REKLAMA

Ostatnie dni wyborów

Głosujemy na mural Kazimierza Deyny!

Redakcja

Przed nami ostatnie dni głosowania na mural Kazimierza Deyny w ramach budżetu partycypacyjnego na 2020 rok w Warszawie. Aby oddać głos należy do 23 września wejść na stronę app.twojbudzet.um.warszawa.pl, podać swoje dane, wybrać obszar dzielnicowy OCHOTA, a w nim zaznaczyć projekt „MURAL Kazimierza Deyny (nr 939)”

W głosowaniu może wziąć udział każdy mieszkaniec Warszawy. Nie jest wymagane zameldowanie, nie trzeba być pełnoletnim, a dzieci poniżej 13 roku życia mogą głosować za pośrednictwem rodzica bądź opiekuna prawnego.

Aby projekt zwyciężył potrzebna jest mobilizacja całej legijnej społeczności, dlatego po oddaniu głosu zachęcamy wszystkich do akcji „nominowania” znajomych na Facebooku. Mechanizm jest prosty.

1. Po oddaniu głosu wrzucamy informację na swój profil
2. Podajemy adres strony, na której można oddawać głosy wraz numerem, nazwą projektu i obszarem dzielnicy na której się znajduje (możecie też po prostu wkleić link do tego artykułu)
3. Na końcu dodajemy 5 osób, które nominujesz, aby oddali swój głos. Każda dodatkowa inwencja twórcza, aby zachęcić swoich znajomych do wzięcia udziału w głosowaniu będzie mile widziana :)

Informacje na temat projektu, oraz aktualności dotyczące głosowania możecie śledzić na stronie facebook.com/MURALKazimierzaDeyny/

ODDAJ GŁOS NA MURAL!


fot.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Elquatro - 16.09.2019 / 21:28, *.chello.pl

Deyna Kazimierz!!! Głosuj na mural bo zginiesz!!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.