fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

NS: Wypełniamy stadion na meczu z Lechią

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ostatnich miesiącach akcje przyciągające kibiców na trybuny naszego stadionu wykonują sami kibice. Nie czekając na zaangażowanie w tym temacie ze strony klubu, na ponad dwa tygodnie przed najbliższym spotkaniem przy Ł3, Nieznani Sprawcy zaczynają promocję meczu Legia - Lechia. Celem oczywiście jest pełna Żyleta, a najlepiej pełny stadion, na meczu, który rozegrany zostanie 28 września. Już teraz namawiajcie znajomych, informujcie kumpli, że w ostatnią sobotę września zdzieramy gardła ku chwale Legii Warszawa.

"Drodzy Kibice!

Czas wybiec myślami trochę do przodu. Już za nieco ponad dwa tygodnie wracamy na Łazienkowską! Czas abyśmy znowu wzięli w swoje ręce kwestię frekwencji na Naszym stadionie. Czas abyśmy już teraz zaczęli się nakręcać na najbliższy mecz w Warszawie! Sprawa jest prosta.
Mamy zrobić wszystko, aby osiągnąć cel jaki dziś stawiamy przed całą legijną społecznością. Cel ten to oczywiście kolejny zajebisty wieczór na trybunach naszego stadionu i ŻYLETA WYPEŁNIONA DO OSTATNIEGO MIEJSCA.
Od każdego z Was, każdego Legionisty, każdej grupy, każdej dzielnicy, osiedla i fan klubu, zależy jak będzie wyglądał ten dzień! Czy będzie to następny ligowy mecz jakich wiele, czy uda nam się zrobić konkretną Kanadę i z wypiekami na twarzy czekać na kolejne mecze!

Jazda z ku...i i już teraz wbijamy sobie i wszystkim innym do głów, że 28.09 widzimy się na meczu Legia Warszawa - Lechia Gdańsk!!!"

Nieznani Sprawcy

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (61)

+dodaj komentarz
do miłego krawaty - 22.09.2019 / 16:30, *.chello.pl

powtórka z Kafarskiego i 0-3 na łazienkowskiej.

odpowiedz
John 3:16 - 20.09.2019 / 19:18, *.cyfrowypolsat.pl

Jazda z ku.....działa w obie strony. Każdy kij ma dwa końce, a ten ma nawet trzy!

odpowiedz
Lechista - 18.09.2019 / 10:42, *.t-mobile.pl

Bardzo fajna inicjatywa. Nas tez trochę będzie. Pozdrowienia z Gdańska

odpowiedz
Kamil - 17.09.2019 / 18:48, *.179.227

Jednym słowem obstrukcja...

odpowiedz
ZIBI - 17.09.2019 / 18:30, *.chello.pl

Ja idę na mecz bo kibicuje Legii od 30 lat a wy kibice Rangers Celitic siedzie w domu bo żeby kudłaty nie zarobił tylko pytanie chcecie w drużynie gwiazd na poziomie Messi , Ronaldo ale aby inni płacili . Chcecie mieć ligę Mistrzów ale karnetu nie kupić bo kudłaty zarobi wstyd. Spójrzcie na taki Włocławek małe miasto ok 1`00 tyś mieszkańców hala 4 tyś pojemność 3100 karnetów sprzedane na cały sezon karnety w cenie od 800 -1500 zł . Mają zawodników na poziomie a ceny rok do roku wzrosły ok 30-40 %. Możecie pisać co chcecie i tak mojego nastawienia nie zmienicie tylko Legia się liczy trzeba wspierać ukochaną drużynę na dobre i na złe.

odpowiedz
lhm - 16.09.2019 / 21:58, *.vectranet.pl

I jeszcze przydałby się apel, żeby kupować nowe koszulki. No bo jak to wygląda? Trybuny na biało a po boisku w białych strojach biegają goście! Chyba nigdzie na świecie nie ma takiej kuriozalnej sytuacji.
Miodek - łebski facet. Kiedyś można było przyjść w koszulce sprzed sezonu, dwóch czy nawet pięciu i było OK. Teraz nie ma lekko. Chcesz być na czasie, wyskakuj z kasy.

odpowiedz
Atak Chmie(L)u - 17.09.2019 / 10:48, *.vectranet.pl

@lhm: 100% racji nie dość, że koszulka zielona to się nadaje ale na wczasy na Bahamach to jeszcze gramy w zielonych na własnym stadionie. No ale czego oczekiwać od gościa co chodzi do fryzjera dla psów.

odpowiedz
oLaf - 17.09.2019 / 13:36, *.vectranet.pl

@Atak Chmie(L)u: z tym fryzjerem to poleciałeś ; ))))

Racja, to jest chamstwo, że gdy jest od lat ustalone, że "całą Legia na biało" to nagle właściciel pokazuje faka i u siebie gramy na zielono/czarno/bordowo po to tylko aby nabić mu kabzę z kasą! : O

NIeładnie Miodek, oj nieładnie....

odpowiedz
RKS - 16.09.2019 / 21:25, *.vectranet.pl

może warto poczekać pod kasami.

odpowiedz
Ryki - 16.09.2019 / 20:14, *.160.8

Ponawiam pytabie. Wiadomo kiedy będzie sprzedaż biletow?

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 16.09.2019 / 21:22, *.vectranet.pl

@Ryki: przed meczem. Pewne info.

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 16.09.2019 / 13:59, *.centertel.pl

Chyba wypełniacie

odpowiedz
micz - 16.09.2019 / 07:04, *.ALTER.NET

a kiedy zaczną sprzedaż biletów? Dzięki za info pozdro!

odpowiedz
żal - 16.09.2019 / 04:57, *.chello.pl

Po tej fuszerce co zrobił klub na meczach z Rangersami chcecie pełny stadion??? Kibice bardzo długo im tego nie zapomną zapamiętajcie to sobie!

odpowiedz
Adi - 16.09.2019 / 03:04, *.orange.pl

Znowu zero reakcji na partactwo? A potem nie bądźcie zdziwieni jak na koniec sezonu będą gwizdy i niezadowolenie... Bawmy się dalej ehh

odpowiedz
eLpaheiro - 15.09.2019 / 20:29, *.56.9

zdarzalo mi się jeździć po 200km, żeby być na meczu, jednak wówczas działały na mnie nazwiska i dobra gra, teraz tego nie ma, więc frekwencja jaka jest każdy widzi! 2mocne transfery, trener, który wie o co chodzi w piłce i takie akcje nie będą potrzebne, bo i tak biletów będzie brakowac!

odpowiedz
Stara Gwardia - 15.09.2019 / 15:48, *.tpnet.pl

Ciekawe , czy ci tzw (wypełniacze) przyjdą w listopadzie , grudniu przy -10
przyjadą na mecz z powiedzmy Rakowem ?! taki ...... Może jestem " jedną nogą " na he ...starym stadionie , ale krótka piłka - jakość nie ilość ! Pzd . B.D.T.R

odpowiedz
Zrolowany dol@rek - 15.09.2019 / 15:16, *.play-internet.pl

Warto być w tym dniu na Łazienkowskiej! Niejaki Władeczek, władca cali i pikseli, będzie jedną z głównych atrakcji w przerwie meczu, gdzie publicznie wydoi swoją słynną maciorę i być może nie tylko ją!

odpowiedz
lhm - 16.09.2019 / 21:40, *.vectranet.pl

@Zrolowany dol@rek:
To byłoby nawet ciekawe, tylko jak ją przemyci na stadion??? Jeszcze małpkę to rozumiem ale maciorę? ;)

odpowiedz
oui oui - 17.09.2019 / 12:17, *.vectranet.pl

@Zrolowany dol@rek: podobno maciora okazała się knurem

odpowiedz
oLaf - 17.09.2019 / 13:38, *.vectranet.pl

@oui oui: o fak! : O

odpowiedz
czarny76 - 14.09.2019 / 13:26, *.amazonaws.com

Ja z innej beczki.Wracam do wczorajszego meczu.Wszędzie mówią i piszą o Fair Play.To ja się pytam panów z Ekstraklasy SA.Gdzie tu jest Fair Play?To ma być rowna walka?Może niech ktoś w końcu weźmie się za to.Prosta piłka,,nie wpuszczacie gości jedziemy wam po kieszeni,,3 takie akcje i zamykamy stadion na kilka spotkań.I nie interesuje mnie oświadczenie że ktoś tam nie wydał zgody.Pozdro

odpowiedz
anty vuko - 13.09.2019 / 19:46, *.vectranet.pl

ale jakże to tak bez kalekowicia ?

odpowiedz
LG - 13.09.2019 / 19:04, *.t-mobile.pl

ten mecz wygra ... Lechia
Legia jest za bardzo chimeryczna

odpowiedz
mirus - 15.09.2019 / 11:27, *.play-internet.pl

@LG: a co ty jesteś z Lechii a my Lechię wrzucony do morza niech ta k....... topi sie

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 13.09.2019 / 14:36, *.amazonaws.com

Apel......Dariusza Mioduskiego.

odpowiedz
X - 13.09.2019 / 14:35, *.129.235

Znowu podnieta i napinka a przyjdzie 25tys w 2mln miescie....

odpowiedz
Gocław - 13.09.2019 / 14:20, *.chello.pl

Z jednej strony apel kibiców - kupujcie bilety, a z drugiej strony Legia nie prowadzi jeszcze sprzedaży biletów na ten mecz :)

A jeszcze lepsze jest to:
Na stronie biletowej jest informacja: Kupuj karnet.
Potem wchodzę w kupno biletów i mam komunikat:
Przepraszamy, w tej chwili prowadzimy wyłącznie sprzedaż biletów na pojedyncze mecze. Kup bilet.
Klikam w pole "Kup bilet" i przenosi mnie do karnetów :)

Bareja jak żywy :) W tym klubie ostatnio wszystko działa świetnie ;) Łubu...

odpowiedz
Sztywniutko Tarch(L) - 14.09.2019 / 09:10, *.193.237

@Gocław: nie ważne. Tyko bądź i dużo do puchy. Masakra

odpowiedz
Gocław - 14.09.2019 / 09:42, *.chello.pl

@Gocław:

Hahaha, zobaczcie jak oni poprawili, to o czym pisałem wczoraj :) Bezsensowny i wprowadzający w błąd komunikat został, a jedynie link obrazka zmienili :)

odpowiedz
Po(L)ubiony - 13.09.2019 / 11:07, *.chello.pl

Mocno nachalna ta propaganda. Wygląda to rękę tych samych, co naganiają do kupna smartfona, jedzenia w KFC i popijania Colą. LEGIA to klub piłkarski z honorem i tradycją, który ma spełniać marzenia kibiców, a nie korpo stworzone by spełniać marzenia właściciela o zrobieniu wielkich pieniędzy.

odpowiedz
Kamil - 13.09.2019 / 10:21, *.237.148

Ja się pytam po co budować było stadion na ponad 30 tyś miejsc ? Koszty ogromne, a zarobek żaden. Wystarczyło 15 tyś I stadion był by I opłacalny I wypełniony. Żyleta to max. 2 tyś miejsc. A nie pewno panienek robiących zdjęcia do NK.

odpowiedz
eth - 13.09.2019 / 11:37, *.tpnet.pl

@Kamil : Bo jak masz mecze z Lechem i miałeś (niestety do niedawna) fazy grupowe Ligi Europy to stadion był pełny. Co na marginesie stanowi większy przychód dla klubu. A jak miałeś LM to ludzie się zabijali o te ostatni bilety. Lepiej mieć większy stadion i go nie wykorzystać, niż 15-tysięczną ciupkę, w przypadku której na co drugi mecz będą problemy z dostaniem biletów.

Poza tym 30 tysięcy, to w warunkach europejskich niewielki stadion. Jakbyśmy byli małym Płockiem bez europucharów to 15 starczy. W przypadku Legii 30 to liczba optymalna, o ile nie minimum. Nawet jak stadion się nie zapełnia w 100proc

odpowiedz
eth - 13.09.2019 / 11:46, *.tpnet.pl

@Kamil : PS. frekwencja to nie rezultat zbyt dużego stadionu, bo na 2-mln miasto to stadion malutki. To rezultat cen biletów nie dostosowanych do poziomu gry i ligi. Bo mało kto, nie prezesując jakiejś firmie, będzie płacił 70 czy 90 zł żeby obejrzeć remis z Koroną. Zostaną w domu, obejrzą lepszą piłkę w TV, a kasa zostanie w portfelu. I tak myśli wielu. Bilety na L powinny kosztować 10 (Ż), 15 róg, i jakieś 25 zł na samym środku. Nie wiem czy w Mołdawii, Kazachstanie, Białorusi czy na Łotwie ceny są wyższe, a skoro kluby z tych krajów nas rok co rok klepią, to czemu u nas ceny mają być 3x wyższe. A co do pierwszego zdania niniejszego komentarza: to samo jest w Berlinie - dwa (u nas jeden) kluby w dużym mieście, tylko, że zwłaszcza na Hercie stadion pusty, bo nikomu nie chce się ich oglądać. Jakby grali jak Borussia, to nawet Polacy by tam jeżdzili oglądać mecze, bo blisko.

odpowiedz
Witamina1916 - 13.09.2019 / 15:02, *.plus.pl

@eth: spójrz na to że Warszawa to spora liczba osob z za granicy A druga czesc to przyjezdni zarobkowicze z calej Polski gdzie nie przepadają za Legia i ogólnie za klimatem Wawy tylko są tutaj by zarobić więc mnie nie dziwi taka frekwencja

odpowiedz
T - 13.09.2019 / 17:41, *.129.235

@eth: berlin ma prawie 4mln mieszkancow, union i dynamo nie sa tak popularne jak hertha, a hertha zapelnia 70tys na wielu spotkaniach

odpowiedz
Dane z gusu - 13.09.2019 / 19:25, *.virginm.net

@Witamina1916: w warszawie jest zameldowanych 1.7mln osob, a przyjezdnych jest szacowane na ok300tys, wiec ten 1.7mln to warszawiacy bo raczej ludzie przyjezdni i wynajmujacy kwatery nie sa meldowani, no chyba ze w tym 1.7mln osob jest duzo co kupilo nieruchomosci w wawie i sie zaleldowalo. No ale ile moze byc takich osob? Napewno zdecydowana wiekszosc miasta to warszzawiacy wiec twoje tlumaczenie frekwencji mija sie z celem i prawda

odpowiedz
Peter - 13.09.2019 / 19:38, *.vectranet.pl

@eth: 15 lat temu (sezon 2003/2004) bilet na Żyletę na której odbiór samego meczu był fatalny (szczególnie z dolnych sektorów) kosztował 20 zł. Komplet był prawie na każdym meczu. I nie raz oglądaliśmy męczarnie np z Płockiem, Grodziskiem lub innym Wodzisławiem.

odpowiedz
eth - 13.09.2019 / 20:38, *.t-mobile.pl

@Witamina1916: mnie też specjalnie nie dziwi, ale gdyby klub zszedł z cen to myślę że stadion by się jednak wypełnił. A klub by sobie tą zniżkę odbił na dniu meczowym i zakupach w sklepie

@T, kiedyś chciałem się wybrać na Herthę więc sprawdzałem. Hertha zapełnia się na Bayern i zwykle na Borussię D. Czyli jak u nas: 1-2 mecze. Miasto 2x większe, stadion 2x większy od naszego, więc spokojnie można oba kluby porównywać. O istnieniu Dynama nawet nie wiedziałem ;)

odpowiedz
Piter pan - 13.09.2019 / 23:00, *.virginm.net

@Peter: bzdury kolego, pamietam dobrze ten sezon bo wtedy poznalem zone na stadionie i bylem na kazdym meczu z nia, nie bylo kompletu co mecz a raptem 8tys srednio,tylko lepsze spotkania komplet 13tys....takze w tym temacie na Legii bez zmian

odpowiedz
dino - 16.09.2019 / 15:38, *.108.201

@Dane z gusu:
Niestety ale to Twoje dane sa z dupy nie-urodzonych w Warszawie i zameldowanych tu jest wiecej niz warszawiaków (wg ostatniego spisu ludnosci z 2002 jest to 52%:48%)

odpowiedz
oLaf - 17.09.2019 / 13:46, *.vectranet.pl

@dino: to nie tak, generalnie wszyscy macie rację tj.:
a) Warszawiaków (urodzonych tutaj) jest ok 54%, ale cześć przyjezdnych się zasymilowała i chodzi na Legię (znam takich).
b) W-wa to nie tylko 1,7 mln oficjalnych mieszkańców ale także okoliczne dzielnice/miasta typu Legionowo, Piaseczko, Marki, Pruszków etc. więc aglomeracja to będzie spoko z 2,5 mln.
c) co by nie mówić czy weźmiemy 54% z 1,7mln czy z jakielkolwiek innej liczby to i tak jest żenujące że na wicemistrza Polski przychodzi regularnie tylko ok. 14 000 osób!!! Ceny biletów są za duże, to na pewno. Poziom niski, to też.

odpowiedz
Sedm - 13.09.2019 / 09:47, *.tpnet.pl

Znowu przyjdą oglądacze na lechię i lech a potem po co , ludzie jak chodzi się na Żyletę to trzeba zdzierać gardło a nie oglądać się na innych , przeszkadza wam oprawa, flagi i racę na Żylecie to zapraszam na Rodzinny tam spokój a najlepiej jak obejrzysz w TV nic nie zasłania są zbliżenia i można wygodnie napić się piwka w fotelu.

odpowiedz
Rodzinny. - 17.09.2019 / 14:25, *.net.pl

@Sedm: Zapraszam, na sektor rodzinny. Zobaczysz jak małolaci (dzieci) angażują się w doping. A to że nas słabiej słychać, wybacz, trudno siedmiolatkowi przekrzyczeć 25 latka.
I jeszcze jedno - zaczynasz robić podziały, a zapominasz , że cała Legia ZAWSZE razem.

odpowiedz
Gienek - 13.09.2019 / 09:26, *.netfala.pl

Jazda z gdańskimi ku.wami! Oczywiście będę na Ł3!

odpowiedz
MP(L)87 - 12.09.2019 / 22:28, *.forcepoint.net

Jazda z k..ami! Jazda z Dariuszem!!

odpowiedz
jazda - 13.09.2019 / 15:56, *.plus.pl

@MP(L)87: jazda na kofidencką...

odpowiedz
Jazda - 16.09.2019 / 17:16, *.236.246

@jazda: z pudlem

odpowiedz
Pnd - 12.09.2019 / 21:56, *.chello.pl

Pewnie bilet za 50pln i oboawiazkowa zbiórka na oprawy, zaraz dostaną w łeb z jaga i plockiem i się skończy miesiąc miodowy a i na Jarka trzeba dmuchać, bo dzięki świetnej polityce transwerowej mamy aż jednego napastnika...

odpowiedz
Andre (L) - 13.09.2019 / 14:37, *.centertel.pl

@Pnd: Typowy Polak

odpowiedz
Pnd - 13.09.2019 / 17:18, *.chello.pl

@Andre (L): nie mam płacić za tą szmire i jeszcze się cieszyć

odpowiedz
A ty kto? - 16.09.2019 / 17:15, *.236.246

@Andre (L): niemiec? Kacap?

odpowiedz
Elquatro - 12.09.2019 / 21:24, *.chello.pl

Jazda z k...!!!!!

odpowiedz
zbiórka_na_oprawę - 12.09.2019 / 21:07, *.chello.pl

A w praktyce będzie pewnie pełen stadion za wyjątkiem Żylety. Zwróciliście uwagę, że jeszcze 5 lat temu Żyleta wyprzedawała się pierwsza a teraz to z tą trybuną są największe problemy frekwencyjne. Ciekawe dlaczego tak się dzieje...

odpowiedz
Żmija - 12.09.2019 / 23:04, *.cyfrowypolsat.pl

@zbiórka_na_oprawę: bo nie każdy lubi race i flagi, które zasłaniają boisko... A oprawy lepiej ogląda się z innych trybun, takie czasy.....

odpowiedz
Brzoza - 13.09.2019 / 01:27, *.play-internet.pl

Bo kupiłeś karnet i wydałeś pieniądze
Musisz być na tym meczu a ja chodzę bo Legię kocham

odpowiedz
Pio - 13.09.2019 / 07:22, *.tedata.net

@zbiórka_na_oprawę: za dużo tam mundrusi co innych poganiają do dopingu A sami dumnie stojà milcząc

odpowiedz
Juri - 13.09.2019 / 07:32, *.inetia.pl

@zbiórka_na_oprawę: dużo ludzi co chodziło na żyletę,zmieniło trybunę.
Młodzi się nie garną.

odpowiedz
P1916 - 13.09.2019 / 17:14, *.vectranet.pl

@Juri:

odpowiedz
Normalny kibic - 14.09.2019 / 20:30, *.jerzostrada.pl

@zbiórka_na_oprawę: Bo strasznie dużo tam patologii?

odpowiedz
Cinek - 15.09.2019 / 21:13, *.tpnet.pl

@Pio: zgadzam się w stu procentach. Człowiek zdziera gardło a taki "kumaty" , oczywiście nie na biało ubrany

odpowiedz