fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Ranking FIFA: Polska na 22. miejscu

Redakcja, źródło: 90minut.pl

Reprezentacja Polski zajmuje 22. miejsce w najnowszym rankingu Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej. W porównaniu z poprzednim notowaniem Polacy spadli o dwie pozycje. Prowadzi Belgia przed Francją i Brazylią.

Ranking FIFA z 19 września:
1. Belgia 1752 pkt.
2. Francja 1725
3. Brazylia 1719
4. Anglia 1662
5. Portugalia 1643
6. Urugwaj 1639
7. Hiszpania 1631
8. Chorwacja 1625
9. Kolumbia 1622
10. Argentyna 1614
(...)
22. Polska 1532
(...)
27. Austria 1503
58. Słowenia 1390
69. Macedonia Północna 1339
86. Izrael 1277
139. Łotwa 1075

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Arek - 19.09.2019 / 19:46, *.tpnet.pl

Jeszcze nie dawno mówiło się o pierwszej 10. A tu szybki zjazd. Przepraszaj rudy!

odpowiedz
Wolfik - 19.09.2019 / 23:03, *.mm.pl

@Arek: Wiesz przecież Kolego, że ta klasyfikacja nie oddawała rzeczywistej wartości naszej reprezentacji. Nabijaliśmy punkty zwycięstwami w nienajsilniejszych (delikatnie mówiąc) grupach eliminacyjnych nie grając praktycznie meczów towarzyskich.

odpowiedz
SEBO(L) - 19.09.2019 / 14:08, *.centertel.pl

Przez 3 godziny grania we wrześniu,kadra oddała 3 celne strzały... Średnio 1 co godzina... Czy ktoś tu jeszcze pamięta,że gdy "reżyserem" gry reprezentacji był obecny selekcjoner, były narzekania,że nic nie gramy? I wiecie co? Patrząc na... występy obecnej kadry,czuję się tak ze 25 lat młodszy. I to nie jest komplement...

odpowiedz
Pit - 19.09.2019 / 10:57, *.27.226

Pod wodzą dwóch głupków: Bońka i Brzęczka skończymy w okolicach 30- go miejsca.....

odpowiedz
oLaf - 19.09.2019 / 12:15, *.vectranet.pl

@Pit: od BOńka to się odczep - to jedyny nieprzekupny działacz, a i rozum ma.

Brzęczek - za wysokie progi ale jak wychwalany pod niebiosa w NIemczech Lewy nie potrafi trafic do bramki główką z 5 metrów w idealnej sytuacji to ja się nie dziwię zę zaczynają się problemy...

odpowiedz
Pit - 19.09.2019 / 17:14, *.27.226

@oLaf: co ty pieprzysz człowieku. Nie masz pojęcia o niczym to zamilcz.

odpowiedz
L - 19.09.2019 / 17:52, *.tpnet.pl

@oLaf: weź się nie ośmieszaj...

odpowiedz
Ja - 19.09.2019 / 18:07, *.t-mobile.pl

@oLaf: No wspaniały działacz, zatrudnia kolege na najważniejsze stanowisko w polskiej piłce, bo miał pierwszy przyzwoity sezon jako trener, bo ciężko nazwać wyczynem brak kwalifikacji do el. europejskich pucharów, które miał na wyciągnięcie ręki, wystarczyło dowieźć zwycięstwo do końca w ostatniej kolejce.

Ten idiota Boniek tłumaczył, że może i nie ma żadnych sukcesów na arenie międzynarodowej, ale który ma? Na dobrą sprawe to Magiera miał jak na nasze realia, ale to Legionista, a on nawet nie kryje swojej antypatii do Legii. Można było zatrudnić zagranicznego trenera, ale łódzki żyd jest zbyt skąpy i zawsze może mydlić oczy kibicom, którzy sponsorują ten cyrk, że tylko polski trener dobrze zna polskich piłkarzy, jakby o sile naszej reprezentacji stanowili zawodnicy z naszej ligi.

odpowiedz
Arek - 19.09.2019 / 19:48, *.tpnet.pl

@Ja: gdyby nie Lasyk, to może i by dowiózł. Pamiętasz?

odpowiedz
Jimmy L - 19.09.2019 / 22:14, *.t-ipconnect.de

@oLaf: zmien Lekarza on Cie truje

odpowiedz