fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

1,5 mln euro dla Legii

Carlitos odszedł z Legii

Wiśnia, źródło: Legia.com - Wiadomość archiwalna

Zakończyła się przygoda Carlitosa z Legią Warszawa. Stołeczny zespół poinformował, że napastnik związał się kontraktem z klubem Al-Wahda ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Wcześniej spekulowało się, że klub z Warszawy zarobi ok. 3 mln euro, choć teraz Piotr Koźmiński z super Expressu poinformował, że suma transferu oscyluje jednak w granicach 2 mln euro. To oznacza, że ostatecznie w klubowej kasie zostanie 1,5 mln euro, ponieważ 30% od kwoty powyżej 450 tys. euro trafi na konto Wisły Kraków.

"Dziś jest smutny dzień. Dzień, który miałem nadzieję, że nigdy nie nadejdzie. Czas pożegnać się z krajem, który tak wiele mi dał. Jako pierwszej podziękuję osobie, która mi zaufała i dała tę wspaniałą szansę, czyli Kiko Ramirezowi. Dziękuję też wszystkim moim kolegom, z którymi miałem przyjemność grać, wśród których mam wspaniałych przyjaciół. Oczywiście dziękuję także kibicom, którzy dali mi tak dużo miłości i zawsze mnie wspierali w dobrych, ale i w złych czasach - jesteście niesamowici! Nigdy nie będę w stanie się za to wszystko odwdzięczyć. Jestem dumny z tego co przeżyłem i przykro mi się żegnać. Zawsze będę nosił was w sercu!" - napisał Carlitos na Instagramie.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.