fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia sprzedała 6,5 tysiąca karnetów

Woytek, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa sprzedała prawie 6,5 tysiąca karnetów na sezon 2019/20. W ostatnich latach mamy do czynienia z wyraźnymi spadkami. W ubiegłym sezonie kibice kupili 8,5 tysiąca abonamentów całosezonowych, w sezonie 2017/18 10,5 tysiąca, a w sezonie 2016/17 nieco ponad 12 tysięcy (awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów).

4860 karnetów to wejściówki na zwykłe sektory, pozostałe to karnety biznesowe i sponsorskie.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (80)

+dodaj komentarz
Pseudoznawca - 11.09.2019 / 10:57, *.supermedia.pl

Wynik sprzedaży karnetów jest tak naprawdę kompromitujący zważywszy, że w naszym pięknym Mieście mieszka ponad 1, 6 mln ludzi (oficjalnie). Zastanówmy się zatem nad powodami takiego stanu rzeczy. Biorąc pod uwagę specyfikę branży sportowej (wiele zależy tutaj od zdarzeń przyszłych i niepewnych), drużyna wygrywa, przegrywa zdobywa trofea bądź odpada w eliminacjach. Odłóżmy zatem choć na chwilę sentymenty i przyjrzyjmy się bliżej "produktowi businessowemu" jakim jest w obecnej chwili Legia Warszawa. Opierając się na danych z raportu firmy PWC dostajemy wiarygodne dane i możemy z nich wyczytać jaki jest naprawdę budżet Klubu, choć z małym zastrzeżeniem w postaci kwot jakie zostały przeznaczone na Akademię i to nieważne czy były to środki zewnętrzne czy własne. Z treści wspomnianego raportu wynika niezbicie, że płace w klubie (mniemam chodzi o zarobki piłkarzy) osiągnęły absurdalnie wysoki poziom. Przy braku awansu do europejskich pucharów (faza grupowa) nie bardzo można liczyć na dalsze pozyskiwanie środków, bo niby skąd ? Są oczywiście metody takie jak podwyższenie kapitału zakładowego spółki ale przy strukturze akcjonariatu Legii te pieniądze musiałby wyłożyć Pan Mioduski "ulubieniec" lwiej części tego forum. Pytanie tylko, czy on chce dalej wykładać (czytaj dokładać) prywatne środki na interes "przyszły i niepewny". Nikt przy zdrowych zmysłach nie zagwarantuje Mu Mistrzostwa i Pucharu Polski i awansu do fazy grupowej Ligi Mistrzów lub Ligi Europejskiej. W przypadku braku chęci wykładania nowych znacznych kwot trzeba zastanowić się być może nad sprzedażą Spółki ? Lecz do takiej transakcji musi być sprzedający (taki już teoretycznie jest) i kupujący, którego (jaki widać) brak. Jest jeszcze jedno wyjście- mianowicie cięcie kosztów w naszym przypadku czytaj sprzedaż piłkarzy, co niniejszym ma miejsce. Możliwym rozwiązaniem jest także objęcie nowej emisji akcji spółki przez Kibiców (tak jak jest np. w Hiszpanii). Jednak po wyniku sprzedaży karnetów nie można być optymistą. Obecny zaś poziom sportowy drużyny także nie powala na kolana. Jesteśmy zatem Szanowni Państwo na ostrym zakręcie i niestety nie od nas zależy to, czy z niego nie wypadniemy.

odpowiedz
GCW - 10.09.2019 / 20:27, *.plus.pl

SZALEŃSTWO...
Z tym trenerem to i tak dużo...

odpowiedz
laik - 10.09.2019 / 15:13, *.inetia.pl

i tak za duzo na ta szmacianke ktora prezentuja pod wadza seper trenerzyny wf vukovicza i loczka

odpowiedz
Zawisza - 11.09.2019 / 22:11, *.chello.pl

@laik: to odbij.

odpowiedz
Plaskacz - 09.09.2019 / 17:34, *.centertel.pl

A na drugoligowym Widzewie jest tak. Karnety dla stałych schodzą od razu. I pyk jest ponad 16 tysięcy. Jeśli ktoś chce kupić pierwszy raz to zapisuje się na listę i czeka aż się jakieś miejsce zwolni co trwa około roku. Ewentualnie przyłącza się do jakiejś fanowskiej grupy i wtedy szanse na zakup karnetu rosną bo grupy mają swoje wyznaczone pule do sprzedania. To samo dotyczy zwykłych biletów na pojedyńcze mecze. Bez znajomości lub ukladów marnesznse jak mówią francuzi nq zakup pojedyńczego biletu. Takieto jest obłożenie na drugoligowym Widzewie. Może to powinno dać do myślenia.

odpowiedz
Plaskacz - 09.09.2019 / 17:57, *.centertel.pl

@Plaskacz:
PS.
I nikt nie grymasi że druga liga, realsreal, brak LM i inne takie. Tam jest co mecz pełen stadion. I WSZYSCY w barwach na czerwono. A nie tak jak u nas gdzie na Żylecie niebieskie czy inne wynalazki. A jak ktoś grymasi to wylatuje z puli biletowo/ karnetowej bo na jego miejsce jest 10ciu chętnych. Także proponuję wziąć pod rozwagę jak to się stało że kibicowsko Widzew frekfencyjnie ma przewagę. Pozdrawiam.

odpowiedz
Rudolf - 11.09.2019 / 11:13, *.plus.pl

@Plaskacz: a co oni innego maja robić w tej Łodzi?

odpowiedz
olo - 09.09.2019 / 11:54, *.centertel.pl

Może i gramy piach, może i nie wszystko idzie tak jak powinno.
Ale :
Budujemy akademię, która może za kilka lat da nam kilku fajnych zawodników.
W ostatniej dekadzie mieliśmy kilka razy mistrza, kilka razy puchar, kilka razy LE i raz LM
Gramy na nowym stadionie, gdzie mamy fantastyczną atmosferę
Spłaciliśmy ITI ( choć mamy dług w Skarbcu ), powoli ogarniemy bałagan z głupimi ( drogimi ) kontraktami i jest szansa, ze wyjdziemy na prostą. Nie można cały czas narzekać, choć zachowanie naszego obecnego trenera mocno nas w LE wkur..ło, tylko czy mamy pewność, że JA RO SŁAW ( rozbrzmiewa to szyderczo ), czy Carlitos by nas zbawili. Ja mam nadzieję, że się ogarną i zagrają tak jak tego My kibice oczekujemy.

odpowiedz
maniek - 07.09.2019 / 22:10, *.virginm.net

Wstyd na Cala Polske

odpowiedz
kos - 07.09.2019 / 20:20, *.tpnet.pl

Precz z Kulczykiem w Legii

odpowiedz
Ryj - 07.09.2019 / 22:51, *.t-mobile.pl

@kos: uważaj, bo może wjechać Wojciechowski :)

odpowiedz
kik - 08.09.2019 / 19:47, *.tpnet.pl

@Ryj: Masz Gruźlicę? Nie przejmuj się,zawsze mogłeś mieć raka...

odpowiedz
oLaf - 07.09.2019 / 13:09, *.vectranet.pl

wyniki sportowe żadne, właściwie to jak w piosence LP "Mniej niż zero" : (, to i kibiców mało, w sumie to się nie dziwię że mało osób chce oglądać słabe granie...

A 4 lata temu graliśmy w LM z Realem jak równy z równym....

Miodek... "miałeś chamie złoty róg" że zacytuję wieszcza.

odpowiedz
Kolo - 08.09.2019 / 20:38, *.t-mobile.pl

@oLaf: nigdy nie graliśmy jak równy z równym z Realem Madryt. To już wtedy była lipa. Jeden mecz nic nie znaczy, pamiętasz wynik pierwszego? Bo ja niestety tak. Pamiętasz dwumecz z Borussią, a mecz u siebie. Ta liga mistrzów to była największa kompromitacja w historii Legii. Padło sporo niechlubnych rekordów. M. in. Najszybciej stracona bramka. Legia nie była gotowa na Ligę Mistrzów. Dostała się tam na farcie, skompromitowała się, a do tego jeszcze rozsprzedała skład, nie wyciągnęła żadnego wniosku, doświadczenia, a pieniądze za transfery i LM przepadły. Dobrze, że Magiera uratował honor Legii. Pamiet jak powtarzano wtedy o lekcji footballu i zbieraniu doświadczenia. Gdzie teraz jest to doświadczenie, skoro nikt z tego składu nie gra? Czego mógł nauczyć się piłkarski, podstarzały odpad? Jedyne doświadczenie mógł mieć trener, ale go wyrzucili. Legia tak wtedy jak teraz jest w czarnej d..., tyle tylko, że wtedy miała pieniądze.

odpowiedz
oLaf - 09.09.2019 / 02:09, *.vectranet.pl

@Kolo: nie no , bez jaj, u siebie graliśmy jak równy z równym z Realem Madryt. Z resztą się zgadzam - jak wtedy było słabo to co jest dzisiaj??? 100 razy słabiej??

odpowiedz
Theczadek - 12.09.2019 / 08:57, *.centertel.pl

@oLaf: kolego Legia wówczas z drużyny, która zagrała okropne eliminacje ( grając o wiele gorzej niż e tym roku ale mając super losowania) po kompromitacji w LM doznała chwilowego przeobrażenia na 3 spotkania w LM. Piłkarze weszli na swój najwyższy poziom magią LM a nie jakością klubu, trenerem itp. Pary starczyło na krótko, Legia po LM w lidze grała piach gorszy niż dziś i doczłapala MP dzięki VOO, który w kluczowych momentach brał piłkę szedł pół boiska i robił akcje bramkową. Kunszt trenera wyszedł potem w eliminacjach, był zerowy. To samo piłkarze.
Serio, to bardzo infantylne porównywać Legie dziś do tej chwilowej w trakcie LM.

odpowiedz
Bubu - 07.09.2019 / 12:13, *.lukman.pl

Czasami trzeba upasc by potem wstac ,ot tak

odpowiedz
Matt - 07.09.2019 / 13:00, *.tpnet.pl

@Bubu: Dokładnie. Zwłaszcza w sporcie trudno o wieczne pasmo sukcesów. Niektórym trudno jest spojrzeć na archiwalne tabele i zobaczyć z jaką częstotliwością zdobywaliśmy trofea do 2014 roku.

odpowiedz
MIODOUSTY - 07.09.2019 / 10:30, *.centertel.pl

TO JA wasz Prezes MIODOUSTY !
Spokojnie, Wszystkie straty sobie odbijemy!...…………………........sprzedając zawodników.

odpowiedz
dino - 07.09.2019 / 09:07, *.vtelecom.pl

Od kiedy jest Miodek to we wszystkim jest coraz gorzej

odpowiedz
art - 10.09.2019 / 23:20, *.amazonaws.com

@dino: Od kiedy jest Miodek wynik sportowy jest gorszy, ale sam klub pomijając brak awansu do pucharów bo to wynika z wyniku sportowego, funkcjonuje na zdrowszych zasadach; przypomnijmy sobie że to nie kto inny ale Bodek z Maćkiem odpowiadają za takie kontrakty jak Chukwu, Necid, Langill i parę innych wynalazków; puszczenie Vadisa za darmo....
Obecnie sprawy transferowe są lepiej prowadzone co pokazuje to okienko - sprzedaż za dobre pieniądze Szymańskiego i Kulenovica; przyjście Gruzina i Brazylijczyka.
Wydaje się, że przy dobrze przeprowadzonym okienku zimowym i potem uzupełnieniem składu w letnim, ten zespół będzie się rozwijał (potrzebujemy jak najwięcej ludzi w okolicach wieku 21-24 , którzy będą rokowali na rozwój i kolejne transfery.... To jest droga Legii.

odpowiedz
jo - 07.09.2019 / 05:55, *.tpnet.pl

W przyszłym roku dołączę do szczęśliwców bez karnetu po raz pierwszy od wielu lat. Ceny pojedynczych biletów są dla mnie lepszą opcją. Z resztą prezes robi takie promocje, że aż mi wstyd, że dałem się nabić w butelkę z tym karnetem w tym roku. Jak do tego dołożę wyprzedaż wszystkiego co się da to wiem, że na koniec sezonu znów będzie wstyd i trochę mi się nie chce tego oglądać i jeszcze za to płacić...

odpowiedz
Matt - 06.09.2019 / 23:58, *.tpnet.pl

Niektórzy śmiali się z Niecieczy, Sandecji, że wiochy itd. a w Legii co mamy? Jedyny stołeczny klub w ekstraklasie, niemal 2 mln ludzi w mieście, a zapełnione ledwie pół stadionu.

odpowiedz
jacuś - 08.09.2019 / 00:43, *.chello.pl

@Matt: A na reszte stadionów w Ekstraklapie ludzie walą drzwiami i oknami? Problem dotyczy niemal wszystkich klubów, a my nie jesteśmy tu wyjątkiem.

odpowiedz
Kris - 08.09.2019 / 20:00, *.t-mobile.pl

@Matt: Twój stadion w pierdziszewie na 100 osób jest zapewne zapelniony na maxa.

odpowiedz
Jerz z Potoku - 06.09.2019 / 23:19, *.chello.pl

Ta liczba sprzedanych karnetów na br. sezon, jako żywo ilustruje potencjał sportowy Legii od trzech lat zarządzanej przez pseudo profesjonalistę. Pozostaje wierzyć, że prezes dekady - maksymalnie za dwa lata - przestanie bawić się w obecną legijną gierkę. A klub odsprzeda dopiero wówczas, gdy jego fatalne wyniki sportowe zaczną realnie rzutować na jego obecnie prowadzone biznesy. Na tym chorobliwy związku nikt nie wygra, a jedynie wszystkie strony stracą. Najbardziej będzie mi żal bezpowrotnie utraconego współczynnika UEFA oraz mocno zawiedzionej kibicowskiej braci. Nikt z nas nie zasłużył na tak nieogarniętego legijnego prezesika…
Smutne serdeczności

odpowiedz
OSA(L) - 09.09.2019 / 09:58, *.t-mobile.pl

@Jerz z Potoku:
Jak zwykle, dobrze czyta sie Twoje wyważone opinie, szkoda że coraz częściej są i będą to smutne konstatacje...
Z jednym stwierdzeniem natomiast pozwolę się delikatnie nie zgodzić:
Profesjonalny to Prezes jest.
Miał w ten sposób wydrenować klub i to czyni.
Na takim poziomie, przy tylu biznesach prowadzonych, klub i fundacja są bardzo na rękę.
Zgodzę się i podzielam, że największy żal i co sp!ertolił bezpowrotnie to ranking UEFA, ale coraz bardziej odnoszę wrażenie, że to również było wliczone w koszta.
Kibicowskie ukłony Wszystkim, którym na sercu leży dobro Klubu.

odpowiedz
Girgio - 06.09.2019 / 21:42, *.100.27

Jeszcze 10 tyś. i dogonimy drugoligowy Widzew.

odpowiedz
P(L)znań - 06.09.2019 / 22:56, *.amazonaws.com

@Girgio: *tys.

odpowiedz
X - 07.09.2019 / 01:18, *.plus.pl

@P(L)znań: a właśnie, że dobrze napisał

odpowiedz
Hoh - 07.09.2019 / 07:29, *.centertel.pl

@X: źle napisał. Jest tys. a nie tyś.
Sprawdź w słowniku.

odpowiedz
dino - 07.09.2019 / 09:10, *.vtelecom.pl

@Hoh:
Źle napisane, pisze się 10 tysięcy a nie 10 tyśęcy, więc prawidłowy skrót to 10 tys.

odpowiedz
Giorgio - 07.09.2019 / 18:15, *.100.27

@Hoh: ok, mój błąd. Powinno być napisane tys., ale akurat moja niewiedza to nie jest największy problem :) Żydy nas biją pod względem frekwencji. Druga liga.

odpowiedz
Gigi - 06.09.2019 / 19:05, *.ravand.ca

Brawo! Upchnąć jeszcze Niezgodę, Majeckiego i sekator do obcinania żywopłotu i wychodzimy z dołka

odpowiedz
Gik - 06.09.2019 / 18:56, *.tpnet.pl

Za rządów szkodnika Mioduskiego to wszystkie możliwe wskaźniki spadają razem z poziomem sportowym.Może z wyjątkiem poziomu zadłużenia.Dopóki on będzie zarządzał klubem, lepiej nie będzie.

odpowiedz
Pb - 06.09.2019 / 15:53, *.centertel.pl

Będzie LE, LM co rok... efektowne zwycięstwa po 3:0, 5:0 w eklapie to beda kibice i karnetow z 20tys. Kibic Legii wielkiej Legii chce dominacji A nie meczarni w każdym meczu...Nie interesuje go wyrównana do mułu liga...tylko mistrzostwo kilka kolejek przed końcem...jeśli chcemy nazywać się wielkim klubem to musi to mieć odzwierciedlenie w wynikach

odpowiedz
malarz - 06.09.2019 / 15:37, *.tpnet.pl

Te komentarze są świetnym materiałem poglądowym dla psychoanalityków . Panowie przestańcie jątrzyć !

odpowiedz
Lesny Dziadek - 07.09.2019 / 10:22, *.play-internet.pl

@malarz: Lepszym jest konski zad, usmiechajacy sie do bata. To taki smiech, jakby kobyla na blache lala...

odpowiedz
Legia(1916) - 06.09.2019 / 15:03, *.chello.pl

Wstyd. Porażka na całej linii !!!! Miej honor odejdź !!!!

odpowiedz
Bar tek - 06.09.2019 / 13:02, *.medicover.pl

Czyli zasadniczo sprzedali 4860 karnetów, bo reszta i tak by poszła.

odpowiedz
SEBO(L) - 06.09.2019 / 12:55, *.centertel.pl

Po co taki artykuł? Sam Woytek pisałeś o zaletach systemu cenowego (CHOĆBY, a zwłaszcza
dla corocznych posiadaczy), podczas gdy twierdziłem, że wydawanie w porównywalnym okresie,tj. np. 1.07.2018 . -1.07.2019. kwoty 150 zł. wyższej za karnet na Żyletę ( poprzednio 565 w sumie za rundę regularną i finałową - 560 za cały obecny sezon) tylko po to,by ZAOSZCZĘDZIĆ CAŁE 5 ZŁ, to kpina ! Kpina z kibiców,bo klub cały fatalny poprzedni sezon porażek,z brakiem awansu do pucharów na czele,przez przegrany tradycyjnie Superpuchar, odpadnięcie z pierwszoligowym klubem,a kończąc sezon czterema niewygranymi meczami w lidze i brakiem mistrzostwa, klub wycenił na WIELKIE 5 ZŁ OBNIŻKI!! To splunięcie w twarz kibicom,tak jak kolejnym w twarz karnetowiczom było kolejne, szybkie obniżenie cen na pojedyncze mecze,zaraz po rozpoczęciu sezonu... Jak widać,część kibiców było podobnego zdania co ja,być może,a nawet wielce prawdopodobne, że nawet go (zdania) nie znając...

odpowiedz
Grzegorz - 06.09.2019 / 14:26, *.com.pl

@SEBO(L): bla bla bla... Nie chcesz nie kupuj, po co te poematy? Ja kupiłem i mam święty spokój. Nie muszę pamiętać o kupnie biletu na każdy mecz, a i parę złotych oszczędziłem. I git.

odpowiedz
SEBO(L) - 06.09.2019 / 15:31, *.chello.pl

@Grzegorz: A ile zaoszczędziłeś ?

odpowiedz
C - 07.09.2019 / 01:21, *.plus.pl

@SEBO(L): nie wszyscy kupują tylko dlatego żeby zaoszczędzić. Ja też kupiłem po to żeby nie musieć pilnować sprzedaży i szukać miejsc dla siebie i dzieciaków. Mam jedno stałe cały rok które nam pasuje i mam spokój. I średnio mnie interesuje czy zaoszczędzę 5 czy 50 zlotych, dla mnie to po prostu wygodniejsze nie musieć się tym zajmować

odpowiedz
SEBO(L) - 07.09.2019 / 15:10, *.chello.pl

@C: Ja też kupowałem, od otwarcia stadionu,z przerwą 2,5 letnią na wyjazd za granicę, i po powrocie 3,5 roku temu. I mniejsza z tym, że z 10 razy przylatywałem na weekend, żeby obejrzeć mecz i wrócić. I też chciałem mieć spokój z kupowaniem biletów. I nie zgłaszałem się o zwrot za Real. Ale jeśli klub zaraz po sprzedaży obniża ceny biletów, a po takim sezonie, jak ostatni, każe płacić od razu za cały sezon (razem z rundą finałową) dla oszczędności 5 jeb.nych złotych,po czym obniża ceny,to sorki. Wspierać klub na dobre i złe,to jedno. Ale dawać się rolować ,to drugie. Karneciarz płaci,i może nie chodzić na mecze,ale już dał pieniądze. A kupujący bilety... może być i kupić,ale klub ma z tego mniej kasy. Kogo bardziej "promować" ? Stałego klienta,czy sporadycznego/niestałego? Stąd spadek sprzedaży...

odpowiedz
C - 07.09.2019 / 20:00, *.plus.pl

@SEBO(L): ale wszyscy tak robią, że promują nowych klientów. Jak przedłużam abonament na telefon to mam gorszą ofertę niż gdybym nie miał wcześniej umowy. Jak idę do nowej pracy to dostaje lepszą umowę niż Ci co pracują tam od lat. No tak to działa, niezbyt to fajne bo chciałoby się za swoją lojalność coś dostać ale co zrobisz.

odpowiedz
SEBO(L) - 07.09.2019 / 21:04, *.chello.pl

@C: Przychodzi pracownik do szefa:- Szefie,dlaczego nowi pracownicy bez doświadczenia dostają lepsze pieniądze niż my,starzy z doświadczeniem? - Bo za te pieniądze ,co wy macie,nikt nie chce pracować...


Dziękuję ;)

odpowiedz
eth - 06.09.2019 / 12:45, *.t-mobile.pl

Za rok 4 tysiące, za 2 lata 2 tysiące, a za 3 lata walka o utrzymanie. Legia pod rządami Złotoustego to stabilność, lecz nieco inaczej rozumiana.

odpowiedz
lvkmar - 06.09.2019 / 13:07, *.chello.pl

@eth: Po meczu z Wisłą Płock będziemy liderem, pod koniec sezonu mistrzem, a Ty będziesz musiał odszczekiwać wszystko, co dotychczas napiszesz. Albo będziesz pisał, że zawsze wierzyłeś w Vuko. :D

odpowiedz
Po(L)ubiony - 06.09.2019 / 15:01, *.chello.pl

@lvkmar: Możliwe. W tej lidze, mistrzem może być z 10 drużyn. Może będzie nim i Legia. A może nie. Tu wszyscy graja ten sam szajs. Te pare tysięcy karnetów, w dwumilionowej stolicy, która ma JEDNEGO przedstawiciela w ekstraklapie, to katastrofa. Onegdaj, aby mieć szacunek w zawodzie, musiałeś być profesjonalnie dobry, teraz w dobie PR-u i zarządzania kryzysem, wystarczy że będziesz stwarzał wrażenie, że się znasz. I tak zaczyna wyglądać Nasza Legia.

odpowiedz
Gocław - 06.09.2019 / 15:39, *.chello.pl

@Po(L)ubiony:
Onegdaj, aby mieć szacunek w zawodzie, musiałeś być profesjonalnie dobry, teraz w dobie PR-u i zarządzania kryzysem, wystarczy że będziesz stwarzał wrażenie, że się znasz.

Już nawet pomijając temat Legii, to samo zdanie jest obecnie bardzo prawdziwe :).

odpowiedz
Analityk - 06.09.2019 / 12:41, *.247.185

To sukces, podkreślam KOLEJNY naszego wspaniałego Prezesa...
Lepiej nie będzie...

odpowiedz
malarz - 06.09.2019 / 15:34, *.tpnet.pl

analityk ? chyba paralityk , hejterzy są opłacani czy jesteś jednym z nich?

odpowiedz
Juri - 06.09.2019 / 11:38, *.centertel.pl

Jak cena pojedynczego biletu będzie tańsza niż w karnecie,to za rok też dziękuję.
Zwiedzę stadion trochę.
Wiosną i tak wolę sam dół,jesień górę.

odpowiedz
zenek - 06.09.2019 / 14:18, *.plus.pl

@Elquatro: dlugo bedziesz pod kazdym wpisem pod roznymi nickami bronił durnych dzialan klubu? Mioduski to twój ojciec/chłopak/brat czy wujek?

odpowiedz
Elquatro - 06.09.2019 / 18:59, *.chello.pl

@zenek: mam jeden nick discopolowcu, a Loku to mój kumpel

odpowiedz
Rafał - 06.09.2019 / 11:13, *.144.254

Nic dziwnego,że notujemy duże spadki skoro prezesik woli zatrudniać masę dyrektorów za nic nie odpowiadających,panuje chaos,nie odpowiadają na wiad.drużyna jest coraz słabsza.Porażka,a może być gorzej jeszcze bo prezes nie wyciąga słynnych wniosków.

odpowiedz
Alan - 06.09.2019 / 11:10, *.t-mobile.pl

Ogólnie to trochę wstyd wiec może czasem darować sobie pewne info które chluby nam kibicom nie przynosi.
PS. Jak widać wymagamy od wszystkich tylko nie od siebie pełny stadion raz na 3 lata w 2 mln mieście to TROCHĘ mało ot co najwyżej dostateczny w ocenach szkolnych.

odpowiedz
Lesny Dziadek - 06.09.2019 / 11:38, *.play-internet.pl

@Alan: A kogo i co tu ogladac? Mam isc na przedstawienie, ktore z gory wiadomo, ze bedzie kiczem?

odpowiedz
eth - 06.09.2019 / 12:51, *.t-mobile.pl

@Alan: darować? Mamy przekazywać sobie tylko informacje które są dobre i tworzyć własną rzeczywistość, że niby wszystko gra?

odpowiedz
Alan - 06.09.2019 / 13:25, *.t-mobile.pl

@eth:
A myślisz ze takie artykuły coś poprawią ?Zarząd dalej będzie bawił się w korporacje a kibice nadal będą robić swoje co będzie skutkowało pustymi trybunach na lidze Europy wiec jeszcze dużo wody w Wiśle musi upłynąć by pewne rzeczy się zmieniły a co za tym idzie by frekwencja była godna Legii Warszawa

odpowiedz
Grzegorz - 06.09.2019 / 14:28, *.com.pl

@Lesny Dziadek: najlepiej jakbyś już nigdy nie przychodził na stadion. Nikomu nie będzie cię brakował.

odpowiedz
Lesny Dziadek - 07.09.2019 / 10:19, *.play-internet.pl

@Grzegorz: Ty za to bedziesz stal do konca na mostku, jak kapitan Titanica. Wesolo skaczac do melodii granej przez orkiestre, ktorej jedynym zadaniem jest powtarzanie wesolego oberka na pogrzebie. Ps. Mozesz jeszcze zadziobac u Dzepetto i poprosic ,,wdowe do tanca,,...

odpowiedz
Lesny Dziadek - 06.09.2019 / 11:01, *.play-internet.pl

To ogromny sukces Dzepetto. Przy tym balaganie, ktory zrobil, znalazlo sie 6500 jelonow...Ps.Carlitos za chwile zostanie sprzedany. Ale co tam, Cierzniak tez moze grac na szpicy.

odpowiedz
Roma - 06.09.2019 / 13:40, *.plus.pl

@Lesny Dziadek: z "jelonami" to możesz mieć do czynienia w swoim leśnym dziadostwie. Mam karnet i nie życzę sobie aby ktoś mnie tu wyzywał, zwłaszcza że strona nazywa się "legioniści". A tak dla pojednania - z całą resztą się zgadzam.

odpowiedz
Lesny Dziadek - 07.09.2019 / 10:14, *.play-internet.pl

@Roma: Nie zamierzalem nikogo obrazac. Chodzilo mi o pokazanie, w jaki sposob traktowani sa kibice Legii. Sam sie czuje jak jelon. Uwierzylem w te wszystkie cudowne plany, stworzenia Europejskiego Klubu na poziomie Ajaxu. Co z tego wyszlo i jakie sa perspektywy, niech kazdy oceni...

odpowiedz
Rodzinny - 06.09.2019 / 10:40, *.net.pl

Mamy karnety od kilku sezonów. I z roku na rok jesteśmy gorzej traktowani przez "korpo" Mioduskiego. Gdyby nie Legijne DNA już bym to dawno pier..nął i zaczął oglądać mecze na moim 65" lcd (jak to pisze jeden forumowiczów).

odpowiedz
m4 - 06.09.2019 / 10:39, *.51.162

hahahahha 6,5tys ;D w 2mln miescie...marketing pelna geba... :D

odpowiedz
Gh - 06.09.2019 / 13:17, *.chello.pl

@m4: jeszcze się tu udzielasz konfituro z k6?

odpowiedz
Pepe - 06.09.2019 / 10:02, *.chello.pl

Może to przemówi do rozsądku Mioduskiemu.

odpowiedz
MP.J ( L ) - 06.09.2019 / 09:59, *.plus.pl

Brak możliwości przepisania karnetu i 500 sztuk ubyło.

odpowiedz
aigeL - 06.09.2019 / 09:44, *.play-internet.pl

Kula won ze stolicy wracaj do siebie do Łodzi nie wyskakuj tutaj z jakimiś klubami b-klasowymi. Gdyby tutaj była podobna sytuacja ze trzeba by było ratować nasz klub kibice wykupili by wszystkie możliwe karnety

odpowiedz
Fc Skierniewice - 06.09.2019 / 09:43, *.play-internet.pl

No cóż ten kto kupował zawsze to i teraz kupił, ale fakt faktem że ruchy pana prezesa odstraszyły wiele osób. Tylko (L)egia!

odpowiedz
Gjkk - 06.09.2019 / 09:34, *.vectranet.pl

Brawo prezesiku ((:

odpowiedz
olew - 06.09.2019 / 09:32, *.vectranet.pl

to jest dramat, wstyd i smutek

odpowiedz
xaxa121 - 06.09.2019 / 09:55, *.centertel.pl

@olew: pochalstać się mam czy co? moze oto mu chodzi?

odpowiedz
kula - 06.09.2019 / 09:27, *.vectranet.pl

Widzew 16 tysięcy …. nie mamy startu do RTS-u ...

odpowiedz
Normalny - 06.09.2019 / 09:49, *.73.18

@kula: Jak tam karnet 100zł kosztuje to nie dziwota ;)

Druga sprawa że mieć 16 koła karnetów sprzedane i kopać się w II lidze kolejny rok, to jest właśnie ten słynny, argentyński rts, bez odbioru ;)

odpowiedz
kuki - 08.09.2019 / 12:54, *.com.pl

@Normalny: z tego co widzę u nich najtańszy karnet na caly sezon 250. więc niemało jak na 2. ligę.

odpowiedz
Wojtek86 - 06.09.2019 / 09:26, *.net.pl

Będzie wynik sportowy wzrośnie sprzedaż karnetów.

odpowiedz