fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Stefańczyk: Jest się z czego cieszyć

Wiśnia, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Wygraliśmy z Legią u siebie pierwszy raz od 15 lat, więc jest się z czego cieszyć. Interesując się polską piłką nożną wiesz, że każdy z każdym może wygrać. Wcześniej zwyciężyliśmy w dwóch meczach, potem w Lubinie przegraliśmy aż 0-5. W tamtym spotkaniu nie mieliśmy nic do powiedzenia, ale takie mecze się zdarzają - mówi Cezary Stefańczyk.

- Szybko wyciągnęliśmy wnioski i ograliśmy Legię Warszawa. Motywacja swoją drogą, ale po 0-5, każdy chciał się zrehabilitować. Każdy sportowiec po takim blamażu żądałby rewanżu. Ciesze się, że spotkanie z Legią było tak szybko po ostatniej porażce.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.