Mateusz Kochalski - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Kochalski przedłuża passę

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Mateusz Kochalski wydłużył passę bez straconej bramki. 19-latek zachował czyste konto w trzecim kolejnym meczu i jego seria wynosi już 288 minut. Na I-ligowych boiskach spotkali się wypożyczeni z Legii Maksymilian Sitek oraz Konrad Matuszewski. Ostatecznie górą był pierwszy z nich.

I liga
Tomasz Nawotka (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z GKS Bełchatów. Ukarany żółtą kartką.
Maksymilian Sitek (Puszcza Niepołomice) - 90 minut w wygranym 3-2 meczu z Wigrami Suwałki
Mateusz Żyro (Stal Mielec) - mecz z GKS Tychy został przełożony na 18 września z powodu powołań zawodników do reprezentacji narodowych

II liga
Mateusz Bondarenko (Skra Częstochowa) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu ze Stalą Stalowa Wola
Kacper Skibicki (Pogoń Siedlce) - nie grał w wygranym 3-1 meczu z Bytovią Bytów

Stal Stalowa Wola
Bartłomiej Ciepiela - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu ze Skrą Częstochowa
Łukasz Zjawiński - od 70. minuty w zremisowanym 0-0 meczu ze Skrą Częstochowa

III liga
Michał Gładysz (Pogoń Grodzisk Mazowiecki) - nie grał w przegranym 0-2 meczu z Bronią Radom
Paweł Łakota (Concordia Elbląg) - nie grał w przegranym 1-4 meczu z Sokołem Aleksandrów Łódzki
Mateusz Misiak (Sokół Aleksandrów Łódzki) - od 81. minuty w wygranym 4-1 meczu z Concordią Elbląg
Dawid Olejarka (Wólczanka Wólka Pełkińska) - od 88. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Orlętami Radzyń Podlaski
Bartosz Rymek (Motor Lublin) - mecz z Podlasiem Biała Podlaska został przeniesiony na 25 września

IV liga
Mateusz Leszczuk (KS Łomianki) - rozpoczął w wyjściowym składzie i następnie został zmieniony w wygranym 2-0 meczu z Ząbkovią Ząbki