fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Piłkarze Jagiellonii po meczu z Legią

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

Patryk Klimala: Porywające widowisko to nie było, w ogóle nie oddawaliśmy strzałów na bramkę. Był to średni mecz w naszym wykonaniu, a sytuacjach to nie ma co mówić.

- Bartek zagrał mi fajną piłkę, może gdybym szybciej ruszył to bym więcej z tej akcji wycisnął. Niestety oddałem strzał niecelny. Niedopuszczalne jest abyśmy w takim meczu nie mieli swoich sytuacji.

- Prawda jest taka, że po zejściu Rochy stwarzaliśmy mniejsze zagrożenie. Ciężko jest mi powiedzieć dlaczego tak się stało. Legia od 30. minuty grała w osłabieniu i powinniśmy to spotkanie wygrać.

Martin Pospisil: W tym meczu obie drużyny stworzyły sobie mało sytuacji, my mieliśmy jedną stuprocentową. Legia grała w osłabieniu i powinniśmy więcej wycisnąć z tego spotkania. W kilku momentach powinniśmy dłużej utrzymać się przy piłce, poczekać na odpowiedni moment i stworzyć sytuację.

- Myśleliśmy, że czerwona karta nieco nam pomoże, jednak tak się nie stało. Może byśmy grali lepiej gdyby na murawie było jedenastu legionistów, jednak jest to tylko gdybanie. Legia w dziesięciu dobrze ustawiła się na swojej połowie. Powinniśmy więcej grać w bocznych sektorach i szukać dośrodkowań.

- Staraliśmy się szukać swoich sytuacji, paru chłopaków uderzało z 30 metrów. Nie szło nam na środku boiska oraz na bokach. Ostatecznie nie znaleźliśmy recepty na zdobycie gola przeciwko Legii.

- Indywidualnie w środku pola Legii grają zawodnicy z wysoką jakością. Gwilia grał na boku, schodził do środka i robił tam przewagę.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Obserwator - 14.09.2019 / 21:00, *.elartnet.pl

Gdyby dłużej grał Niezgoda i na ławce został Nagy, było by git.

odpowiedz
FWK - 14.09.2019 / 16:24, *.play-internet.pl

A dlaczego najlepszy zawodnik Jagi się nie wypowiedział... Marciniak
Marciniak!!!!
- co???
Ty już dobrze wiesz co...

odpowiedz
Arek - 14.09.2019 / 15:20, *.tpnet.pl

W jedenastu byśmy wygrali. A Wy w dwunastu nie daliście rady. Bo Marciniak był z Wami.

odpowiedz
Pio - 14.09.2019 / 09:33, *.tedata.net

Graliście 12 na 10 bo ten nieudacznik Marciniak był z wami

odpowiedz
Adamk102 - 14.09.2019 / 10:24, *.a2mobile.pl

@Pio:
100% racji tam spokojnie powinna być czerwona. Przecież oni nie grali nic, gdybyśmy grali po 11 jestem pewny że babajaga by pękła. Wygralibyśmy napewno

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.