fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Niezgoda: Liczę na przełomowy sezon

Woytek, źródło: Legionisci.com

- To prawda, że ubyło w drużynie dwóch napastników, ale konkurencja nadal jest. W ataku może grać Jose Kante, ale nie tylko on. Moje podejście jest teraz takie same jak było - niezależnie od tego czy jestem pierwszym wyborem czy nie - mówi Jarosław Niezgoda.

- Psychicznie jestem gotowy do gry, a fizycznie na ten moment tak, ale po meczach lub cięższych treningach zdarzają się momenty, gdy czuję się gorzej. Razem z trenerami i doktorem jesteśmy jednak w stanie tak się przygotowywać, że zawsze powinienem być do dyspozycji.

- Dwa mecze w Ekstraklasie i bramki starciach z beniaminkami pozwoliły mi na to, by poczuć się pewnie i dużo mi dały. Liczę na to, że ten sezon może być przełomowy, ale w tamtym roku też na to liczyłem. Różnica jest taka, że w tym sezonie jestem zdrowy i gotowy. Oby to był ten sezon.



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Ali - 13.09.2019 / 10:52, *.249.78

ja na Ciebie liczyłem w Glasgow ale zje...łeś

odpowiedz
AB - 13.09.2019 / 00:39, *.chello.pl

zdrowia i powodzenia!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Władeczek - 12.09.2019 / 22:41, *.vectranet.pl

Jarosławie faken strzel parę bramek tej białostockiej ku.wie a kałatniem za ciebie ze dwie maciory faken.

odpowiedz
maciora - 13.09.2019 / 09:53, *.t-mobile.pl

@Władeczek: alkohol tylko dla pełnoletnich.. faken!

odpowiedz
Wilanow - 12.09.2019 / 20:02, *.tpnet.pl

Jarek trzymamy za Ciebie kciuki, obyś został królem strzelców a Legia mistrzem!

odpowiedz
Kibolek - 12.09.2019 / 18:54, *.telefonica.de

MIODUSKI roku za puchary i przede wszystkim za transfery czarny ku..s ci w odbyt PRODUKCIE prezeso podobny. I weź że sobą Aleksandra pudlovicia , sprzedaj jeszcze Niezgode najlepiej cymbale

odpowiedz
święty - 12.09.2019 / 19:55, *.chello.pl

@Kibolek: je...j się w łeb prymitywie...

odpowiedz
Zawisza - 12.09.2019 / 21:06, *.centertel.pl

@Kibolek: brak słów

odpowiedz
syjon85 - 12.09.2019 / 16:06, *.play-internet.pl

osobiście cieszę się, że trener jawnie deklaruje chęć lub konieczność korzystania w tym sezonie z takich napastników jak chodź by Rosołek. Większość, albo ewentualnie spora część wypowiadających się tu kibiców domagała się stawiania na Naszą młodzież. To się doczekaliśmy

odpowiedz
Tom - 12.09.2019 / 16:36, *.193.237

@syjon85: Racja tylko poza Rosolkiem nie ma już nic. Kante to zbiór pusty. Niestety stawiam na niego krzyżyk. I pytanie czemu my gramy 451??

odpowiedz
DanieLo - 12.09.2019 / 17:41, *.comcast.net

@Tom: Bo nie jestes trenerem.

odpowiedz
method - 12.09.2019 / 21:31, *.mm.pl

@syjon85: Jak chodź by? Ty słowotwórski tworze. Choćby w tym kontekście. Chodź możesz powiedzieć do psa, żeby ruszył się za Tobą. Troche szacunku dla polszczyzny!

odpowiedz
Tom - 13.09.2019 / 02:12, *.193.237

@DanieLo: a Ty jesteś? Fajnie, to ponawiam pytanie pewnie proste danielo super treneiro czemu gramy 451 w tej cienkiej jak barszcz lidze?

odpowiedz
eLpolo - 13.09.2019 / 07:33, *.137.74

@Tom: Takie rzeczy to każdy choćby z przed telewizora powinien rozumieć. Każda z drużyn w naszej lidze na mecze z nami spina się na wyżyny swoich możliwości, grając jednocześnie bardzo agresywnie i stosując najczęściej średni pressing przynajmniej do 70 minuty jak sił wystarcza. Było by więc bez sensu przegrać walkę w środku pola, tym bardziej że nie mamy kreatywnych napastników. Ideał do którego nam oczywiście brakuje bardzo dużo z wiadomych względów to Liverpool Klopa. Może teraz zrozumiesz o co chodzi w tym ustawieniu :))) Pozdrawiam

odpowiedz
Tumu(l)ec - 12.09.2019 / 15:39, *.209.108

do pierwszej kontuzji

odpowiedz
Rafał - 12.09.2019 / 14:02, *.144.254

"Jaro" bądz zdrów i tylko Ty możesz ładować bramy dla tej Legii.

odpowiedz