fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

30% zniżki

Bilety na mecz z Lechią. Dwudniowa promocja cenowa

Redakcja

Legia Warszawa rozpoczęła sprzedaż biletów na mecz z Lechią Gdańsk, który odbędzie się w sobotę, 28 września o godzinie 17:30 na stadionie przy Łazienkowskiej 3. Przez pierwsze 2 dni sprzedaży (środa i czwartek) bilety będą kosztowały o 30% mniej. Promocyjny bilet na Żyletę kosztuje 34 zł, a standardowa cena to 49 zł.

Kup bilet na mecz z Lechią

Punkty stacjonarne sprzedaży biletów czynne będą w następujących terminach:
- kasy klubu przy ul. Łazienkowskiej 3 - czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-19:00, w soboty w godz. 10:00-17:00, a także w niedziele w godz. 10:00-16:00;

- wyspa w Centrum Handlowym M1 w Markach - czynna codziennie w godz. 11:00-20:00 z wyłączeniem świąt oraz niedziel niehandlowych;

- Fan Corner Legii Warszawa w Centrum Handlowym "Janki" - czynny codziennie w godz. 9:00-21:00 z wyłączeniem świąt oraz niedziel niehandlowych;

Na 2 dni przed meczem z kasy będą otwarte w godz. 8:00-21:00. W dniu meczu kasy klubu i POK otwarte są od godz. 8:00 do rozpoczęcia II połowy spotkania.

Do zakupu biletu nie jest konieczne posiadanie kart kibica.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (42)

+dodaj komentarz
Kibic - 20.09.2019 / 21:31, *.t-mobile.pl

Ludzie pier..nijcie się w sagany i zacznijcie szanować ciężko zarobione pieniądze!!!

odpowiedz
kontroler_biletow - 19.09.2019 / 17:16, *.lukman.pl

kupować kupować

odpowiedz
Darek - 19.09.2019 / 16:17, *.t-ipconnect.de

Kto chetny obejrzec kolejny wpi..dol za jedyne 34 zl?
Nie martwcie się ten mecz tez zostanie przeanalizowany a pilkarzyki na pewno z tego meczu wyciagna wnioski.Jak zreszta co tydzien.

odpowiedz
Bemowo L - 19.09.2019 / 14:49, *.vectranet.pl

Pusty stadion!
Vuko WON!

odpowiedz
L fan - 19.09.2019 / 14:32, *.95.132

Po meczu w Płocku wstęp powinien być darmowy na Lechię opatrzony klauzula że na własne ryzyko się wybierasz :)

odpowiedz
SEBO(L) - 19.09.2019 / 14:16, *.centertel.pl

Zaraz! Szanowny kolega Woytek przekonywał,że ceny karnetów są OK! Pisałem tu,że karnety i ceny biletów po takim sezonie jest pluciem w twarz kibiców. Ale za chwilę będzie info o ZBIÓRCE NA OPRAWĘ,i wielki apel "cała Legia zawsze razem " i... pewnie ten post się nie pojawi...

odpowiedz
Gocław - 19.09.2019 / 11:49, *.chello.pl

Ciekawy jestem cen biletów, bez promocji ;), jakby Legia jednak awansowała do LE i była teraz liderem Ekstraklasy :).

odpowiedz
hektor - 19.09.2019 / 10:56, *.ciechanow24.pl

50 złotych na Żyletę !? Chyba ich po***ło! Nie stać mnie, żeby wykładać 5 dych na mecz z LECHIĄ GDAŃSK !!! PUDEL WON !!!!!

odpowiedz
rado1916 - 20.09.2019 / 23:00, *.com.pl

@hektor: to idź do roboty, albo kombinuj.

odpowiedz
kumaty inaczej - 19.09.2019 / 09:35, *.51.162

Halo czy dzis bedzie mozna odbierac bilety na Lechie za darmo ?

odpowiedz
moguai - 19.09.2019 / 09:50, *.vectranet.pl

@kumaty inaczej:
Tak idz na L3 i zapytaj o pana Mioduskiego

odpowiedz
bep - 19.09.2019 / 08:30, *.230.191

Powinien Pinokio sam pod Ł3 stać i rozdawać je karwia za darmo

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 19.09.2019 / 04:22, *.centertel.pl

Ludzie BOJKOT!!!!!
żadnych biletów inaczej pudel zniszczy ten klub do końca

odpowiedz
Grzegorz - 19.09.2019 / 14:22, *.com.pl

@Adamowicz ale nie paweł: sam się bojkotuj. Jak nie masz 34 zł, żeby iść na mecz to poszukaj sobie klubiku na Muranowie. Tam jest tanio.

odpowiedz
MioduskiOut - 21.09.2019 / 12:57, *.tpnet.pl

@Grzegorz: Nie chodzi o oszczędność na biletach,tylko o zasygnalizowanie Mioduskiemu,że kibice nie godzą się na niszczenie Klubu.Popatrz,gdzie byliśmy jeszcze 3 lata temu,a gdzie jesteśmy teraz.Mioduski to biznesmen,nie zauważy ,ze coś jest nie tak,dopóki kasa z biletów się będzie zgadzać.

odpowiedz
Kibice z L w sercu - 18.09.2019 / 23:02, *.play-internet.pl

Pocalujcie nas w d...

odpowiedz
Zbig - 18.09.2019 / 21:50, *.t-mobile.pl

Na Raków bez promocji, bilety tańsze, niż, teraz po promocji. Mistrzostwo marketingu podnieść cenę biletów o 30%, żeby zrobić promocję i obniżyć bilety o 30%. Początkowo myślałem, że od ceny powiedzmy 50 PLN na wschodnią, bo przeważnie po tyle były bilety, ale nie to byłoby zbyt promocyjne.

odpowiedz
kak - 18.09.2019 / 20:43, *.tpnet.pl

Żart nie promocja.Te bazowe ceny są kosmiczne.50 Złotych na Żyletę? Były wyniki,to można było tyle wołać.A teraz skończy się tak,że będzie znowu 10 000 ludzi.Wstyd w takim dużym Mieście.

odpowiedz
artic - 18.09.2019 / 20:43, *.t-mobile.pl

95 zl.za bilet na tych badziewiakow??? Chore to jest a ten Szymon Milczanowski to nie jakas rodzinka do ministra MSW za czasow Bolka Walesy Andrzeja Milczanowskiego???

odpowiedz
Adam - 19.09.2019 / 07:27, *.mm.pl

@artic: idealnie trafiłeś!

odpowiedz
Adam - 19.09.2019 / 07:28, *.mm.pl

@artic: Rodzina!

odpowiedz
dino - 19.09.2019 / 08:17, *.vectranet.pl

@artic:
Jak ktos nowy kto nigdy nie byl na Legii ma przyjsc na stadion jesli nie ma karty kibica to za najlepsze miejsce (nowego interesuje dobre miejsce plys widoczność) zaplaci 100 złotych

odpowiedz
Plaskacz - 19.09.2019 / 12:54, *.chello.pl

@artic:

Z tego co piszo po internetach od lat związany z PO, od 2013 doradzał HGW a potem Trzaskowskiemu, ale także Komorowskiemu i Kopacz.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 18.09.2019 / 20:15, *.chello.pl

Zdecydowanie za niskie ceny biletów! Powinny zacynac się od stówy.

odpowiedz
złotówa - 18.09.2019 / 20:10, *.net.pl

tylko nie chodzenie na mecze może coś zmienić . kupując bilety sami strzelamy sobie w kolano bo bo loczek ma kase i może sobie robić co chce z naszym klubem za naszą kasę. jak się chce bawić w prezesa to niech za to płaci z własnej kieszeni frajer

odpowiedz
Muranów - 18.09.2019 / 20:31, *.tpnet.pl

@złotówa:
zgadzam się ! Bracia trzeba w końcu zacząć działać. Legia to nasze całe życie. Trzeba powiedzieć DOSYĆ TEGO CYRKU Mioduskiemu i się go pozbyć oraz jego lizusów !

odpowiedz
Mati74 - 18.09.2019 / 17:26, *.81.167

Ktoś sprawdził news już z Ticketco? Ponoć rozwiązaliśmy z nimi umowę?

odpowiedz
Arek - 18.09.2019 / 17:12, *.tpnet.pl

Ciekawe, ciekawe. A jeśli to prawda, to niech ten Milczanowski spada na drzewo banany prostować. Razem z tym, co go tu zatrudnił. Ja już nie chcę przeżywać iti bis.

odpowiedz
juhas - 18.09.2019 / 17:12, *.tpnet.pl

Z tymi cenami to nie przesada jestem spoza Warszawy wybieram się na ten mecz ale 55 zł na sektor rodzinny i to ma być promocja to są żarty

odpowiedz
Adam - 18.09.2019 / 14:26, *.t-mobile.pl

Autorem cen biletów jak i podziału stadionu na nowe trybuny jest Szymon Milczanowski. Chciał jeszcze zmniejszyć Żylete, ale dostał reprymende od kibiców i natychmiast się wycofał. Powiedział, że doprowadzi do tego, że kibice w tym klubie nie będą mieli nic do powiedzenia.

odpowiedz
dino - 18.09.2019 / 14:51, *.108.201

@Adam:
Predzej on z tym smiesznym lokowatym gamoniem sie wyniosa stad niz my

odpowiedz
Plaskacz - 18.09.2019 / 15:44, *.chello.pl

@Adam:
Bardzo ciekawa informacja. Dzięki bracie za info :)

odpowiedz
Kalbar - 18.09.2019 / 14:02, *.chello.pl

Dobre ceny to i frekwencja będzie. Może się przecież zdarzyć, że do tego meczu możemy być liderem.

odpowiedz
wawerr - 18.09.2019 / 12:35, *.tpnet.pl

frekwencja max 12 tyś a z tego ze 3 tyś dzieciaków ze szkół...

odpowiedz
szemrany - 18.09.2019 / 12:32, *.chello.pl

Przecież ta niby promocja jest droższa od normalnych biletów,haha.

odpowiedz
Ty - 18.09.2019 / 12:21, *.229.114

Zacznijcie już plakac ze drogo jest

odpowiedz
Karneciarz - 18.09.2019 / 11:54, *.chello.pl

Dziękuję

odpowiedz
Pepe - 18.09.2019 / 14:24, *.t-mobile.pl

@Karneciarz:
Też się zastanawiam, czy doczekam normalnoścu. Czasu w którym klub docenia tych wszystkich, którzy niezależnie od wyników są tutaj zawsze.

odpowiedz
oLaf - 18.09.2019 / 11:32, *.vectranet.pl

na Żyletę standardowa cena to 49 zł ???

a na sektor z dobrą widocznością 95zł??

To jakieś jaja????!!!!???

Przecież to są ceny na zespół który wygrał Mistrza i gra dobrą piłkę w Lidze Mistrzów (dobra, niech będzie w Lidze Europy) a nie na gości którzy przegrali PP, mistrzostwo i ledwo ELIMINACJE do LE !!!! (czyli wszystko przegrali co tylko było do przegrania : (

odpowiedz
Ja - 18.09.2019 / 12:00, *.53.254

@oLaf: debilu PP wygrali, zdobyli jakieś trofeum w tamtym sezonie w odróżnieniu od Legii

odpowiedz
Hmm - 18.09.2019 / 13:55, *.lovo.pl

@Ja: Przecież on pisze o Legii

odpowiedz
oLaf - 18.09.2019 / 14:19, *.vectranet.pl

@Ja: gościu.... myśl!!!!

Lechia mnie g.... obchodzi.

Podpowiem: to nie Lechia ustala ceny na Legii. (chociaż pośrednio może i tak - są trochę wyższe na ten znakomity światowej sławy (okolice Gdańska) zespół ; )))

odpowiedz