fot. Mishka / Legionisci.com

Lewczuk: Nie zagraliśmy wielkiego meczu

Wiśnia, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Nie wiem jak wyglądało to z boku, ale z mojej perspektywy Wisła nie stworzyła sobie praktycznie żadnej sytuacji. Po naszym błędzie strzelili gola, mieli pół okazji i to wykorzystali. Mieliśmy kilka szans na zdobycie bramki, ale żadnej nie wykorzystaliśmy. Mimo, że nie zagraliśmy wielkiego meczu, to powinniśmy wykorzystać swoje szanse. Jesteśmy drużyną, wygrywamy i przegrywamy razem - powiedział po meczu Igor Lewczuk.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
bronek49 - 19.09.2019 / 18:31, *.chello.pl

co ty Lewczuk gadasz wy zagraliście bardzo słabo bez zaangażowania myśleliście że na lężaco wygracie

odpowiedz
Raf - 19.09.2019 / 00:01, *.mm.pl

Igor! Nie zagraliscie nawet słabo. Poziom żenady osiągnął niezrozumiały rozmiar...

odpowiedz
KowaL - 18.09.2019 / 23:16, *.vectranet.pl

Wielki mecz dla buka

odpowiedz
Mateusz z Gór - 18.09.2019 / 22:24, *.inetia.pl

Następny. Rywale bez okazji. Tym gorzej dla Was, skoro ogrywają Was goście, którzy nawet Waszym zdaniem nie potrafią stworzyć sobie okazji. To nie jest usprawiedliwienie tylko gwóźdź do trumny!

odpowiedz
Darek - 18.09.2019 / 22:17, *.t-ipconnect.de

Od 3 lat nie potraficie zagrac wielkiego meczu.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.