fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

1,5 mln euro dla Legii

Carlitos odszedł z Legii

Wiśnia, źródło: Legia.com

Zakończyła się przygoda Carlitosa z Legią Warszawa. Stołeczny zespół poinformował, że napastnik związał się kontraktem z klubem Al-Wahda ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Wcześniej spekulowało się, że klub z Warszawy zarobi ok. 3 mln euro, choć teraz Piotr Koźmiński z super Expressu poinformował, że suma transferu oscyluje jednak w granicach 2 mln euro. To oznacza, że ostatecznie w klubowej kasie zostanie 1,5 mln euro, ponieważ 30% od kwoty powyżej 450 tys. euro trafi na konto Wisły Kraków.

"Dziś jest smutny dzień. Dzień, który miałem nadzieję, że nigdy nie nadejdzie. Czas pożegnać się z krajem, który tak wiele mi dał. Jako pierwszej podziękuję osobie, która mi zaufała i dała tę wspaniałą szansę, czyli Kiko Ramirezowi. Dziękuję też wszystkim moim kolegom, z którymi miałem przyjemność grać, wśród których mam wspaniałych przyjaciół. Oczywiście dziękuję także kibicom, którzy dali mi tak dużo miłości i zawsze mnie wspierali w dobrych, ale i w złych czasach - jesteście niesamowici! Nigdy nie będę w stanie się za to wszystko odwdzięczyć. Jestem dumny z tego co przeżyłem i przykro mi się żegnać. Zawsze będę nosił was w sercu!" - napisał Carlitos na Instagramie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (201)

+dodaj komentarz
Szaro-szary - 13.09.2019 / 23:32, *.centertel.pl

lizus

odpowiedz
lol - 12.09.2019 / 15:43, *.amazonaws.com

no to teraz przejedzmy Carlitosa a jesienia sie zastanowimy kogo nastepnego sprzedac

odpowiedz
Lechita - 12.09.2019 / 13:32, *.com.pl

Współczuje wam. Wasz właściciel ewidentnie wzoruje się na naszym właścicielu...

odpowiedz
Dariusz - 12.09.2019 / 12:43, *.gov.pl

Mioduski gra bardzo pragmatycznie i dąży do swojego celu jakim jest oparcie budżetu na sprzedaży wychowanków za miliony Ojrocentrum Legii zatrudni fachowców z Holandii, którzy będą mu szlifować diamenty. Działa powoli ale jestem pewien, że choć teraz efekty dla ogółu spragnionych natychmiastowego wyniku kibiców, są niewidoczne, to za 10-15 lat będzie to miało realny wpływ na wyniki Legii i jej kondycję finansową.

odpowiedz
dino - 12.09.2019 / 13:02, *.108.201

@Dariusz:
Ja mysle, ze z takim dzialaniem jakie prezentuje i jakie decyzje podejmuje to mam nadzieje że za 50

odpowiedz
Sztywniutko Tarch(L) - 13.09.2019 / 02:25, *.193.237

@Dariusz: za 10lat to go już u nas na szczęście nie będzie..

odpowiedz
asd - 12.09.2019 / 11:14, *.orange.pl

saga pod tytułem Carlitos i Kulenovic zakończona , można odetchnąć niech teraz pokaże nasz treneiro na co go stać i co ugra .
Choć vuko po odpadnięciu z LE jest dla mnie skreślony

odpowiedz
Grzesiek - 12.09.2019 / 10:27, *.centertel.pl

Mnie tylko martwi, że zostaliśmy z Jarkiem Niezgoda, który nie wierzę że rozegra cały sezon bez kontuzji i Sanogo, który nie wiadomo kiedy wróci...
Jak wyleci Niezgoda to kto zagra w ataku? Gwilia? Vesovic? Czy novikowas?

odpowiedz
Farme(L) - 12.09.2019 / 11:02, *.bridgefibre.net

@Grzesiek: Wieteska :)

odpowiedz
Eri - 12.09.2019 / 10:07, *.centertel.pl

Dla mnie to skandal..

odpowiedz
Mario - 12.09.2019 / 08:48, *.93.147

to co się wydarzyło to, żenada na poziomie akcji z pudlem...

odpowiedz
Jimmy L - 11.09.2019 / 19:26, *.t-ipconnect.de

Jak czytam te komentarze to dramat,Carlitos odszedl bo wuefista nie dogadal sie z pilkarzem i tyle w temacie jego gra w nowym klubie zweryfikuje wasze pitolenie. Carlitos powodzenia

odpowiedz
Ale Jaja , Jak Berety - 11.09.2019 / 17:43, *.t-mobile.pl

@PLK: Do zobaczenia za rok w jakiejś Lechii, czy w Lechu, albo w BabaJadze , a może w Miedżi?
Byłaj zdrów i jeszcze raz do zobaczenia

odpowiedz
m4pierwszy - 11.09.2019 / 15:50, *.112.102

najlepszy napastnik jakiego mieliśmy w tej dekadzie... posadzony na ławce... sprzedany za grosze, jprd

odpowiedz
Salvador GCW - 11.09.2019 / 16:50, *.play-internet.pl

@m4pierwszy: kolejny znawca! Najlepszy w tej dekadzie był Nikolic!!! Skąd ty wypłynąłeś?

odpowiedz
jani - 11.09.2019 / 17:40, *.chello.pl

@m4pierwszy:
Najlepszy był Prijovic

odpowiedz
WWL - 11.09.2019 / 13:18, *.play-internet.pl

Sprzedając piłkarza wartego między 5 a 10mln ojro za 2mln ewidentnie udowodnili,że ważniejsze od dobra drużyny jest kilka centów a przede wszystkim pozbycie się gracza z którym pseudotrener nie umie się dogadać.
Może Miodek powinien zatrudnić psycholga dla trenera by przestał gwiazdorzyć a zaczął rozmawiać z piłkarzami (rozmowa to nie dialog!)

odpowiedz
obiektywny - 11.09.2019 / 13:26, *.chello.pl

@WWL : cena jest taka,na jaką znajdzie się nabywca!Carlitos nie znalazł miejsca nawet w 2 lidze hiszpańskiej - a chyba hiszpańscy trenerzy go dobrze znają!Więc nie rób z Carlitosa orła,bo to słaby zawodnik - jego umiejętności nie potwierdziły się nawet w naszej słabej extraklapie!Te 2mln euro za 30latka to zupełnie niezła kasa.

odpowiedz
Zik - 11.09.2019 / 13:33, *.play-internet.pl

@WWL : trzeba było znaleźć kupca za 5mln - klub by zyskał a ty byś prowizję przytulił. Ludzie trochę rozsądku! Gdyby z ex jakieś drużyny reguralnie grały w Europie to za młodego perspektywicznego byłaby to realna kwota a nie za żelanta z segunda B.

odpowiedz
lhm - 11.09.2019 / 17:12, *.t-mobile.pl

@obiektywny:
A ty nie rób z siebie osła - "jego umiejętności nie potwierdziły się nawet w naszej słabej extraklapie"
Gość został NAJLEPSZYM piłkarzem ekstraklasy 2017/18.

odpowiedz
obiektywny - 11.09.2019 / 19:07, *.chello.pl

@lhm: Co było a nie jest! Przypomnij sobie sezon następny,kiedy Legia straciła mistrzostwo m.in. z powodu słabej gry Carlitosa!
To kto jest osłem?

odpowiedz
Tarcho - 11.09.2019 / 19:11, *.193.237

@obiektywny: ty! Z tym co pokazał starczy żeby uznać go czołówkę ligi. Won trollu miodovica

odpowiedz
PLK - 12.09.2019 / 11:03, *.plus.pl

@WWL : Tylko nieliczni znają prawdziwą kwotę transferu... Im mniejsza na papierze tym mniej dla Wisły!!! Tak myślę...

odpowiedz
kos - 11.09.2019 / 12:53, *.tpnet.pl

Na Legia Net to dopiero wysyp trolli ,dla nich nie liczy się sukces sportowy tylko zysk Mioduskiego ,dramat . Skąd się tam biorą te typy ?

odpowiedz
MIODUSKI KONFABULANT - 11.09.2019 / 11:29, *.telefonica.de

Pozdro CARLITOS byłeś jesteś i będziesz dobrym piłkarzem. A MIODUSKI OSZUST GOLODUPIEC I FRAJER ROKU . Mioduski okradł LEGIE I dalej nas będzie okradał

odpowiedz
Salvador GCW - 11.09.2019 / 12:07, *.play-internet.pl

@MIODUSKI KONFABULANT: zgadzam się w 200% z kolegą. Miodek zwany loczkiem won z Mojego Ukochanego Klubu!!!

odpowiedz
PLK - 11.09.2019 / 11:27, *.plus.pl

Dzięki Vuko!!! Zostaliśmy z jednym napastnikiem z prawdziwego zdarzenia!!! Jeśli Jarek będzie zdrowy to ok.!! Demontarz Legii trwa!!! Za pudla systematycznie obniżamy sportowo loty!! Dwa sezony i dość szczęśliwie zdobyte mistrzostwa... Aż nadszedł poprzedni...... W europie już zapomnieli że jest taki klub jak Legia!!! SKANDAL!!!

odpowiedz
vuko out - 11.09.2019 / 09:01, *.w-b.pl

Jarek nam został!!!Reszta napastników niestety nie nadaje się do gry w Legii!!!

odpowiedz
Wojtas70 - 11.09.2019 / 00:35, *.128.39

Szkoda powodzenia Carlitos !!!

odpowiedz
BD - 10.09.2019 / 23:11, *.chello.pl

Dziekujemy,będzie nam Ciebie brakowało.

odpowiedz
magoo - 10.09.2019 / 22:41, *.chello.pl

Był i nie ma, jak wielu, wielu, wielu... innych. Carpe diem Legio...

odpowiedz
12kufli - 10.09.2019 / 22:39, *.orange.pl

gamonie wszelkiej maści co tylko narzekać potraficie: zróbcie zrzutkę i wykupcie Legię od Mioduskiego. Tyle że pewnie rodzice nie dadzą wam kieszonkowego z góry za najbliższe 10 lat a na trolowaniu ciężko się dorobić.
I mam nadzieję że nie pojawicie się na Ł3 jak przyjdzie świętować mistrzostwo.
Zdecydowanie bez pozdrowień

odpowiedz
Szelka - 10.09.2019 / 23:27, *.chello.pl

@12kufli:
Kolego, sprawa jest prosta, czyli: "o jeden kufel za dużo..." To prawie tak, jakbyś próbował w pojedynkę odbić ten nieszczęsny most w Holandii.
Mimo wszystko, piwne pozdro

odpowiedz
DZIK - 10.09.2019 / 23:29, *.forcepoint.net

@12kufli: Stul przyglupie jape. Twoj wpis pokazuje jakim bezmozdzem jestes. Polewa. Chciales blysnac to Ci powiem ze kurva sie usmialismy z ciebie. Dawaj podbij to cie na ziemie sprowadze na zylecie lbie j...

odpowiedz
MatWij - 11.09.2019 / 08:57, *.centertel.pl

@12kufli: Gdyby ten debil pokusił się o zatrudnienie prezesa z pojęciem ten klub wyglądałby dziś inaczej, a i sam loczek miałby więcej $ niż ma teraz. Jak to się mawia, chytry 2 razy traci. Wszyscy śmiali się z rozrzutności Leśnodorskiego, ale wtedy był wynik, a za wynikiem szły pieniądze. Nie ma wyniku, nie ma pieniędzy, prosta sprawa. ŻEBY WYJĄĆ TRZEBA WŁOŻYĆ :)

Świętowanie Mistrzostwa?! Nawet jeśli to psim swędem w ostatniej kolejce...

odpowiedz
dino - 11.09.2019 / 09:17, *.108.201

@12kufli:
Sprzedali najlepszego strzelca zeszłego sezonu, co tam, ważne, że wysokiej pensji mu nie trzeba będzie płacić, ave pudel, pamietaj loko, że chytry 2 razy traci. Pal licho ty lokowaty gamoniu ale tu chodzi o Legię.

odpowiedz
JA - 11.09.2019 / 10:07, *.t-mobile.pl

@12kufli: Do tego jeszcze gdzieś wyparował 1 mln € za Carlitosa i kwota się zgadza z tym o czym mówili wiślaki. Miodka nie obchodzą wyniki, ważne by hajs ze sprzedaży piłkarzy się zgadzał u niego w kieszeni nie koniecznie w kasie klubowej.

odpowiedz
12kufli - 11.09.2019 / 14:48, *.centertel.pl

@DZIK: Szanuj język ojczysty synuś.
Na Żylete chodziłem. Stałem na " I". Wiesz gdzie to? A na ziemię sprowadzać to możesz koleżanki z piaskownicy.

odpowiedz
DZIK - 11.09.2019 / 17:22, *.virginm.net

@12kufli: Szanuj jezyk ojczysty? Ja sprowadzam kolezanki do parteru od czasow piaskownicy . Ale ze ty masz problem z rozumieniem co mam na mysli ze cie sprowadze na ziemie to pokazuje ze ty masz z jezykiem ojczystym problem gamoniu. Zapraszam pod gniazdo wyjasnimy sobie. Pytaj o mnie nie krepuj sie

odpowiedz
lhm - 12.09.2019 / 21:39, *.vectranet.pl

@DZIK @12kufli:
To macie czas chłopaki, żeby potrenować bo trzy najbliższe mecze gramy na wyjeździe :) Może w przerwie najbliższego meczu z Lechią? ;)

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 10.09.2019 / 22:30, *.amazonaws.com

W Krakowie zalatwili zlodzieji w Wisle a w Legii.........cisza.........

odpowiedz
Autor nieznany - 11.09.2019 / 03:12, *.55.85

@MIODUSKI OUT !!!!: święte słowa

odpowiedz
matus007 - 10.09.2019 / 22:10, *.prioritytelecom.net

I tak upadek Legii nastąpił po lidze mistrzów ok. 2 lata temu. Carlitos Powodzenia !!!!.

odpowiedz
GCW - 10.09.2019 / 20:25, *.plus.pl

Dziad loczek!
Jeszcze będzie płakał za Carlitosem...

odpowiedz
Fan Carlitosa - 10.09.2019 / 19:59, *.inetia.pl

Carlitos muchas gracias ! Mucha suerte ! No olvides los fanes de Varsovia !

odpowiedz
Jimmy L - 10.09.2019 / 19:27, *.t-ipconnect.de

Jest kasa to teraz czas na trenera Vuko Won Carlitos powodzenia duzo kasy i trenera z prawdziwego zdarzenia

odpowiedz
LWL - 10.09.2019 / 19:15, *.tpnet.pl

Zdrowia i powodzenia ! "L" !!!

odpowiedz
Wiesz co jest Wiesz jak Wiesz co - 10.09.2019 / 19:00, *.tpnet.pl

Nie ma co się dziwić ze kontrakty nie przedłużyli z innymi brak Mistrzostwa Polski I Pucharu Polski.Od Kilku latek brak awansu do pucharów. Za dużo zarabiali a kasy brak.

odpowiedz
Emka - 10.09.2019 / 18:55, *.tpnet.pl

Wielka szkoda, że odchodzi z Legii. Co Pan Vuković wyprawiał w tych eliminacjach nie wystawiając Go? Po meczu z oranżystami w Warszawie tak naprawdę stadion go pożegnał. Powodzenia u Arabów, zarób sobie chłopie porządne pieniądze.

odpowiedz
BRL - 10.09.2019 / 18:06, *.play-internet.pl

Powodzenia Carlos!

Może i to naiwne, ale wierzę, że to co napisał jest szczere.

PS Ile?!

odpowiedz
Mg - 10.09.2019 / 18:01, *.centertel.pl

Dzięki za grę i powodzenia w dalszej karierze!


PS
Jarku! zdrowia i jeszcze raz zdrowia !
Oby Cię kontuzję omijały !

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 10.09.2019 / 17:26, *.amazonaws.com

2m juro.......Bullshit !!!!!!! Bylo 3m ale zlodziej Moduski wzial 1m juro jako 'prowizja za transfer'. Kiedy Prokuratura zacznie badac tego goscia ??

odpowiedz
Woot - 10.09.2019 / 18:18, *.plus.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!: takich baranów jak Ty trzeba regularnie pozwać za wypisywanie bredni. Dostaniesz 10tys kary, które będziesz spłacać do końca życia i spokój z d3bilem.

odpowiedz
Salvador GCW - 10.09.2019 / 20:52, *.play-internet.pl

@Woot: won pachołku pseudo prezesa. Miodek out.

odpowiedz
Plaskacz - 10.09.2019 / 17:07, *.centertel.pl

A jak hiszpańska sportowa prasa zareagowała na ten transfer? Ktoś coś?

odpowiedz
BRL - 10.09.2019 / 18:09, *.play-internet.pl

@Plaskacz: obstawiam, że przeciętnego hiszpańskiego czytelnika nie obchodzą perypetie byłych trzecioligowców szukających szczęścia na zadupiu.

odpowiedz
Plaskacz - 10.09.2019 / 18:20, *.centertel.pl

@BRL:
:)

odpowiedz
Kipkorir - 10.09.2019 / 15:31, *.chello.pl

Czyli gra w 10 - udupianie Carlitosa i wystawianie Kulavodrevnovica - miało na celu wytransferowanie ich obu z klubu.

odpowiedz
Adam - 10.09.2019 / 14:44, *.chello.pl

Adam nie panikujcie ot jak każdy wyrobnik,brał wielką kasę a dawał niewiele,to jego kiepściutka położyła mistrzostwo,a iw kwalifikacjach też pokazał zero.

odpowiedz
singspiel - 10.09.2019 / 16:24, *.atman.pl

@Adam: z ławki trudno się strzela. a mistrzostwo położył nie Carlitos ( 5 goli w 10 meczach pod wodzą Vuko), tylko słabiutka gra w obronie

odpowiedz
Vuko won! - 10.09.2019 / 14:36, *.vectranet.pl

Zaraz mecz jagą i znowu bez napastnika

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 10.09.2019 / 17:58, *.plus.pl

@Vuko won!: nie bój, Novikowas strzeli kilka brameczek, jak kiedyś Hama Leszkowi :)

odpowiedz
Mateusz z Gór - 10.09.2019 / 13:54, *.com.pl

Kwestią czasu pozostaje wypożyczenie Sandro z Dinama. Zobaczycie, ON WRÓCI.

odpowiedz
Kumaty Zyleta - 10.09.2019 / 14:00, *.51.162

@Mateusz z Gór: tssii to jest wlasnie ten bonus

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 10.09.2019 / 13:49, *.centertel.pl

1,5mln!!!
Gdzie my jesteśmy piłkarsko w europie???

odpowiedz
Legion - 10.09.2019 / 14:10, *.play-internet.pl

@Adamowicz ale nie paweł: lech to musi miec polewe z Nas..tyle to oni kasuja za 18latka z rezerw co nigdy nie gral w esa do Romy na wypozyczenie....

odpowiedz
Mark - 10.09.2019 / 17:26, *.tpnet.pl

@Adamowicz ale nie paweł: Moim zdaniem głęboko w dooopie :)

odpowiedz
geds - 10.09.2019 / 20:35, *.chello.pl

@Legion:
bo właśnie za 18 latków bierze się więcej, my też wzielismy więcej za Bielika choć nigdy nie powąchał trawy w ekstraklapie
nie znasz się

odpowiedz
Salvador GCW - 10.09.2019 / 20:58, *.play-internet.pl

@geds: co ty pier...sz za dyrdymały? Kibicu od 7-boleści. Belik grał w ekstraklasie. Dokładnie o ile pamiętam pół roku w Legii. Sprawdź to info W necie dzbanie A nie piszesz głupoty

odpowiedz
Artur - 11.09.2019 / 13:13, *.25.51

@Salvador GCW : to ty sie walnij w ten pusty leb...bielik nic nie znaczyl w naszej druzynie...zagral kilka razy jakies ogony i od razu transfer. Tu amika dala sie ograc lesnemu jak dziecko. Zanim cos napiszesz to sprawdz

odpowiedz
Salvador GCW - 11.09.2019 / 17:05, *.play-internet.pl

@Artur: ku...wa parapecie czy ja napisałem że coś znaczył w Mojej Ukochanej Drużynie ?! Nie gamoniu. W amice nie debiutował tylko u nas matole zagrał 6 meczy i to sprzedali. Internet to chyba z ziemniaków ciagniesz albo od sąsiada. Sprawdź to A później z nudów coś mądrego napisz piknikowy znawco!!!

odpowiedz
Salvador GCW - 11.09.2019 / 17:24, *.play-internet.pl

@Artur: debiutował w meczu z koroną Kielce za kadencji Łysego z Norwegi. Sezon 13/14 Byłem na tym meczu na Żylecie bo od zawsze tam jestem i widziałem a ty mądralo internetowy gdzie w tedy byles? W dupie i gowno widzialeś!?

odpowiedz
(L) - 11.09.2019 / 22:27, *.25.51

@Salvador GCW : wow zagral 6 meczow..toz t weteran hahhaha ile minut uzbieral? ??? bedzie ze 100? przecietny kibic nawet nie pamieta takiego w Legii

odpowiedz
SALVADOR GCW - 11.09.2019 / 22:41, *.play-internet.pl

@(L): A się wypowiada.

odpowiedz
Sawo - 10.09.2019 / 12:25, *.t-mobile.pl

@Rafix

Majecki nie bo nie beda mieli mlodzierzowca do pierwszego skladu co bedzie regularnie gral.

Narazie Karbownik i Praszelik to nie ten rozmiar kapelusza.

odpowiedz
Rafix - 10.09.2019 / 12:55, *.chello.pl

@Sawo: wlasnie widać że wprowadzają ich w celu umieszczenia na stałe w piereszym składzie, kiedy Majecki odejdzie.

odpowiedz
kibic Legii od zawsze - 10.09.2019 / 12:21, *.chello.pl

Z całą sympatią do Carlitosa,bo bardzo ładnie się pożegnał -ale nie uważam,że to jest wielka strata dla Legii! Przecież to nie był zawodnik na miarę naszego klubu,daleko mu do Prijo,Nico czy Ljubojii!!!!Przyszedł z 3 ligii,nie chciano go nawet w 2 lidze hiszpańskiej,na naszą słabiutką ligę też nie był wystarczająco dobry - bo nie miał waleczności a technika nie dawała mu przewagi nawet w naszej extraklapie!
To,że Legia dostała za niego te 1,5 mln euro to wielki sukces! Zdecydowanie wolę Niezgodę , bo -mam nadzieję - odejście Carlitosa daje szansę b.młodemu Rosołkowi!
A wszystkim "krytykantom" właściciela życzę,żeby mieli kasę na odkupienia klubu z rąk Mioduskiego i pokazali,jak należy zarządzać wielkim klubem!!! Bo jakby nie oceniać właściciela to on wkłada własny majątek i tylko on ponosi ryzyko!!!Jego błędy w zarządzaniu musi sam naprawić,nikt mu nie da kasy! Choć marzy mi się bardzo bogaty sponsor,taki jak w PSG albo klubach angielskich...........tylko wtedy-znając nasze polskie malkontenctwo - narzekali byśmy,że to petrodolary a nie porządny Polak-katolik sponsoruje!!))))

odpowiedz
MP.J ( L ) - 10.09.2019 / 12:57, *.t-mobile.pl

@kibic Legii od zawsze: ale nawet jeśli Ktoś by miał kasę to i tak Pan Mioduski Legii nie sprzeda więc przestań jeden z drugim p....ć ten farmazon na okrągło.

odpowiedz
kibic Legii od zawsze - 10.09.2019 / 13:05, *.chello.pl

@MP.J ( L ): a skąd o tym wiesz? Przecież oczywiste jest,że wszystko ma swoją cenę.....więc to może ty pi......sz,jak potłuczony!

odpowiedz
Sztywniutko Tarch(L) - 10.09.2019 / 13:38, *.193.237

@kibic Legii od zawsze: a kuternoga był na miarę naszego klubu? Szymański owszem był ale też pod młotek poszedł. Masz rację miodek ma akcje ale to my mamy zylete. Te akcje przy porządnym bojkocie sporo spadną. I nie pisz ze własną kasa kupił bo wykupił wadzla i leśnego kasa z klubu i nie wiem skąd amnezja u ciebie w tej kwestii. Wg mnie jesteś oplacony troll więc bez odbioru.

odpowiedz
lhm - 10.09.2019 / 13:43, *.t-mobile.pl

@kibic Legii od zawsze:
Im szybciej sprzeda tym lepiej dla niego. Przez swoje nieudolne zarządzanie wkrótce takich długów narobi, że będzie musiał oddać Legię za darmo.

odpowiedz
kibic Legii od zawsze - 10.09.2019 / 16:00, *.chello.pl

@Sztywniutko Tarch(L) : różne głupoty ludzie piszą na tym forum ale ty przebijasz wszystkich! Bo choćby to,że nie rozumiesz,że Mioduski jest właścicielem kasy klubowej,więc opłacił Wanzla i Leśnego SWOIMI pieniędzmi!
O jakim bojkocie ty piszesz,niemoto? Ty masz żyletę? Śmieszne.
Nazywając mnie "trollem" dałeś dowód głupoty albo nie rozumiesz,co to słowo oznacza!

odpowiedz
BRL - 10.09.2019 / 18:26, *.play-internet.pl

@kibic Legii od zawsze: chyba nikt, dla kogo związek z Legią to coś więcej, niż gapienie się na to, jak dorośli mężczyźni grają w piłkę, byłby zażenowany, gdyby Legię sobie kupił jakiś nadziany arab, Chińczyk, albo oligarcha z najbliższego wschodu - wielce prawdopodobne jest, że taki jegomość zrobiłby na trybunach klimat rodem z Manchesteru United.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 11.09.2019 / 06:37, *.play-internet.pl

@kibic Legii od zawsze:

Człowieku, albo jesteś ciemny albo naiwny...

Właściciel klubu NIE MUSI być prezesem, szczególnie, jeśli kompletnie nie zna się na piłce nożnej.
Nie mieszaj tych dwóch kompletnie różnych funkcji.
Jako właściciel jest ok aczkolwiek też mylisz się, że to tylko o jego kasę chodzi.
Legia to więcej niż parę udziałów, to dobro publiczne w pewnym sensie i mam nadzieję, że to zrozumiesz.

odpowiedz
Matt - 11.09.2019 / 10:58, *.tpnet.pl

@kibic Legii od zawsze: Sama prawda

odpowiedz
kibic Legii od zawsze - 11.09.2019 / 13:09, *.chello.pl

@Tomek Mokotów : Czy ja gdzieś napisałem,że właściciel musi być prezesem? Może jestem,jak napisałeś - ciemny lub naiwny - ale w odróżnieniu od ciebie,nie jestem idiotą i nie pouczam po chamsku innych!Synku,naucz się trochę kultury,bo na samym prymitywnym chamstwie daleko nie dojdziesz!

odpowiedz
Sztywniutko Tarch(L) - 11.09.2019 / 19:26, *.193.237

@kibic Legii od zawsze: Kodeks spółek i prawo cywilne zobowiązania się kłaniaja plus trochę rachunkowości żeby zrozumieć że to nie była jego kasa. Ale matolowi nie wytłumaczysz więc tu dam spokój, twój case nie rokuje. Ja ani tym bardziej ty zelety nie masz ale spokojnie już nachodzi czas porządnego lomotu w lidze, wtedy może i decyzjyjni rusza sprawy. Z tobą w dyskusji jest jeden główny problem ty kochasz mioda jak Legię. I tyle w temacie wielki kibicu z Bożej łaski

odpowiedz
kibic Legii od zawsze - 11.09.2019 / 20:13, *.chello.pl

@Sztywniutko Tarch(L) :Facet,chyba każdy - oprócz ciebie - rozumie,że użyłem skrótu,bo to nie miejsce na prawne dywagacje.Każdy wie,że jedyny prawny właściciel spółki wcześniej czy póżniej ma prawo do kasy spółki!Pomijam już fakt,że nigdy nie udowodniono,skąd Mioduski wziął pieniądze na spłacenie wspólników.Przecież to nie jest ubogi człowiek.
Użyję twojego zwrotu -matołowi nie wytłumaczysz.Dlatego kończę tę wymianę uprzejmości z gościem,który nie bardzo rozumie problem.
Na koniec - nie jestem wielbicielem Mioduskiego ale wkurzają mnie idiotyczne pomówienia i obrażanie człowieka,dzięki którego pieniądzom Legia egzystuje.Widzę jego błędy ale mam nadzieję,że ten bezsprzecznie inteligentny biznesmen osiągnie swój cel dla dobra Legii !

odpowiedz
Sztywniutko Tarch(L) - 11.09.2019 / 22:18, *.193.237

@kibic Legii od zawsze: skrót nagle załapałem super jest postęp. No to dalej żeby nie być goloslownym bo jednak rokujesz, otóż słowami nikt nigdy nie udowodnił nieco określiles to co się stało tyle ze z lekkim niedopowiedziemniem. Dalej żeby nie wyjść na fana BL bo daleki jestem od tego powiem tyle że jak się policzyli to juz lesnemu przestalo zależeć żeby to nie była spłata z kasy klubu. Wzięli becel z wandzlem i papa. Za ratowanie gtsu się wziął bo mzonki o PZPN się pojawiły. Niemniej stąd właśnie mityczna dziura w budżecie a nie po leśnym wg mnie, choć tu pewności co do liczb nie ma. Pewne jest natomiast to że chce prezesa Który prowadzi klub do zwycięstw. Podsumuj miodka i twóje pobozne życzenie żeby klub kwitl razem z nim niestety się nie zisci. Co innego zarządzać Legia jak BL a co innego być pomagierem u kulczyka któremu przypadkiem kazdy deal wchodził. Jakby jeszcze ten miodek oddał stery komuś kto ma pojęcie o piłce to może coś by tego było a tak jest to co jest Aco...

odpowiedz
Sztywniutko Tarch(L) - 11.09.2019 / 22:22, *.193.237

@kibic Legii od zawsze: i ostatnia sprawa. Dziękujesz mu za to że taki klub jak nasz ma właściciela czyli miodka? No człowieku ochlon, naprawdę mieliśmy ich różnych a ten jak dla mnie nieco poniżej średniej. Ale baz jaj może jeszcze na pomnik mu się zrzucimy bo zechciał nasz klub kupić?

odpowiedz
Kibic Legii od zawsze - 11.09.2019 / 22:54, *.t-mobile.pl

@Sztywniutko Tarch(L) : Ostatnie słowo w obronie Mioduskiego-pamiętam czasy,kiedy w Legii nie było kasy na sprzęt, o wzmocnieniach nie mówiąc. Teraz kibice są wzburzeni brakiem LM czy LE.Przypomnę losy Ruchu,Widzewa,Polonii i Szombierek Bytom,Konwiktorskiej i wielu innych zasłużonych klubów, które padły bez przyzwoitego właściciela. Być może lepiej byłoby z innym prezesem ale ja uważam, że ten kto wkłada swoją kasę ma prawo się bawić swoją własnością ! To jest święte prawo wlasnosci czy to się kibicom podoba czy nie!Przeżyliśmy WP,Koreanczykow,ITI czasem bez sukcesów a za czasów obecnego właściciela miewamy często sukcesy.

odpowiedz
Sztywniutko Tarch(L) - 12.09.2019 / 09:07, *.193.237

@Kibic Legii od zawsze: jakie sukcesy?? Jeden mistrz, drużyną leśnego tak naprawdę.. Na pudla rachunek takie sukcesy jak trnava lux tiraspol i zwycięska porażka z Rangers. Nie zartuj. BL grupa LM. Za pudla możemy tylko pomarzyć o tym

odpowiedz
Kibic Legii od zawsze - 12.09.2019 / 11:17, *.t-mobile.pl

@Sztywniutko Tarch(L) : nie napisałem, że Mioduski był cały czas prezesem tylko,że był wlascicielem-cały czas miał pakiet kontrolny i de facto on był decydentem! Ale niczego nie chciałem " ujmowac " BL-zrobił b.dużo choć znacznie nadszarpnal budżet klubu!

odpowiedz
Mark - 10.09.2019 / 11:54, *.tpnet.pl

Szkoda słów na to co się dzieje. Vuko z p. M. niszczą Legię a Brzęczek z p. B. reprezentację. A Carlitosowi życzę powodzenia oby miał wreszcie trenera z prawdziwego zdarzenia.

odpowiedz
Adam - 10.09.2019 / 11:41, *.net.pl

Brawo ku...a Pudel i Vuko. Za chwilę sami będziecie grać. Nie do uwierzenia żeby się tak go pozbyć...

odpowiedz
smutne - 10.09.2019 / 11:01, *.35.38

Kto następny? Majecki czy Niezgoda?

Potem zamiast nich trzeba ściągnąć jakiegoś Serba czy Chorwata za kilkaset tys. euro żeby się tu odbudowali i trener będzie zadowolony z kadry...

odpowiedz
Simon - 10.09.2019 / 10:07, *.telnaptelecom.pl

Niedługo zostanie duet napastników Cante - Sanogo. Może okazać się zabójczy.

odpowiedz
AntyVuco - 10.09.2019 / 09:59, *.206.84

Carlitos powodzenia i dzięki za wszystko.

odpowiedz
Kumaty Zyleta - 10.09.2019 / 09:54, *.51.162

Niech idzie nie potrzeba nam takich placzkow!! Pamietajcie bracia pelny stadion MY jestesmy Legia Warszawa !! Puchy na oprawa maja byc PELNE !!

odpowiedz
Wolfik - 10.09.2019 / 10:10, *.mm.pl

@Kumaty Zyleta: Jakich płaczków? Facet ładnie podziękował (a nie musiał), pożegnał się a Ty gadasz o płaczkach....

Typowe polskie myślenie, chu.... ze wszystkim, byle puchy były pełne. Na walczyka labada.

odpowiedz
X - 10.09.2019 / 10:56, *.play-internet.pl

@Wolfik:
Ciężko wyczuć, ale kolega Kumaty napisał komentarz trochę z ironią, więc nie ma sensu się unosić...

odpowiedz
Tomasz - 10.09.2019 / 09:46, *.vectranet.pl

Niestety sportowy poziom drużyny leci na pysk wyprzedano wszystkich wartościowych i to jest główny cel i pomysł tego zarządu puchary to jak się uda przypadkiem tylko my kibice myślimy inaczej a teraz. Mioduski ma trenera który robi co on chce i jeszcze udaje ze to jego pomysł macie jeszcze Majeckiego sprzedajcie i jego

odpowiedz
tomiacab - 10.09.2019 / 09:13, *.144.141

No to vuko już chyba wykonał swoją pracę? Miodek ma kadrę taka, jakiej sobie życzył. Teraz czas zatrudnić dla niej trenera.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 10.09.2019 / 09:01, *.amazonaws.com

Brawo nasz 'ukochany' Prezesie....!!!! Wiadomo ze nie ma sie o co martwic bo szklanny Jaroslaw, tak jak Lewandowski, nigdy ne lapie kontuzji wiec wszystko bedzie dobrze.......!!!!!!!!!!

odpowiedz
Sawo - 10.09.2019 / 08:36, *.cyfrowypolsat.pl

Ide o zaklad ze nastepny bedzie Cafu. Duzo zarabia i zostal wykupiony za 800tys na... odsprzedaz... niestety dla tego dresiarza Vuko jest mu tu za dobrze podobnie jak Carlitosowi i Cafu nigdzie sie nie wybiera. Jestem przekonany ze teraz na lawe pojdzie Cafu a w pierwszym skladzie bedzie gral balkanski kochanek tego dresiarza Antolic. Za pare miesiecy Cafu juz nami nie bedzie.

odpowiedz
Rafix - 10.09.2019 / 10:34, *.chello.pl

@Sawo: ja obstawiam Majeckiego

odpowiedz
adams23 - 10.09.2019 / 08:31, *.korbank.pl

Pogra sobie, zarobi trochę kasy a potem wróci ponownie do ekstraklasy, żeby dorobić do emerytury. Umiejętności mu wystarczą, nazwisko chcąc nie chcą ma wyrobione, zna realia polskiej ligi.

odpowiedz
Farme(L) - 10.09.2019 / 08:14, *.virginm.net

Nie wiem skąd ten lament. Vuko przygotowywał zespół do gry bez napastnika. Poza tym jest w obwodzie Wieteska. Debiut już zaliczył.
Szkoda słów!
Powodzenia dla Carlitosa...
I zdrówka dla Jarka i Jose...
A dla Nas wszystkich cierpliwości, bo „Trzeba to przetrwać, przeczekać...”

odpowiedz
Jozz-men - 10.09.2019 / 07:58, *.centertel.pl

Ciekawe kto będzie grał,jak kontuzje złapie Jarek?

odpowiedz
Sputnik 44 - 10.09.2019 / 08:35, *.t-mobile.pl

@Jozz-men: chyba tylko Rosołek został zdrowy...

odpowiedz
Fafa - 10.09.2019 / 09:11, *.92.132

@Jozz-men: No jak kto to? Wieteska. Spełnia wszelkie wymagania Vukovica. Wysoki, silny (powiedzmy), może coś strąci do bramki, albo i nie:). No i umie bronić, bo to jest najważniejsze u napastnika... Typowy defensywny napastnik, idealny do taktyki naszego super Trenera.

odpowiedz
SEBO(L) - 10.09.2019 / 12:35, *.centertel.pl

@Fafa: Z grających tyłem do bramki,najlepiej gra Cierzniak...

odpowiedz
L - 10.09.2019 / 13:09, *.AWIST.PL

@SEBO(L): hehe dobre dobre

odpowiedz
tomiacab - 10.09.2019 / 07:53, *.236.243

Zauważyłem taką zasadność, że zawsze kwota odstępnego jest dużo niższa, niż podają media dzień wcześniej. Wina mediów czy jesteśmy "mistrzami" negocjacji na finiszu? A może jest trzeci wariant i ta kwota podawana wcześniej przez media jest bliższa prawdy, niż to, co podaje nam klub? Łatwy sposób na zniknie milionów. A później miodek pożyczy Legii jak będzie brakowało.

odpowiedz
singspiel - 10.09.2019 / 08:22, *.centertel.pl

@tomiacab: nie jest tajemnicą, że Legia ma problemy finansowe. To ją ustawia w gorszej pozycji negocjacyjnej. Skoro jest na musiku, można się targować. Podejrzewam, że wyższa cena to efekt przecieku do mediów, tzw. kwoty marzeń klubu. Znikanie milionów, o czym piszesz, to nie w kraju, gdzie US przeprowadza ciągle kontrole w firmach prywatnych.

odpowiedz
tomiacab - 10.09.2019 / 14:13, *.144.141

@singspiel: może tak być jak piszesz, ale z ostatnim zdaniem to się nie zgodzę. W tym kraju łatwiej znikają miliony, a nawet miliardy niż setki tysięcy. Jak jest się czym podzielić i wiesz gdzie i z kim... zresztą w dokumentacji może być prawdzie kwota. To co nam się oddaje to tylko medialne informacje.

odpowiedz
Tomek 82 - 10.09.2019 / 07:15, *.play-internet.pl

Szkoda Carlosa A co do ceny to myślę że opchneli go drożej tylko po to puścili fame że za tyle żeby skisłej mniej odpalić. Miodem to cwaniaczek

odpowiedz
Bemowo - 10.09.2019 / 07:06, *.chello.pl

Ludzie dajcie już spokój. Vuko poprostu dał się posadzić na stołek.

odpowiedz
SEBO(L) - 10.09.2019 / 07:01, *.chello.pl

Za to niedługo dowiemy się zapewne o jakimś nowym dyrektorze ds. zbędnych. Prezes w pionie dyrektorsko-menedżerskim postanowił mieć dwie równorzędne jedenastki... Trochę karnetów poszło,ceny biletów się obniży, NS-i na mecze z Lechią i amicą nakręcą frekwencję,dzięki czemu będą udane,OBOWIĄZKOWE (!!), ZBIÓRKI NA OPRAWĘ,i każdy,kto ma w tym interes, jest zadowolony... A że nie mamy nawet ze trzech piłkarzy,na grę których przyjemnie się patrzy? A kogo to interesuje? Jedź sobie na Ligę Mistrzów.

odpowiedz
Wolfik - 10.09.2019 / 10:17, *.mm.pl

@SEBO(L): Smutne to, ale prawdziwe.

odpowiedz
Hmm - 10.09.2019 / 06:34, *.t-mobile.pl

Gdzie nowy napastnik ???

odpowiedz
Fairplay - 10.09.2019 / 02:16, *.comcast.net

Tak to dziala Financial Fair Play. Legia jest pod nadzorem finansowym no i musiala pokazac dochody.
Nie zakwalifikowala sie do LE wiec musiala sprzedac najlepszego zawodnika.

odpowiedz
Bredzisz chłopie. - 10.09.2019 / 07:15, *.55.67

@Fairplay: tak nie dziala FFP.

odpowiedz
Rafał N. - 10.09.2019 / 02:06, *.t-mobile.pl

Carlitos, dzięki za wszystko i powodzenia w nowym klubie. Trzymaj się!

odpowiedz
Pierre Dolish - 10.09.2019 / 01:50, *.142.36

Na pewno za dwa lata, jak Angulo zakończy karierę pójdzie do kurnika i znowu zostanie królem strzelców, a Vuko będzie nawijał, że bardzo by chciał mieć takiego grajka w skladzie.

odpowiedz
Dembos - 10.09.2019 / 00:58, *.t-mobile.pl

Loczek odejdź

odpowiedz
Yogi - 10.09.2019 / 00:48, *.a2mobile.pl

PRALNIA, OD KIEDY TE PSEUDOPRYWACIARZYKI, ZAŻĄDZAJĄ POLSKĄ PIŁKĄ KLUBOWĄ

odpowiedz
Gosc - 10.09.2019 / 00:41, *.chello.pl

To jest niemożliwe żeby aż tak nieudolnie zarządzać klubem.. żeby w tak krótkim czasie wsystko rozj...ć. Jeszcze kilka równie przemyślanych decyzji i w repertuarze meczowym zagoszczą piosenki z jego nazwiskiem w roli głównej

odpowiedz
oLaf - 10.09.2019 / 00:13, *.vectranet.pl

facet z godnością się pożegnał mimo że ostatnie miesiące (niesłusznie!) siedział na ławce rezerwowych.

Szacunek.

odpowiedz
SlawoL - 09.09.2019 / 23:33, *.net.pl

Vuko brawo ku.wa brawo

odpowiedz
Pepe - 10.09.2019 / 00:25, *.t-mobile.pl

@SlawoL:
Czy napewno Vuko?

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 10.09.2019 / 09:02, *.amazonaws.com

@SlawoL: Vuko ?? Od kiedy Vuko jest prezesem ?? To ten debil Mioduski musi splacic nowa wille bo te pieniadze do Legii na 100% nie trafia !!!!!!

odpowiedz
MP(L)87 - 09.09.2019 / 23:31, *.forcepoint.net

Jedno jest pewne. Cos sie musi zmienic bo to wszystko wyglada tragicznie. Nie mozna sie godzic z takim stanem rzeczy. Przeciez to wszystko jest nie dorzeczne i dziala wylacznie w interesie jednego czlowieka! Wiadomo kogo. Nie moge uwierzyc ze sie trafil nam taki pasozyt

odpowiedz
Andre (L) - 10.09.2019 / 07:20, *.centertel.pl

@MP(L)87: gimbusku a kto go kupił Carlitosa Legii? Ty za swoje przedmioty z Tibi???

odpowiedz
AAA - 09.09.2019 / 23:22, *.chello.pl

Vuković to drugi Brzęczyszczykiewicz.
Jeden lansował Kulenovica drugi Błaszczykowskiego.
Ale karma wraca pamiętaj zarozumiały bałkański oszuście...

odpowiedz
Ale Berety - 09.09.2019 / 23:19, *.t-mobile.pl

Wielki Władca i PREZES LEGII nas Najwspanialszy EL LOKO. Wybrał wspaniałe rozwiązanie istnie Salomonowe, było 2 spornych napastników. Jednego chciał i promował trener ( Kulenović) ,drugiego chcieli i żądali żeby grał kibice ( Carlitos)
Więc Nas Geniarny Prezes EL Loko pozbył się ,sprzedał za grosze ich obu.
I tym samym nabić Nas Wszystkich Kibiców LEGII , w balon i zadrwił z nas

odpowiedz
Darek - 09.09.2019 / 23:15, *.t-ipconnect.de

Z 5 napastnikow z poczatku sezonu pozostalo dwoch.W tym Kante ktory jest po kontuzji i nie trenuje jeszcze na 100%.Teraz Jaroslaw juz nic nie musi bo konkurencja w ataku Legii jest zadna.Zobaczymy co zrobi Vukovic jak Jaroslaw sie polamie?
Brawo wy.Zniszczyc goscia ktory byl krolem strzelcow to naprawde sztuka.
Kolejne 1,5 miliona euro do kieszeni.A dla kibicow bajeczka o dziurze budzetowej ktora caly czas sie powieksza.

odpowiedz
ARTs - 09.09.2019 / 23:05, *.chello.pl

Vuko zrobił siebie w bambuko... Niezgoda połapie kontuzje i Wieteska zagra na napadzie

odpowiedz
jo - 09.09.2019 / 23:03, *.tpnet.pl

Mioduski obrzydza nam kibicowanie jak może... Karnetowiczom obrzydza zakupy karnetów ustalając ceny pojedynczych biletów na poziomie nieopłacalności zakupu jednorazowego karnetu... O poziomie sportowym nie piszę - nie ma o czym...

odpowiedz
DW(L) - 09.09.2019 / 22:55, *.63.139

Brawo vukovic, chyba dumny z siebie jesteś, ale przyjdzie i czas na ciebie, czego ci życzę i jak wylecisz z LEGII to już nigdy do niej nie wrócisz

odpowiedz
Kibic LEGII od 53 lat - 09.09.2019 / 22:54, *.t-mobile.pl

dopieliscie swego dupkovic i pudlu - ze az taki glupi jestes to nie myslalem - harvard nic nie pomogl. DZIEKI CARLITOS - TWOJA WYPOWIEDZ potwierdza przez kogo odszedles . Pudel wypad - straciles caly moj szacunek

odpowiedz
Ale Berety - 09.09.2019 / 22:53, *.t-mobile.pl

"Aż " 1.5 miliona euro śmiechu warte. Za takiego grajka, a taki podobno był dobry zagraniczny, hiszpański hehe.

odpowiedz
obserwator - 09.09.2019 / 22:42, *.centertel.pl

Mioduski chciał pokazać jakim jest prezesem i w 3 lata udowodnil jak rozwalić klub. W dodatku na legia net ma swoich typów od PR, swirekwampirek, boras, manekin, tellkin, arteta84

odpowiedz
Kibic - 09.09.2019 / 23:35, *.waw.pl

@obserwator: Więcej ich jest. Teraz natworzyli tyle nowych nicków, że głowa mała i spod każdego zachwalają to co się w Legii dzieje, a tym, którzy się z tym nie zgadzają walą hurtowo minusy.

odpowiedz
Wizjoner Mioduski - 09.09.2019 / 22:10, *.chello.pl

Problem z napastnikami uważam za rozwiązany

odpowiedz
kiki - 09.09.2019 / 22:48, *.chello.pl

@Wizjoner Mioduski : wlasnie ze nie, nie mial kto grac teraz jeszcze bardziej nie ma kto grac

odpowiedz
Pepe - 10.09.2019 / 00:30, *.t-mobile.pl

@kiki:
Sarkazm. Znasz takie słowo?

odpowiedz
tomiacab - 10.09.2019 / 09:10, *.144.141

Jeszcze nie rozwiązany. Nadal uchowało się dwóch .

odpowiedz
Super Samiec - 09.09.2019 / 21:52, *.net.pl

Vuko dziad nie trener Vuko out

odpowiedz
Antyberg - 09.09.2019 / 21:47, *.centertel.pl

Ale kur....a syf, dzięki dziadu Vukovic do spółki z Twoim szefem, rozj... baliście system żenady, za darmo oddać najlepszego napastnika, który dalej chciał strzelać bramki dla Legii! Brawo kur..... a!!!

odpowiedz
Sawo - 09.09.2019 / 21:29, *.cyfrowypolsat.pl

Nikoliciowi w grudniu wygasa kontrakt i w sumie juz moglby podpisac z nowym pracodawca..

odpowiedz
Trampek - 09.09.2019 / 23:13, *.247.12

@Sawo: Wiedząc co dzieje się obecnie w LEGII - jak traktuje się zawodników ,którzy jako piłkarze byli lepsi od decydenta z Bałkanów i jego otoczenie - nie przyjdzie. Bo po co miałby przyjść ? Aby za parę miesięcy - z łaski decydentów zostać sprzedany za "czapkę " śliwek. Jedyne co jest możliwe , to przybycie "pupila" w/w , który przewraca się , o własne nogi, a piłka odbija się od nich jak od słupa. Do czasu "wymiany decydentów" myślący piłkarz nie zdecyduje się tu przyjść.

odpowiedz
Pak - 09.09.2019 / 21:27, *.34.148

Na pewno duża strata, szans nie dostał a napewno by wykorzystał gdy by dali mu pograc, Vuko napewno powinien dograc sezon do konca i wtedy sie go oceni , ale sam Niezgodą na pewno nie bedzie miał komfortu z przodu

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 09.09.2019 / 21:16, *.centertel.pl

Brawo kodziarz oddales za pół darmo najlepszego zawodnika. Teraz czas na ciebie i vukovicia pakować się i wypad z Legii szkodniki!!

odpowiedz
Andree (L) - 09.09.2019 / 21:45, *.plus.pl

@(L)egiunia Fanatic(L): odkup jak jesteś taki mądry..
a sorry Ty jesteś internetowym napinaczem i może jak grasz w monopoly to jesteś w stanie jakąś kasę uzbierać...

odpowiedz
Andree (L) - 09.09.2019 / 21:46, *.plus.pl

@(L)egiunia Fanatic(L): A najlepsze leszczu jest to, że sam sobie odpisujesz...
Gamoń

odpowiedz
lhm - 09.09.2019 / 23:38, *.vectranet.pl

@Andree (L):
Nie cierpię takich matołków jak ty. Na jakąkolwiek krytykę jest odpowiedź: "odkup Legię". Czyli jaśnie pan Mioduski kupił sobie zabawkę i jak będzie chciał to może ją zepsuć i wyrzucić na śmietnik.

odpowiedz
Andre (L) - 10.09.2019 / 07:31, *.centertel.pl

@lhm: to samo myślę o takich leszczach jak wy. kupili primadonne za 500k euro sprzedali za 2000k. Jakby nie kaprysił i gral cos w meczach o stawkę to pewnie nadal by grał u nas

odpowiedz
lhm - 10.09.2019 / 10:53, *.t-mobile.pl

@Andre (L):
O czym ty bredzisz? Jak się ma piłkarza z potencjałem to się z niego korzysta a nie sprzedaje po taniości. Jak niby miał grać w meczach o stawkę jak nie był wystawiany? Ten nędzny trenerzyna Vuko od początku sezonu flekowal Carlitosa. Wyśmiewał jego radość po strzelonych golach w sparingach. Wymyślił sobie z dupy, że pierwszym napastnikiem będzie Sanogo, który nie istniał nawet w sparingu z Pogonią Siedlce. Carlitos strzelił tam dwa gole to jeszcze dostal za to zj...kę. Jak się łamaga Sanogo okulawił to pierwszym napastnikiem został Kulenović. I taka to sprawiedliwość Vuko... Jak trener chce zniszczyć piłkarza to to zrobi. Metoda stosowana w Legii od dawna, kiedy klubu nie stać na wykupienie albo piłkarz za dużo zarabia.

odpowiedz
Andre (L) - 10.09.2019 / 11:09, *.centertel.pl

@lhm: Pogoni Siedlce powiadasz...
A komu strzelił jak gralismy o mistrza ostatnie mecze w poorzednim sezonie...
Jak walczył zeby przejść zespół z najwyzszej półki Dundelange...
Piłkarz z potencjometrem raczej...
sam ustawia potencjometr kiedy mu się chce...

odpowiedz
lhm - 10.09.2019 / 12:27, *.t-mobile.pl

@Andre (L):
Strzelił Cracovii w pierwszym meczu rundy finałowej i Zagłębiu w ostatnim. Miał asystę z Lechią? Z Dudelange też gola strzelił. Ale co to ma do rzeczy. Mistrzostwo przegraliśmy przez nieudacznego trenera, który probuje zwalić teraz winę na Carlitosa a tacy jak ty łykają i biją brawo. Brawo Vuko! Brawo Miodek! Jest świetnie! Plan długofalowego rozwoju działa! Tylko czemu Legia coraz słabsza? Kadra coraz gorsza? Wartość klubu spada? Coraz mniej kibiców na stadionie?

odpowiedz
Sawo - 09.09.2019 / 21:13, *.cyfrowypolsat.pl

@Zawisza

Jestes skonczonym kretynem.

odpowiedz
Zawisza - 09.09.2019 / 21:04, *.chello.pl

To smutne. Kto się teraz będzie przewracał o własne nogi ? Najpierw Gui, teraz Carlitos. Jak żyć ?

odpowiedz
Ryszard S - 09.09.2019 / 20:54, *.amazonaws.com

Drodzy Legioniści. Ja trochę z innej beczki. Mianowicie mam koszulkę Legii z ligi mistrzów 96' z numerem 11, z meczu z Panathinaikosem 0-0 z Warszawy. Do dzis myślałem że to był nr Wieszczyckiego, ale dziś ktos mi powiedział że to nie on. Za Chiny nie mogę tego nigdzie znaleźć , stąd mój apel. Droga Legijna brać ... Pomożecie???

odpowiedz
Mario - 09.09.2019 / 20:57, *.chello.pl

@Ryszard S: na sprzedaz ta koszulka ?

odpowiedz
Pawel - 09.09.2019 / 21:00, *.vectranet.pl

@Ryszard S: w LM były imienne koszulki więc przeczytaj jakie tam jest nazwisk i będziesz wiedział kogo to koszyka. Oczywiście jeśli to oryginalna meczów koszulka.

odpowiedz
Pawel - 09.09.2019 / 21:01, *.vectranet.pl

@Mario: uważaj w LM mieliśmy imienne koszulki

odpowiedz
michciu - 09.09.2019 / 21:18, *.vectranet.pl

@Ryszard S: Masz koszulkę Worriora. Tomasz Sokołowski numer 11 zmienił Cezarego Kucharskiego numer 10 w 66 minucie meczu.

odpowiedz
Ryszard S - 09.09.2019 / 21:21, *.amazonaws.com

@Pawel: Mylisz sie niestety drogi kolego ale i ja sie pomyliłem bo to nie z meczu z Warszawy a z Aten. Panathinaikos miał wtedy łudząco podobne stroje do Legii. Nazwisk nie ma tam wygoogluj sobie jak nie wierzysz.

odpowiedz
michciu - 09.09.2019 / 21:22, *.vectranet.pl

@michciu: Warriora

odpowiedz
Ryszard S - 09.09.2019 / 21:45, *.amazonaws.com

@michciu: W Atenach Wieszczycki występował z 11, w Warszawie Ryszard Staniek

odpowiedz
GS - 09.09.2019 / 21:50, *.168.23

@Ryszard S: Tomasz Sokołowski, tak mi się wydaje.

odpowiedz
Ryszard S - 09.09.2019 / 21:52, *.amazonaws.com

@Mario: za cenna pamiątka żeby sprzedawać.

odpowiedz
Opel - 09.09.2019 / 21:56, *.mm.pl

@Ryszard S: z 11 grał Tomasz Wieszczycki. Długi rękaw ??

odpowiedz
Ryszard S - 09.09.2019 / 22:04, *.amazonaws.com

@Opel : Tak, to był Wieszczu.Potwierdzone już.

odpowiedz
dzl - 09.09.2019 / 20:50, *.mm.pl

LIPA LIPA LIPA

odpowiedz
Le Ja - 09.09.2019 / 20:49, *.orange.pl

Mioduski przebija zarząd za czasów ITI. Oddaliśmy swojego najlepszego zawodnika za 1,5 bański :'(

odpowiedz
Pawel - 09.09.2019 / 21:16, *.vectranet.pl

@Le Ja: to podobnie jak ludzie którzy mają nóż na gardle i oddają w lombardach swoje drogocenne rzeczy za ułamek ich wartości. Legia pod rządami mioduskiego to taki przysłowiowy człowiek z nożem na gardle.

odpowiedz
Klf - 09.09.2019 / 20:46, *.cyfrowypolsat.pl

Czyli pozbylismy się dwóch napastników. Spoko. Jesteśmy w d*pie

odpowiedz
Juri - 09.09.2019 / 20:45, *.inetia.pl

Żyje się dalej.
Carlitos powodzenia,zdrówka i szczęścia.
Mamy jeszczę młodego Rosołka.

odpowiedz
sprite - 09.09.2019 / 20:42, *.play-internet.pl

I po mistrzostwie...

odpowiedz
Pawelll - 09.09.2019 / 20:53, *.vectranet.pl

@sprite: ale za to wypłaty w klubie będą. I Jagiellonia za nowikowasa dostanie kasę. Później UEFA rzuci ochlapy z kwalifikacji le i jakoś to do stycznia będzie. W styczniu opchnie się majeckiego i wieteske i może do czerwca uda się dociagnąć. Choć z karnetów na wiosnę kasy nie będzie. W lecie wydzierzawi się kawałek ośrodka treningowego pod skup złomu, na drugim kawałku zrobi się eko skład odpadów i zakopie po cichu w nocy z 50000 beczek z Niemiec, i znowu będzie kasa do stycznia.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 09.09.2019 / 21:45, *.chello.pl

@Pawelll: Spoko. Zbuduje się LTC w Książenicach. Obok osiedle spacerniaków. Nuworyszom zaproponuje się fitnesy, sauny i inne bajery. Opierdzieli wszystko, łykając państwowe i gminne dotacje. I żyjemy mordy kochane!

odpowiedz
grzeziek - 09.09.2019 / 20:41, *.centertel.pl

Bardzo dobrze ze odszedl. Gadal w wywiadach ze zawsze marzyl o grze w Legii i jak widac rzucal mocno slowa na wiatr. Zegnam ozieble.

odpowiedz
Sig - 09.09.2019 / 21:45, *.chello.pl

@grzeziek: poważnie myślisz ze jakiś 16 latek z Hiszpanii lub innej Argentyny marzy o grze w Legii?

odpowiedz
Pepcio - 09.09.2019 / 20:39, *.net.pl

za 1,5 euro mogłem go kupić do Sarmaty

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 09.09.2019 / 23:41, *.2.24

@Pepcio: No właśnie! Albo do Olimpii!

odpowiedz
Maniana - 09.09.2019 / 20:39, *.foroperat.com

No i fajnie, jeszcze Niezgoda zimą, Majecki, może jeszcze kogoś uda się upchnąć i bużet za zeszły sezon zostanie zbilansowany, a w przyszłym sezonie trzeba będzie kombinować kogo by się tu pozbyć, żeby zbilansować budżet za sezon obecny.

odpowiedz
Luke - 09.09.2019 / 20:37, *.centertel.pl

Leśny wróć , zobacz co oni robią z tą drużyną , niedługo skończymy jak polonia Mamy jednego napastnika , bardzo lubię Niezgode ale jest podatny na kontuzję , nie daj Borze jak złapie kontuzję to nie mamy napastnika , może Kante ??

odpowiedz
Miodek - 09.09.2019 / 20:46, *.chello.pl

@Luke: kolego nie opuszczaj lekcji także z ortografii ucz się pilnie, może kiedyś przejmiesz Legię i pokażesz jak zarządzać klubem...

odpowiedz
Stracone szanse na bardzo dobry zespół . Dziś pozostało - tylko byśmy . A mamy to co mamy ligowego średniaka nic pozatym - 09.09.2019 / 20:37, *.206.42

Carlitos , Ofoe , Nikolić , Guliherme , Moulin , Priljović tylu dobrych zawodników straciliśmy w tak niedługim czasie . Dziś z nimi w składzie to obecną ligę nosem wciągalibyśmy

odpowiedz
Pawel - 09.09.2019 / 21:09, *.vectranet.pl

@Stracone szanse na bardzo dobry zespół . Dziś pozostało - tylko byśmy . A mamy to co mamy ligowego średniaka nic pozatym : ci pilkarze byli nie do zatrzymania w Legii po LM, podobnie było w 96roku. Legia dostała jednorazowy zastrzyk potężnej gotówki i podobnie jak 96 to i współcześnie wspólnicy się o tą kasę pościeli między sobą i wydrenowali klub z gotówki. Na nowe kontrakty nie było już kasy

odpowiedz
Trampek - 09.09.2019 / 23:22, *.247.12

@Stracone szanse na bardzo dobry zespół . Dziś pozostało - tylko byśmy . A mamy to co mamy ligowego średniaka nic pozatym : U decydenta z Bałkanów wymienieni z wiadomych przyczyn nawet na ławce by nie siedzieli, nie mówiąc o wyjściowym składzie !!!!!!!!!! Przykład pierwszego z wymienionych piłkarzy tylko to potwierdza.

odpowiedz
Sawo - 09.09.2019 / 20:37, *.cyfrowypolsat.pl

Podobno jego agent zlozyl aplikacje do Sampdori ale mu podziekowali. Mysle ze to moglby byc hit.

https://www.transfermarkt.pl/jeremy-menez/profil/spieler/16993


Opcjonalnie mniej znany ale tez z bardzo dobrym CV.

https://www.transfermarkt.pl/jonathan-biabiany/profil/spieler/45567

odpowiedz
(L)1916(L) - 09.09.2019 / 20:33, *.tpnet.pl

Sandro Lobić lub Aleksandar Bramić mają przyjść i zasilić atak Legia.

Podobno w zasięgu jeszcze może być pomocnik Dario Miodić

odpowiedz
Yaro - 09.09.2019 / 20:54, *.t-mobile.pl

@(L)1916(L): Ale w związku z tymi transferami powrót do ataku Legii wykluczył Boguslawoj Lesnodorevic

odpowiedz
michciu - 09.09.2019 / 20:28, *.vectranet.pl

Większy żal czułem przy transferze Niko. Przy transferze Carlitosa tak jakoś bez emocji. Powodzenia wypada mu życzyć, więc życzę powodzenia w dalszej karierze!

odpowiedz
Kibic Legii od 53 lat - 09.09.2019 / 20:28, *.t-mobile.pl

Ty kanalio dupkovicu dziękujemy , będziesz tego zalowal

odpowiedz
(L)egionowo - 09.09.2019 / 20:24, *.vectranet.pl

Szkoda ale powodzenia w nowym klubie.

odpowiedz
Hiszpan - 09.09.2019 / 20:23, *.t-mobile.pl

Za czapkę gruszek oddali snajpera. Wstyd i dziadostwo Legia schodzi na psy. Ryba psuje się od głowy...

odpowiedz