fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Wygrana Legii w turnieju w Nowinach

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Futsaliści Legii mają za sobą intensywny weekend, w trakcie którego rozegrali serię gier z I-ligowcami w turnieju w podkieleckich Nowinach oraz sparing z kolejnym przedstawicielem ekstraklasy. W odbywającym się w sobotę turnieju w Nowinach, legioniści wygrali wszystkie mecze, a w całych zawodach mogli pochwalić się bilansem bramkowym 19-5.
Nasz zespół pokonał kolejno Zawiszę Rzgów 8-1, GKS Nowiny 3-0, AZS UMCS Lublin 2-1 oraz GKS Futsal Tychy 6-3.

W niedzielę w hali przy ulicy Banacha w Warszawie, Legia zmierzyła się w sparingowym meczu z Constractem Lubawa i zasłużenie przegrała spotkanie z reprezentantem futsalowej ekstraklasy 1-3 (0-0). W sezonie 2019/20 Legia debiutować będzie w rozgrywkach II ligi.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.