Piotr Lasyk - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Lasyk sędzią meczu z Wisłą Płock

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Piotr Lasyk został wyznaczony do sędziowania zaległego meczu 4. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Płock i Legią Warszawa. W obecnym sezonie arbiter z Bytomia prowadził jedno spotkanie stołecznego zespołu, wygrane 1-0 z Zagłębiem Lubin. Wiśle jeszcze nie sędziował.

Asystować mu będą Konrad Sapela i Bartłomiej Lekki. Sędzią technicznym będzie Paweł Malec, natomiast sędziowie VAR na to spotkanie to Jarosław Przybył i Tomasz Listkiewicz.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Sito Riera - 17.09.2019 / 19:47, *.tpnet.pl

Ej. Czy będzie naruszenie nietykalności cielesnej sędziego czy nie?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.