REKLAMA

Kursy na mecz

Trzy punkty pojadą do Warszawy?

Woytek

W obecnym sezonie płocczanie na własnym stadionie grali trzy razy. Raz wygrali, raz zremisowali i raz przegrali. W sumie w lidze zdobyli 7 oczek, co daje im aktualnie 13. miejsce. Wisła straciła najwięcej bramek ze wszystkich klubów - 15 w 7 meczach.

2-0 dla Legii w Płocku? Kurs 9!


Wisła w ostatniej kolejce została rozgromiona w Lubinie aż 5-0, a Legia zremisowała w Białymstoku. Jeżeli "Wojskowi" wygrają to wskoczą na pozycję lidera Ekstraklasy. Kurs wygraną dwoma bramkami jest bardzo atrakcyjny - 3,8.

Wyniki ostatnich meczów z Wisłą Płock:
10.02.2019 - Wisła 0-1 Legia
26.08.2018 - Legia 1-4 Wisła
09.05.2018 - Legia 3-2 Wisła
16.12.2017 - Legia 0-2 Wisła
20.08.2017 - Wisła 0-1 Legia

Stawiając za zwykłe zwycięstwo podopiecznych Aleksandara Vukovicia też można zarobić - kurs 2,1. Bukmacherzy Fortuny spodziewają zaciętego remisu i nie wykluczają remisu. Najbardziej prawdopodobne dokładne wyniki to:
1-1 - kurs 5,9
0-1 - kurs 7,1
0-2 - kurs 9
0-0 - kurs 9,6

fot. Legionisci.com

Oferta Fortuny dla kibiców Legii


Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
PLK - 17.09.2019 / 23:50, *.plus.pl

Wygramy w Płocku 3:0 i tyle...
LEGIA MISTRZ!!!

odpowiedz
Vuko WON - 17.09.2019 / 22:01, *.plus.pl

Vuko super trenejro postawi autobus bramce i będzie 0:0

odpowiedz
kkk - 17.09.2019 / 13:21, *.com.pl

Jak nie stracimy gola to będzie następne cenne 0-0 dla vuko,brawo dla tego pana za taktykę ech... szkoda już pisać o tym "trenerze"

odpowiedz
Mike - 17.09.2019 / 09:47, *.chello.pl

Będzie liderem jak po prostu wygra. Nawet 1-0.

odpowiedz
Pytanie - 17.09.2019 / 10:07, *.58.133

@Mike: Pewny jesteś? Wg mnie będzie Pogoń bo wygrała z Legią.

odpowiedz
Mike - 17.09.2019 / 10:31, *.chello.pl

@Pytanie:Tak ale to ma znaczenie po rozegraniu 2 meczy miedzy zainteresowanymi drużynami w rundzie zasadniczej. Jak zagrały ze sobą tylko raz - to liczy się bilans bramek i bramek zdobytych (art 5.5.2 regulaminu Ekstraklapy ) .

odpowiedz
Mike - 17.09.2019 / 10:42, *.chello.pl

@Pytanie: ... z drugiej strony - jak mamy zostać liderem po wygraniu konkretnego meczu - to nie wygrywamy :) . Odpukać :)

odpowiedz
Pyatnie - 17.09.2019 / 11:41, *.58.133

@Mike: dzięki za info, Lider musi być. Pozdrawiam

odpowiedz
PLK - 18.09.2019 / 00:03, *.plus.pl

@Pytanie: a jakie to ma znaczenie na tym etapie rozgrywek??? Ważne to być w ścisłej czołówce po meczu i zwycięstwie w Płocku!!!

odpowiedz
Doru - 17.09.2019 / 08:35, *.play-internet.pl

Ze statystyk wynika, że teraz wygra Wisła....

odpowiedz
Szelka - 16.09.2019 / 23:33, *.chello.pl

Obyśmy się gorzko nie zdziwili?!
Napastnicy sprzedani (czyt.: wypchnięci z klubu); może p. Mioduski lub p. Zahorski wystąpią w roli napadziorów. Wyjątkowo będę trzymał kciuki za ich skuteczność. Zapowiada się "ciekawy mecz"...

odpowiedz
Szyszko - 16.09.2019 / 22:21, *.chello.pl

Nie lubię takich tytułów bo to śmierdzi niespodzianką i stratą punktów

odpowiedz
Fortuna - 16.09.2019 / 21:23, *.vectranet.pl

Proszę wpisywać kto z Legii jest w stanie strzelić gola Wiśle?Kiepsko to wygląda z jednym napastnikiem.Ja stawiam na Jędrzejczyka.Obawiam się tylko,że Wisła strzeli więcej.

odpowiedz
eLka - 17.09.2019 / 08:56, *.tpnet.pl

@Fortuna: Kuświk? hihihihihi

odpowiedz
lhm - 17.09.2019 / 22:18, *.vectranet.pl

@Fortuna:
Przecież to oczywiste, że Kante. To już tradycja, że strzela się swojej byłej drużynie. Dlatego zdziwiłem się, że przeciwko Jadze nie zagrał Novikovas. Nawet kulawy mógłby ich skaleczyć :)

odpowiedz
Radom L - 18.09.2019 / 08:55, *.play-internet.pl

@Fortuna:
Jędza co najwyżej może strzelić samobója

odpowiedz
Juri - 16.09.2019 / 20:47, *.inetia.pl

Przy takiej formie wisły,porażka czy remis to wstyd.

odpowiedz
Groch - 16.09.2019 / 20:41, *.play-internet.pl

Pewne zwycięstwo Legii po kopaninie w środku pola i farfoclu z różnego/wolnego

odpowiedz
Jsnowidz - 16.09.2019 / 19:21, *.vectranet.pl

Trenerzyna wystąpi w dresie a mecz zakończy się remisem 0:0. Na konferencji padną słowa: szanuję ten punkt

odpowiedz
Arek - 16.09.2019 / 22:00, *.tpnet.pl

@Jsnowidz: frajer, nie jasnowidz.

odpowiedz
Lesny Dziadek - 16.09.2019 / 19:08, *.play-internet.pl

Radze postawic na...remis..

odpowiedz
eLka - 17.09.2019 / 08:57, *.tpnet.pl

@Pio: Kurs za niski na klocka :)

odpowiedz