fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

W Płocku w środę o 18

Woytek

Ekstraklasa ustaliła ostateczny termin zaległego meczu 4. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Płock i Legią Warszawa. Pierwotnie spotkanie miało się odbyć 11 sierpnia, ale ze względu na grę Legii w Lidze Europy zostało przełożone. Następnie w grę wchodziły terminy 16 lub 17 września, ale ostatecznie skończyło się na środzie, 18 września. Początek meczu w Płocku o godzinie 18:00

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (33)

+dodaj komentarz
Piotr (L) - 09.09.2019 / 08:02, *.centertel.pl

Potrzebuje jedno miejsce do Płocka proszę o kontakt piotrusjakobaszek@gmail.com

odpowiedz
L87 - 09.09.2019 / 07:57, *.play-internet.pl

POtrzebuje 1 miejsca do Płocka Andrzej1916@wp.pl oczywiście dokładam $

odpowiedz
Piotr (L) - 08.09.2019 / 08:51, *.centertel.pl

Z kim można się zabrać do Płocka na wyjazd bardzo chętnie bym się zabrał mój adres mailowy piotrusjakobaszek@gmail.com

odpowiedz
Piotr (L) - 07.09.2019 / 16:44, *.centertel.pl

Witam serdecznie z kim da się radę zabrać bo chętnie bym pojechał mimo tygodnia roboczego z pracy bym się urwał wcześniej

odpowiedz
hajdukL - 06.09.2019 / 21:19, *.com.pl

Z sektora gospodarzy jak zwykle ale do zobaczenia.

odpowiedz
Fredek z fabryki kredek - 05.09.2019 / 23:56, *.elartnet.pl

Kto nie jedzie, ten kapuje.

odpowiedz
F3man - 05.09.2019 / 18:38, *.tpnet.pl

Kiedy bilety ?

odpowiedz
Gumis - 05.09.2019 / 12:36, *.com.pl

potrzebuje jednoi miejsce do płocka , sylwek.gumowski91@gmail.com pisac priv !! jak ktos ma wolne na wyjazd !! do płocka !

odpowiedz
jedziem tam - 05.09.2019 / 11:20, *.chello.pl

Kiedy i gdzie zapisy ?

odpowiedz
m4 - 05.09.2019 / 11:16, *.51.162

Jak w srode przeciez w czawarki gramy w Lidze Europy ! .... a nie czekaj :|

odpowiedz
Yyy - 05.09.2019 / 16:04, *.chello.pl

@m4: wypad gnomie

odpowiedz
Sig - 05.09.2019 / 17:40, *.centertel.pl

@m4: twoj klub nigdy nie gral w LE

odpowiedz
AST - 05.09.2019 / 09:16, *.centertel.pl

Podczas zapisów jedna osoba dla ilu ludzi moze kupic bilety?

odpowiedz
Kałboj - 05.09.2019 / 07:19, *.inetia.pl

Pruk pruk, jestem laki luk

odpowiedz
Władeczek - 05.09.2019 / 09:33, *.netfala.pl

@Kałboj: A ja jestem maciora faken!

odpowiedz
Ryszard - 05.09.2019 / 07:16, *.inetia.pl

Dlaczemu we środę i o 18? Toż to skandal. Rudy bej znowu nas oszukał.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 06.09.2019 / 09:50, *.play-internet.pl

@Ryszard: spx, zwolnisz sie z lekcji I zdazysz.

odpowiedz
Yeti - 04.09.2019 / 22:40, *.vectranet.pl

Kiedy i gdzie zapisy? To będzie mój pierwszy wyjazd. Wiadomo pierwszy wyjazd musi być bezpieczny a Płock jest blisko no i wiadomo to wioska. Dlatego jade.

odpowiedz
Niekumaty - 04.09.2019 / 23:12, *.play-internet.pl

@Yeti: jak chcesz bezpieczny pierwszy wyjazd to jedz do Chorwacji z biura podróży

odpowiedz
Buby - 05.09.2019 / 07:17, *.inetia.pl

@Yeti: to jedź do babci obskoczyć pieroga, będzie najbezpieczniej

odpowiedz
Alan - 05.09.2019 / 08:39, *.t-mobile.pl

@Niekumaty:
W Chorwacji nie będzie chronił cie koron policji a na wyjeździe TAK

odpowiedz
Ryś - 05.09.2019 / 15:29, *.tpnet.pl

@Yeti:
To jedź na kebsa pod bajkę. Przygoda życia

odpowiedz
Krzychu - 05.09.2019 / 16:23, *.play-internet.pl

@Yeti: To sie nie pucuj lepiej że pierwszy wyjazd bo ci viagre do coca coli podrzucą i z podniety do Wawy nie zejdziesz..he he

odpowiedz
saski - 05.09.2019 / 16:43, *.play-internet.pl

@Krzychu:

Tak, tęczowy gościu... tak robią na trybunach.

odpowiedz
Adam - 06.09.2019 / 01:36, *.play-internet.pl

@Niekumaty: skąd się biorą takie frajerskie parchy? Ziomek zadał pytanie, zamiast pomóc od razu zbiegają się dekle, żeby się przypieprzyć. Wasze miejsce jest na konwiktorskiej.

odpowiedz
Krzychu - 07.09.2019 / 23:32, *.play-internet.pl

@saski: Po co sie udzielasz mapecie pisze przykladowo..na pierwszy wyjazd psikus musi byc grany ale co ty wiesz jak przed tv ogladasz

odpowiedz
Dla mnie beznadziejny termin meczu - 04.09.2019 / 20:33, *.play-internet.pl

Lepszy byłby wtorek, jak już środa to powinien być o 20.

odpowiedz
Kibic L - 04.09.2019 / 17:21, *.centertel.pl

Szkoda że nie o 20.30... tak trzeba kombinować z dniem wolnym. Zbiórka pewnie będzie około 12

odpowiedz
Jasio - 04.09.2019 / 19:18, *.telkab.pl

@Kibic L : przeca zbiorka jest o 12.30.

odpowiedz
bonzo ale nie tajger - 05.09.2019 / 08:38, *.tpnet.pl

@Jasio: zbiórka pod lerła merlen na Modlińskiej o 13:20

odpowiedz