Radosław Sobolewski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Sobolewski: Dziękuję moim piłkarzom za ten wieczór

Mishka, źródło: Legionisci.com

Radosław Sobolewski (trener Wisły): Gratuluję moim piłkarzom i dziękuję za ten wieczór. Tak naprawdę w głębi liczyłem na taką reakcję po nieudanym meczu w Lubinie. To jest ta reakcja, jakiej wymagałem od prawdziwych mężczyzn i prawdziwych piłkarzy. Pierwsza połowa to chyba najlepsza nasza połowa, odkąd tu jestem. Podobało mi się wyjście ze średniego ustawienia do wysokiego pressingu. To było wykonane w sposób fantastyczny, ale też kosztuje niesamowicie dużo sił.
Drugą połowę zdeterminował wynik. Legia rzuciła wszystkie siły, żeby odwrócić losy spotkania, a my się cofnęliśmy i spokojnie broniliśmy. Tych 7 km, których zabrakło nam w Lubinie, dzisiaj odrobiliśmy z nawiązką.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
Petra - 19.09.2019 / 12:54, *.mm.pl

Tak tak, tak sobie tłumaczyć że to ustawka sędzia nie pomógł to na buka zwalić.
Tylko Petra ZKS !!!

odpowiedz
^^^ - 21.09.2019 / 22:37, *.chello.pl

@Petra: co to za parch?

odpowiedz
Tt - 18.09.2019 / 21:26, *.chello.pl

Już fortuna zarobiła.powinien być zakaz sponsorowania klubów piłkarskich przez bukmacherów!

odpowiedz
urban - 19.09.2019 / 13:07, *.forcepoint.net

@Tt: Ktos normalny obstawia zwyciestwa Legii? To nie te czasy.

odpowiedz
Wolfik - 18.09.2019 / 21:21, *.mm.pl

"...Podobało mi się wyjście ze średniego ustawienia do wysokiego pressingu. To było wykonane w sposób fantastyczny..."
Następny udany, który widział w grze dwóch słabych zespołów elementy "czegoś fantastycznego". Listy pochwale do matek piłkarzy jeszcze wyślij. A w przyszłym roku - jak zderzy sie cud - jakikolwiek klub z piłkarskiego zadupia europy zrobi z tym fantastycznym pressingiem jesień średniowiecza.

odpowiedz
Raf - 18.09.2019 / 20:49, *.play-internet.pl

Obyśmy doczekali wypowiedzi Vuko w niedzielny wieczór, w której podziękuje swoim zawodnikom za to, że spadł z niego ciężar dalszego prowadzenia zespołu.

odpowiedz
artic - 18.09.2019 / 20:44, *.t-mobile.pl

Cyba ustawka wie ktos jaki kurs byl na Plock???

odpowiedz