Radosław Cierzniak i Mateusz Wieteska - fot. Mishka / Legionisci.com

Cierzniak: Byliśmy zaangażowani i zdeterminowani

Woytek i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Przede wszystkim musimy sobie pogratulować profesjonalnego podejścia do tego meczu. Mam już trochę lat i w przeszłości widziałem wiele rzeczy - takie spotkania różnie się kończyły. Gdybyśmy chociaż w kilku procentach mentalnie tutaj odpuścili, to mogłoby to się skończyć różnie - mówi po spotkaniu I rundy Pucharu Polski Radosław Cierzniak.

- Uważam, że jako cały zespół zagraliśmy świetnie spotkanie. W pierwszej połowie mieliśmy bardzo dużo sytuacji, a Puszcza nie stworzyła sobie ani jednej. To pokazuje z jakim zaangażowaniem i determinacją graliśmy. To był dla nas fajny sprawdzian. Szczególnie dla mnie, ponieważ nie miałem do tej pory zbyt wiele okazji do gry.

- "Byłem" dzisiaj w meczu i nie miałem sytuacji, że byłem zdekoncentrowany. To też dla mnie sprawdzian, ponieważ w Legii większość meczów wyglądała właśnie w ten sposób. Trzeba sobie z tym poradzić i w razie zagrożenia być gotowym do interwencji.

- Nie mam pojęcia, czy będę grał w kolejnych meczach Pucharu Polski. Na pewno bardzo chciałbym i bardzo na to liczę. Występy są dla mnie bardzo istotne. Chciałbym każdego dnia przychodzić i pracować na tym poziomie, co do tej pory. Bardzo na to liczę i mam nadzieję, że tak będzie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
stary kibic LEGI - 26.09.2019 / 09:29, *.t-mobile.pl

mecz jak mecz nic wielkijego,sie nie dzialo ,jedno co mnie zaciekawilo to beznadziejna gra najsłabszego na boisku Novikowasa i nie wiele lepszego Noczia.panie trenerze mamy w klubie młodych fajinych zawodnikow dac im szanse.a tym panom pozwolić na poszukanie sobie klubow.oni na pewno nie pomoga w walce o tytul mistrza polski,czy puchar .

odpowiedz
News!⚽️Legia ! - 26.09.2019 / 03:32, *.188.131

Brawooooooooo ! New ! Leeeegiiiaaaa !

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.