fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Piłkarze Jagiellonii po meczu z Legią

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

Patryk Klimala: Porywające widowisko to nie było, w ogóle nie oddawaliśmy strzałów na bramkę. Był to średni mecz w naszym wykonaniu, a sytuacjach to nie ma co mówić.

- Bartek zagrał mi fajną piłkę, może gdybym szybciej ruszył to bym więcej z tej akcji wycisnął. Niestety oddałem strzał niecelny. Niedopuszczalne jest abyśmy w takim meczu nie mieli swoich sytuacji.

- Prawda jest taka, że po zejściu Rochy stwarzaliśmy mniejsze zagrożenie. Ciężko jest mi powiedzieć dlaczego tak się stało. Legia od 30. minuty grała w osłabieniu i powinniśmy to spotkanie wygrać.

Martin Pospisil: W tym meczu obie drużyny stworzyły sobie mało sytuacji, my mieliśmy jedną stuprocentową. Legia grała w osłabieniu i powinniśmy więcej wycisnąć z tego spotkania. W kilku momentach powinniśmy dłużej utrzymać się przy piłce, poczekać na odpowiedni moment i stworzyć sytuację.

- Myśleliśmy, że czerwona karta nieco nam pomoże, jednak tak się nie stało. Może byśmy grali lepiej gdyby na murawie było jedenastu legionistów, jednak jest to tylko gdybanie. Legia w dziesięciu dobrze ustawiła się na swojej połowie. Powinniśmy więcej grać w bocznych sektorach i szukać dośrodkowań.

- Staraliśmy się szukać swoich sytuacji, paru chłopaków uderzało z 30 metrów. Nie szło nam na środku boiska oraz na bokach. Ostatecznie nie znaleźliśmy recepty na zdobycie gola przeciwko Legii.

- Indywidualnie w środku pola Legii grają zawodnicy z wysoką jakością. Gwilia grał na boku, schodził do środka i robił tam przewagę.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Obserwator - 14.09.2019 / 21:00, *.elartnet.pl

Gdyby dłużej grał Niezgoda i na ławce został Nagy, było by git.

odpowiedz
FWK - 14.09.2019 / 16:24, *.play-internet.pl

A dlaczego najlepszy zawodnik Jagi się nie wypowiedział... Marciniak
Marciniak!!!!
- co???
Ty już dobrze wiesz co...

odpowiedz
Arek - 14.09.2019 / 15:20, *.tpnet.pl

W jedenastu byśmy wygrali. A Wy w dwunastu nie daliście rady. Bo Marciniak był z Wami.

odpowiedz
Adamk102 - 14.09.2019 / 10:24, *.a2mobile.pl

@Pio:
100% racji tam spokojnie powinna być czerwona. Przecież oni nie grali nic, gdybyśmy grali po 11 jestem pewny że babajaga by pękła. Wygralibyśmy napewno

odpowiedz
Pio - 14.09.2019 / 09:33, *.tedata.net

Graliście 12 na 10 bo ten nieudacznik Marciniak był z wami

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.