Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com

Konferencja pomeczowa

Vuković: Zwyciężyliśmy całkowicie zasłużenie

Mishka, źródło: Legionisci.com

Aleksandar Vuković (trener Legii): To cenne zwycięstwo, po dwóch meczach bez wygranej. Przyszło nam zagrać na takim trudnym terenie, z drużyną, która jest na fali, cały czas robi postępy, gra coraz lepiej. Wygrać tutaj nie jest łatwo i prosto, dlatego cieszę się, że zwyciężyliśmy całkowicie zasłużenie. Graliśmy bardzo dobrze przez pierwsze 30 minut, mieliśmy mecz całkowicie pod kontrolą, potem był dobry fragment drugiej połowy, a następnie rozluźnienie. Mieliśmy kilka sytuacji po kontrach, które mogliśmy rozegrać lepiej. Daliśmy Cracovii drugi oddech, strzelili bramkę i mieliśmy nerwowy mecz już do samego końca. Na szczęście dzięki dobrej grze obronnej w końcówce wygraliśmy 2-1 i mamy 3 punkty, co jest bardzo istotne.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (56)

+dodaj komentarz
AliMario - 24.09.2019 / 11:54, *.tpnet.pl

Niby jest postęp w porównaniu z początkiem sezonu i odnoszę wrażenie że lepiej już nie będzie...niby przewaga w środku pola ale napastnicy nie mają prezyzyjnych podań.....o mistrzostwo trzeba będzie walczyć do końca a może zbyt optymistycznie to widzę..

odpowiedz
papa mistrzostwo - 24.09.2019 / 15:12, *.vectranet.pl

@AliMario: żadnej poprawy nie ma i nie będzie.. kopanina bez pomysłu. Vuko to słaby piłkarz i jeszcze gorszy trener.

odpowiedz
AAA - 24.09.2019 / 06:23, *.chello.pl

Do LewLegia:nigdy nie pisz na tym forum tego nazwiska. 741?Mówi Ci to coś?

odpowiedz
bronek49 - 23.09.2019 / 18:50, *.chello.pl

ja się nie dziwie napastnikom oni w ogóle nie mają dobrych podań taki Niezgoda musi schodzić na boki żeby dostac pilkie a on powinien być przed polem karnym i tam dostawać piłki niestety mamy takich miernych pomocników że nie są w stanie podać dobrej piłki jedynie co cieszy to dobra gra Karbownika przy nim taki Wdowiak sobie nie pogral dopiero jak zacząl grać na lewym skrzydle to ogral takich baranków jak Vesowic i Martinsa

odpowiedz
Juri - 23.09.2019 / 11:31, *.centertel.pl

Brak gry zespołowej w ofensywie.

odpowiedz
hrabia pruski - 23.09.2019 / 09:21, *.vectranet.pl

Vuko out !

odpowiedz
Obcy - 23.09.2019 / 12:28, *.t-mobile.pl

@hrabia pruski: A kogo proponujesz w zamian. Kolejny zagraniczny wynalazek. Na znane nazwiska nas nie stać. Z obecnych grajków to nawet Guardiola nie wykrzesa za wiele.

odpowiedz
tomiacab - 23.09.2019 / 12:45, *.233.35

@Obcy: Jak może być nie stać właściciela klubu, na zatrudnienie trenera? Zaodzczędził tyle na kontraktach piłkarzy, to niech chociaż część tego zaoszczędzonego kwitu, przeznaczy na trenera, który coś z nich wyciśnie. Wiecznie nie stać nad i n iie stać nas... najbogatszego klubu w kraju nie stać? To pudla jak nie stać, to niech sprzedaje klub komuś, kogo będzie stać

odpowiedz
dino - 23.09.2019 / 13:21, *.108.201

@tomiacab:
My jestesmy Legia Warszawa nas nie stac na trenera, zawodnikow bierzemy z karta na reku jak Wszołek, brawo pudel

odpowiedz
KB - 23.09.2019 / 13:24, *.t-mobile.pl

@tomiacab: sprzedaż piłkarzy pozwolila częściowo zasypać dziurę budżetową po dwóch latach bez sukcesów w pucharach. W konsekwencji wysokich kontraktów bieżące przychody były niższe niż koszty, więc właściciel musiał dosypywać. Część kasy pewnie odzyskał dzięki transferom, ale środków na wielkie transfery czy trenerów na pewno nie ma. Przykład wisły kraków pokazuje że nie kolejki chętnych inwestorów do przejmowania klubów w Polsce. Tu nie ma pewnej rentowności, nawet duże inwestycje nie dają gwarancji sukcesu. Już kilku polskich milionerów na piłce się wyłożyło więc kolejni są ostrożni. A dla arabów czy Chińczyków jesteśmy póki co za mali.

odpowiedz
Obcy - 23.09.2019 / 14:01, *.t-mobile.pl

@tomiacab: Poziom piłkarski obecnych zawodników Legii nie daje szans na sukcesy. Trener,jaki by nie był potrzebuje odpowiedniego materiału,aby mógł coś zdziałać. Obecnie w Polsce nie jesteśmy w stanie kupować piłkarzy, którzy robili by różnicę. Nie ma amatora​ na wyłożenie grubej kasy. Taka smutna rzeczywistość.

odpowiedz
Teo - 23.09.2019 / 16:52, *.tpnet.pl

@Obcy: Ja proponuję Berga z powrotem

odpowiedz
Yorick - 23.09.2019 / 18:30, *.upcbroadband.cz

@hrabia pruski:
A kto jest lepszy, Jozak, Klafuric, Pinto a może Hasi?
Magierę, przypomnę, Miodek wyrzucił, a Czerczesowa nie chciał przedłużyć.
Berg był OK do czasu... przypomina mi się mecz z Termaliką, która przyjechała do Wawy i zamknęła nas na naszej połowie...

odpowiedz
Dinosaur warszawski - 24.09.2019 / 10:08, *.chello.pl

@dino: poczekaj aż zagra z osądem pozdrowienia

odpowiedz
Vuko = Pinokio - 24.09.2019 / 15:16, *.vectranet.pl

@Yorick:Vuko miał duży wpływ na zwolnienie Magiery i Czerczesowa.

odpowiedz
LewLegia - 23.09.2019 / 08:17, *.net.pl

W tak przeciętnej lidze z takim mocnym składem jaki ma Legia trenerem może być sam schetyna i nic nie spieprzy bo ten zespół bez trenera i tak co któryś mecz wygra, ale tylko w słaboklasie w Europie nie zrobią nic

odpowiedz
kibic emeryt - 23.09.2019 / 07:54, *.tpnet.pl

Tym razem Vukovic wystawił normalny skład i Legia zagrała perfekcyjnie tak jak oczekują kibice pierwszą połowę ale tylko grze w obronnej , natomiast ofensywa wygląda źle . Przeciwnicy nie stwarzają sytuacji ale i my ich mamy bardzo mało i tak wygląda nasz zespół od samego początku jak prowadzi ten trener . Dzisiaj jak na dłoni widać było jak wielkim błędem było pozbycie się Carlitosa bo z nim ten zespół jestem przekonany wyglądał by dużo lepiej .Jedno jest pewne tak grając ani tej ligi ani Europy nie zwołujemy .Pewnie większość meczów będzie kończyć się bezbramkowymi remisami bo dzisiaj mieliśmy dużo szczęści bo bramki zdobyliśmy po fatalnych błędach przeciwnika i tak prawdę mówiąc oprócz tego okazji klarownych nie było .Kolego Arku to normalne że jak gramy źle i przegrywamy to kibice są wściekli i swoje niezadowolenie pokazują poprzez wpisy .Po co te wzajemne obrażanie i nie szanowanie opinii innych .Vukovic na dzień dzisiejszy to słaby trener popełniający błąd za błędem a na dodatek mściwy facet który nie da sobie nic powiedzieć bo uważa że wszystko robi dobrze i pewnie gdyby nie to że Legia znalazła się w bardzo trudnej sytuacji finansowej nigdy by trenerem nie został i wcześnie czy później wyleci z wielkim hukiem . Na dzień dzisiejszy najważniejsze aby straty były jak najmniejsze i ratuje nas że ta liga jest bardzo wyrównana i punkty tracą wszyscy bez wyjątku jak na zamówienie . Ze sportowym pozdrowieniem .

odpowiedz
Yorick - 23.09.2019 / 09:09, *.upcbroadband.cz

@kibic emeryt:
"Kolego Arku to normalne że jak gramy źle i przegrywamy to kibice są wściekli i swoje niezadowolenie pokazują poprzez wpisy"

Kolega jest kibicem Cracovii czy nastąpiła jakaś weryfikacja wyniku po meczu, bo mi się naadal wyświetla 2:1 dla Legii?

odpowiedz
Zged60 - 23.09.2019 / 07:40, *.plus.pl

Brakuje zawodnika z umiejętnością oddania strzału z dystansu, slabe rozgrywanie stałych fragmentów, brak szybkiej gry skrzyłami i gru z pierwszej piłki.
Cieszy postęp w grze obronnej ale jak chcemy grać w pucharach europejskich to liga krajowa powinna być przygotowaniem do tych rozgrywek. Brawo Legia i idziemy po Mistrza

odpowiedz
Po(L)ubiony - 23.09.2019 / 08:31, *.chello.pl

@Zged60: Słowem, brakuje Furmana.

odpowiedz
dejne3 - 23.09.2019 / 08:39, *.plus.pl

@Zged60: Jestem taki Dominik Furman ,poczekamy do stycznia 2020

odpowiedz
Duff21 - 23.09.2019 / 00:37, *.chello.pl

Mimo wygranej Trener i tak do wymiany...

odpowiedz
Arek - 22.09.2019 / 22:21, *.tpnet.pl

Wygrana i jakby mniej dziwaków. Szczury pochowane przynajmniej na kilka dni. Pewnie czekają na kolejną wpadkę, żeby z nory wyskoczyć. A że prezenty, no cóż? W Płocku Majecki prezent zrobił i oni to wykorzystali. Zresztą tam też można było wygrać i to mimo chu...ej gry.

odpowiedz
Pietryk Wola - 22.09.2019 / 22:37, *.chello.pl

@Arek: fakt, zafcuff futbolu chcących dymisji Vuko jakby mniej

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.09.2019 / 23:50, *.orange.pl

@Arek: Nie ośmieszaj się dziobaku. Jeżeli wystarczy ci taka nędzna gra i fart, to jak najbardziej idź i poproś o audiencję u Lokko Marokko. Może pozwoli ci nawet ucałować dłoń...

odpowiedz
Yorick - 23.09.2019 / 00:06, *.upcbroadband.cz

@Arek:
Z Koroną wygrana, to źle bo bez stylu. Z Jagielonią (mocną, na wyjeździe i w 10) był styl, to źle bo tylko remis. Z Rakowem i ŁKS były zwycięstwa, to źle bo ze słabiakami. Z Płockiem były 100% szanse z gry, to źle bo nic nie wpadło. Z Cracovią wpadło, to źle że nie z gry. Z Płockiem my daliśmy prezent, to źle, a z Cracovią oni dali - też źle.

Tako rzeczą nasi kibice. Zastanawiam się, czy aby na pewno nasi...

odpowiedz
Adam - 23.09.2019 / 02:58, *.chello.pl

@Arek: Szczury? Mówisz o swoich starych? Może ziomkach? No nie wiem, nie ładnie tak mówić o rodzinie, ale zakładam, że dla takiej frajerni jak ty to coś normalnego.

odpowiedz
dino - 23.09.2019 / 10:46, *.bt.net

@Arek:
haha nie no skacze ze szczescia zmiazdzylismy Cracovie 2-1!!! Ave Prezes!

odpowiedz
Obcy - 23.09.2019 / 12:24, *.t-mobile.pl

@Leśny Dziadek: Człowieku,chcesz widzieć dominacje i różnicę to zainwestuj kilkadziesiąt mln. Euro w piłkarzy, którzy jeszcze chcieliby do nas dołączyć. A potem wymagaj wyników. Obecny skład nie pozwala na zdominowane nawet naszej ekstraklasy. Nie wspomnę o porządnej grze w Europie.

odpowiedz
Sluchaj psie (skoro zacząłeś już tak pod zwierzątek) - 23.09.2019 / 12:26, *.233.35

@Arek: ...nie każdemu wystarczy seria jednego zwycięstwa i do tego wyznaczonego alby być optymistą jak ty. Ta drużyna nie ma jakości i to wystarczy by przegrać raz na trzy kolejki mecz. A przebywając raz na 3 kolejki mistrza się nie zdobędzie. Także ja dalej będę stąpał twardo po ziemi i czekał na poprawę, a ty piesku upajaj się serią jednego zwycięstwa z rzędu.

odpowiedz
I na chooj... - 23.09.2019 / 12:36, *.233.35

@Arek: q... ubliżasz?

odpowiedz
Lesny Dziadek - 23.09.2019 / 16:34, *.play-internet.pl

@Obcy: Ale w co, w kogo mam zainwestowac? I co to ma wspolnego? Uwazasz, ze powinienem szczerzyc zeby z radosci??? Bo Legia gra padake??? Ty jestes kibicem tego klubu, czy przydupasem ktoregos z dzialaczy?

odpowiedz
Obcy - 23.09.2019 / 17:58, *.t-mobile.pl

@Lesny Dziadek: Bez dużych nakładów finansowych nie spełnią się twoje marzenia o pięknej grze, której nie będziesz już musiał krytykować. Tylko nie ma dobrego wujka, który za to zapłaci. Teraz to będzie taka przeplatana raz zwycięstwo raz porażka. Takich mamy piłkarzy.

odpowiedz
Lesny Dziadek - 24.09.2019 / 00:24, *.play-internet.pl

@Obcy: Kasa to jedno, ale wazniejsze jest jak sie ja wydaje. Zmarnowac mozna miliardy dolarow wydajac nierozsadnie. Przeciez pan Dariusz mial kase 3 lata temu i co z tego wyszlo? Dlugi i kiszka. Takze kasa to nie wszystko.

odpowiedz
Wojtas - 22.09.2019 / 21:41, *.net.pl

Ta wygrana nie zmienia tego że jesteś cienkim trenerem .Tak naprawdę Legii potrzeba na wczoraj trenera i napastnika .

odpowiedz
Yorick - 23.09.2019 / 00:10, *.upcbroadband.cz

@Wojtas:
Chciałeś powiedzieć "nadal ma focha za Carlitosa"...

odpowiedz
Ja - 22.09.2019 / 21:30, *.play-internet.pl

Jestem przeciwny zwolnieniu Vuko szkoda mu płacić, ze nic gdy na czymś się zna. Trzeba go zdegradować do asystęta od formacji obronnej, bo na tym się zna bez dwóch zdań. Ale kolejny raz bramki nie padają z gry jeden karny druga to prezent. Na plus brazylijczyk w końcu miał asystę może i zagrał tyłkiem, ale jak zwykle nie można mu odmówić zaangażowania. Szkoda, że sądzia nie widział ewidentnego faulu na Kante, może by się chłopak troche podbudował, że coś dał drużynie jego zmiana. Nagy tragedia dwie podobne akcje w końcówce i obie koncertowo zj*bał.

Do obrońców wuko, oczywiście po zwycięstwie zaraz się obudzicie po 2 meczach, ale to dopiero pierwsze zwycięstwo z drużyną z górnej części tabeli i to po fartownych bramkach.

odpowiedz
Pietryk Wola - 22.09.2019 / 22:42, *.chello.pl

@Ja: Zwolnić łatwo. Przd tym zastanowić się trzeba kogo zatrudnić i za jaką kasę. Na tej siermiężnej lidze i bez pucharów życzę powodzenia w szukaniu przyzwoitego trenera.

odpowiedz
Lagerta - 23.09.2019 / 12:11, *.233.35

@Ja: zostanie asystentem i znów będzie mącił i donosił na pierwszego trenera? Won z Legii i tyle w temacie.

odpowiedz
Alan - 22.09.2019 / 20:57, *.t-mobile.pl

1 raz i mam nadzieje nie ostatni to napisze bravo Vuko bravo Legia choć dalej jestem zdania że MP czy LE było na wyciągnięcie reki..........

odpowiedz
Zlb82 - 22.09.2019 / 20:38, *.t-mobile.pl

Wygraliśmy a więc prośba co do pseudokibiców - PRZESTAŃCIE SZCZEKAC I PŁAKAĆ ŻE TO

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.09.2019 / 23:52, *.orange.pl

@Zlb82: Niedługo będziesz się cieszył z parku w rochliku - za darmo rozdawanym na stadionie...Ale salceson...

odpowiedz
Hsjsjs - 23.09.2019 / 06:58, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: salceson to całkiem dobre określenie do takiego maltontenta jak Ty, wiecznie źle, wiecznie malo

odpowiedz
dejne3 - 23.09.2019 / 08:46, *.plus.pl

@Zlb82: 100% racji ,ogarnięcia się karny to niej zawszelkie bramka ,a trzeba tak grać źeby tego karnego jeszcze wykorzystać Druga bramka to teźenada nie przypadek jak się gra blisko pila karnego i nie gra się do przodu to szacunek dla Gwili co zrobił. Tylko co potrafią to narzekać i jeszcze prżadnych meczem wyć ,źe z góry programy Wstyd mi za tch co tak się wypowiadaj o Legii

odpowiedz
Vokovic out - 23.09.2019 / 09:41, *.233.35

@Zlb82: z pseudotrenerem nic dobrego Legii nie czeka. Jak trzeba być naiwny żeby po jedynym meczu, używać go jako argumenty przeciwko tym co narzekają. Zresztą słusznie narzekają, bo ta drużyna nie ma jakości.

odpowiedz
Lesny Dziadek - 23.09.2019 / 16:39, *.play-internet.pl

@Hsjsjs: Ty za to jestes, jak usmiechniety, swinski zad, czekajacy na wiertlo knura. I probujesz ta radoscia zarazac innych. Pamietam inne czasy - Pana Trenera potrafiacego poukladac zawodnikow, pilkarzy jezdzacych na tylkach do ostatniej sekundy meczu. A teraz nie ma trenera, zawodnicy olewaja klub, a wlasciciel - przeczytaj 1 zdanie...

odpowiedz
juhas - 22.09.2019 / 20:30, *.tpnet.pl

Wg. mnie do wylotu jest Nagy czyste drewno , Wieteska , Antolic, na plus Karbownik przeciętnie Vesovic i uważam że jakbyśmy mieli trenera a nie gościa który uczy się zawodu wyglądałoby to przynajmniej dobrze na razie średnio zobaczymy co będzie z Lechią a przy okazji przydałby się napastnik.

odpowiedz
Ząbki CWKS - 22.09.2019 / 20:28, *.chello.pl

I się kręci...

odpowiedz
Ginpasterz - 22.09.2019 / 20:22, *.201.112

Ważne 3 pkt, niestety oglądałem tylko pierwsza połowę ale trenerze wyglądalo to obiecująco. Prośba o jak najwięcej minut dla Karbonika. Nie jest słabszy od Rochy a młody i walczący. Wg mnie trzeba wzmocnić atak i to bez dwóch zdań i niestety dalej potrzebna jest 10 z prawdziwego zdarzenia. I na koniec potrzeba trenerze powtarzalności. Śmiem twierdzić że gdbyscie tak zagrali w Płocku to dziś mielibyśmy lidera.

odpowiedz
artic - 22.09.2019 / 20:28, *.t-mobile.pl

@Ginpasterz: W Plocku nie mogli tak dobrze grac wiadomo FORTUNA.

odpowiedz
Warszawa 44 - 22.09.2019 / 20:16, *.chello.pl

Dokładnie Nagy samolub - na plus Karbownik młody i Polak
Wszołek może wzmocni ofensywę .
Szkoda że bronił wyniku - najważniejsze wygrana !!!

odpowiedz
dejne3 - 23.09.2019 / 08:50, *.plus.pl

@Warszawa 44: Tak Nogoemu powinien ktoś przemówić do głowy źe jest 11 graczy nie tylko sam .

odpowiedz
Broneeek - 22.09.2019 / 20:15, *.chello.pl

Lewczuk za Wieteske i git.
Gwilia surowy jak zawsze z rzutow roznych.

odpowiedz
Roztańczony - 22.09.2019 / 23:34, *.tpnet.pl

@Broneeek: Obaj są tak samo dobrzy , po równo . Dziś mogli jeszcze dużo lepiej zagrać , dobrze że wygraliśmy bo było kilka błędów . Przy straconej bramce szczególnie . Koncentrację powinna mieć obrona , wiadomo .

odpowiedz
Rs - 22.09.2019 / 20:07, *.plus.pl

Dobry mecz Legii. Cracovia zneutralizowana. Cieszy fajna i dynamiczna gra Karbownika. Boli egoizm Nagyego.

odpowiedz
Pietryk Wola - 22.09.2019 / 22:48, *.chello.pl

@Rs: Mam identyczne spostrzeżenia. Dodam do tego tylko, że Wieteska ma zajebiście twarde czoło, a trener jakby spoważniał i zmiany spoko. Brakuje mi tylko jeszcze jednego niezłego mocnego napadziora. Cante dał dużo... wiatru.

odpowiedz