fot. Mishka / Legionisci.com

Statystyki meczu z Lechią

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa

Pod kątem statystycznym Legia wypadła lepiej od Lechii, ale to gdańszczanie wywieźli z Łazienkowskiej komplet punktów. "Wojskowi" oddali aż 19 strzałów, z czego 8 leciało w światło bramki. Lechia tylko pięciokrotnie zmusiła Radosława Majeckiego do interwencji. Lechiści częściej faulowali, przebiegli o 4 km więcej, ale mieli mniej sprintów i szybkiego biegu. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Ja - 30.09.2019 / 14:11, *.t-mobile.pl

Statystyki lepsze miała jednak Lechia, tylko strzelone bramki się liczą liczna dokładnych podań, które nic nie nąszą do gry nie mają żadnego znaczenia.

odpowiedz
Kibic najlepszej druzyny - 29.09.2019 / 18:38, *.orange.pl

Szkoda porażki z bardzo przeciętna Lechią Trudno

odpowiedz
Fanclub Pomorze centralne - 29.09.2019 / 15:24, *.as43289.net

Panowie nie przejmujmy się ! Przegrać z Wielką Lechią to żaden wstyd. Powiem więcej...porażkę różnicą 1 bramki należ traktować w kategorii sukcesu. Pozdro serdeczne !

odpowiedz
lob - 29.09.2019 / 20:06, *.chello.pl

@Fanclub Pomorze centralne:
Nasza porażka to nasz trener. wy macie trenera, może nie najlepszego, ale z doświadczeniem.
Nawet Jacek Magiera jakby nas trenował i ustalał skład to by wam tyłki wczoraj dokumentnie obił............

odpowiedz
Wolfik - 30.09.2019 / 10:44, *.mm.pl

@Fanclub Pomorze centralne: Ubawiłem się do łez.

odpowiedz
Elquatro - 30.09.2019 / 12:43, *.chello.pl

@Wolfik: jak oni tam po 3 miejscu na koniec sezonu chleja i tancuja do rana to o czym tu mowic...

odpowiedz
Gondża - 01.10.2019 / 21:09, *.tpnet.pl

@Fanclub Pomorze centralne: Ile Lechia ma mistrzostw Polski , bo nie pamiętam ?

odpowiedz
LWB - 29.09.2019 / 12:54, *.tpnet.pl

Jak zwykle przebiegliśmy mniej...

odpowiedz
Elquatro - 29.09.2019 / 12:01, *.chello.pl

Jest dobrze, dobrze jest, chlopaki dobrze robią. Jest GIT

odpowiedz
lob - 29.09.2019 / 11:31, *.chello.pl

@do lob'a:
Wiem, że Carlitosa już nie ma.
To był taki sarkazm w stronę Mioduskiego i Vukovica za pozbycie się Carlitosa.

"Sarkazm – spotęgowana ironia, używana zazwyczaj jako sposób wyrażenia negatywnego nastawienia do czegoś lub kogoś; złośliwość, często używana, by skrytykować zaistniałą sytuację lub zachowanie czy stan."

odpowiedz
Elquatro - 29.09.2019 / 12:34, *.chello.pl

@lob: wylyzuj gume w majtach, pseudointeliwyksztalciuchu

odpowiedz
niekumaty - 29.09.2019 / 12:55, *.chello.pl

@Elquatro: Tumanie... ściśnij gumkę w porach bo ci wyleci........

odpowiedz
oLaf - 29.09.2019 / 13:01, *.vectranet.pl

@Elquatro: a Ty wyluzuj zwoje w mózgu - komentarz był ok.

Jak nie rozumiesz ironii to wróć do podstawówki.

Mieliśmy dużą przewagę w strzałach - szkoda że to były takie bardziej podania Nagiego czy Novikowasa do Kuciaka...

Do Woytek: prośba (kolejna) aby podawać jaki kolor wykresy to Legia a jaki Lechia (domyślam się że brudny zielony - jak na koszulkach ; )- to Legia a Lechia to "żywy zielony" ale nie zawsze można się zorientować...

odpowiedz
Elquatro - 30.09.2019 / 20:45, *.chello.pl

@oLaf: a ty wyluzuj się ;)

odpowiedz
do lob'a - 29.09.2019 / 11:23, *.chello.pl

Carlitos odszedł już przecież...

odpowiedz
lob - 29.09.2019 / 09:46, *.chello.pl

Co z tego, że statystyki lepsze od lechii, jak wpie...ol i to u siebie. A to boli najbardziej.
A ja się pytam tego "naszego" pseudo trenerzynę , gdzie jest Carlitos ???
Vuko !!! odejdź sam , jak masz honor.

odpowiedz