fot. Legia New York
REKLAMA

Turniej Deyny w New Jersey

Hagi

Pod koniec sierpnia w Garfield w USA odbył się 29. memoriał Kazimierza Deyny zorganizowany przez Związek Polonijnych Klubów Piłkarskich. W wydarzeniu, którego celem było uczczenie pamięci tragicznie zmarłego piłkarza wzięło udział kilkanaście drużyn. Rozegrany został mecz pokazowy Team Adamek kontra Team Kownacki. Ten drugi nie mógł osobiście stawić się na zawodach, ponieważ w tym czasie na świat przychodziło mu dziecko.


- Chcemy zacieśnić współpracę i zwiększyć obecność Legii Warszawa w Nowym Jorku poprzez wspieranie lokalnych inicjatyw związanych z piłką nożną w szczególności imprez takich jak turniej Deyny w roku Deyny ale i nie tylko - mówią kibice z fanklubu Legia New York.

Na turnieju obecnych było kilkudziesięciu kibiców w barwach stołecznego klubu. W trakcie rozgrywanych meczów wszyscy mogli zapoznać się lub przypomnieć historię Legii, a także dowiedzieć się co nieco o zaangażowaniu fanatyków z Nowego Jorku w ruch kibicowski.

Podczas turnieju przedstawiciel PZPN Łukasz Wachowski przekazał pamiątkową paterę, a przedstawiciel Legii wraz z kibicami przekazali czek na 1916 dolarów.

fot. Legia NYC
fot. Legia NYC
fot. Legia NYC
fot. Legia NYC
fot. Legia NYC
fot. Legia New York

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
(L) - 11.09.2019 / 09:27, *.lsas.aero

Brawo ... Super Sprawa, pozdrowienia z Warszawskich Bielan :)))

odpowiedz
News⚽️Poland - 11.09.2019 / 00:48, *.135.54

Brawo!

odpowiedz
Arecki - 10.09.2019 / 21:19, *.tpnet.pl

Brawo i jeszcze raz brawo za rozslawianie najlepszego klubu na swiecie(L) !

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.