokowali 9 baniek, nie ma co. Drogo te jego bramki wyszły

odpowiedz
Janusz - 03.09.2019 / 16:50, *.83.37

omg. kolejny ogór. Co to za liczby 3/10 ?!
Zimą będzie płacz, że przepłacany Brazylijczyk z kontraktem na 2,5 roku nie może się zaaklimatyzować i siedzi w rezerwach :/

odpowiedz
spasiony - 03.09.2019 / 16:40, *.123.82

Jakis niski, wyzszych nie bylo?
Sory za szydere ale coz nam innego zostalo. Przez rok 600 minut gry i spadek. Nawet jak sciagano Prijo z tureckiej drugiej ligi to gosc tam gral i strzelal.
Czy w tym klubie ktos jeszcze mysli? Kolejny - nie wiem co, to nawet nie jest transfer - ruch paratransferowy na zasadzie: jak za darmo to bierzemy, moze odpali. K..wa mac, zaczynam tesknic za Zewlakowem...

Ilu juz w tej lidze mielismy pilkarzy z przeszloscia, ktorzy mieli rzekomo zrobic roznice samym doswiadczeniem. Chyba tylko Ljuboji jeszcze sie chcialo. Dla calej reszty bylismy kolejnym przystankiem w karierze z napisem: KASA

odpowiedz
Szmu(L)ki - 03.09.2019 / 16:35, *.160.18

Niech przychodzi. Jak odpali to w wieku 31-32 lat opchnie się go do arabów za 1,5mln ojro.

odpowiedz
Kuba - 03.09.2019 / 16:31, *.246.135

Już za chwilę już za moment rozpocznie się lament i wylewanie gorzkich żalów przez płaczków....
Gorszy od Kulenovicia nie będzie !!!!
Fajne CV, trochę postrzelał w Primera Division, Serie A, Bundeslidze. Jakby grał tam sporo to by do nas nie trafił, wiadomo że musi być jakiś haczyk, ale coś na pewno potrafi skoro był wart nawet 9mln euro.

odpowiedz
pocisk79 - 03.09.2019 / 16:17, *.telia.com

O kurde 1,5 banki za 1 bramke….maja rozmach...

odpowiedz
Żoliborz - 03.09.2019 / 16:15, *.tpnet.pl

A może Legia wytransferowałaby Vukovica? Real madryt czeka na genialnego stratega :)

odpowiedz
ark - 03.09.2019 / 16:13, *.plus.pl

Po co?? Choćbym miał żyć z dwieście lat i być najlepszym uczniem Arystotelesa nigdy nie skumam polityki transferowej Miodka

odpowiedz
Pitor - 03.09.2019 / 16:06, *.36.26

Dawać Janusze komentować

odpowiedz
Franco - 03.09.2019 / 15:56, *.plus.pl

Kot.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.09.2019 / 15:50, *.orange.pl

Posiedzi na ławie pół roku, zainkasuje kasiorkę i pójdzie dalej z kasą za 2 lata konktraktu...

odpowiedz
Jakub - 03.09.2019 / 15:50, *.t-mobile.pl

Przekozak. Brawo

odpowiedz
loczek - 03.09.2019 / 15:40, *.net.pl

ogór czy kocur?

odpowiedz
lol - 03.09.2019 / 15:38, *.tele2.se

widać kocur - heh

odpowiedz
TRENER :) - 03.09.2019 / 15:36, *.orange.pl

I jeszcze jedno: Pan Mioduski nie ma kasy na klasowych zawodników, sprzedał Szymańskiego, chce sprzedać Carlitosa a będzie kupował takiego zawodnika, który nigdzie na dobre miejsca nie zagrzał...

odpowiedz
TRENER :) - 03.09.2019 / 15:33, *.orange.pl

Jakoś nie mam zaufania do takich zawodników. Za mało strzelonych goli w stosunku do liczby rozegranych meczów. A poza tym za mało ma rozegranych tych meczów...

odpowiedz
Martin - 03.09.2019 / 15:18, *.cyfrowypolsat.pl

Znowu jakiś leszcz

odpowiedz
kaem - 03.09.2019 / 15:18, *.exatel.pl

po co?

odpowiedz
kosak - 03.09.2019 / 15:11, *.centertel.pl

Młody, perspektywiczny.... a do tego za darmo. Super okazja.

odpowiedz
Super Samiec - 03.09.2019 / 15:10, *.net.pl

Ciekawe kiedy doczekamy czasow w ktorych najbogatrzy klub w polsce bedzie kupowal a nie sciagal zawodnikow bez kontraktów bo to głownie 3/4 transferow jak nie wiecej

odpowiedz
Ben - 03.09.2019 / 19:19, *.inetia.pl

@Super Samiec : Jak go odkupisz od Loczka .

odpowiedz
NZW - 03.09.2019 / 15:04, *.open.pl

Zamienił Stryjek siekierkę na kijek...

Obym się mylił oczywiście.

odpowiedz