2019-06-22 | zgrupowanie, Warka, sparing, Domagoj Antolić - fot. Woytek / Legionisci.com

Antolić: Musimy podnieść głowy do góry

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Dobrze zaczęliśmy to spotkanie. Na początku staraliśmy się stosować wysoki pressing. Po strzeleniu bramki mieliśmy kilka sytuacji, po których powinniśmy strzelić przynajmniej jednego gola. Następnie straciliśmy gola po aucie, a taka sytuacja nie powinna się zdarzyć. Później daliśmy z siebie wszystko, aby odmienić losy spotkania. Myślę, że stworzyliśmy na tyle dużo sytuacji, aby wygrać ten mecz – powiedział po spotkaniu Domagoj Antolić.

- Jesteśmy źli, ponieważ byliśmy lepszym zespołem, jednak nie potwierdziliśmy tego. Taka sytuacja miała również miejsce w meczu ze Śląskiem oraz Pogonią. Musimy coś zmienić.

- Naszą wymówką nie może być zmęczenie. Nie jest łatwo grać co trzy dni, ale jesteśmy na to przygotowani. Mecz z Lechią był dla nas trudniejszy niż spotkanie z Puszczą. Ciężko się gra z drużyną, która broni się w dziesięciu.

- Chcemy wygrywać każde spotkanie. Straciliśmy szansę na bycie liderem, czyli miejsce na które zasługujemy. Musimy podnieść głowy do góry i jak najlepiej przygotować się do następnego meczu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (23)

+dodaj komentarz
Kibolek - 30.09.2019 / 10:32, *.telefonica.de

Nie zaslugujecie na lidera ekstra amatorskiej ligi . Wszystko ok tylko gramy bez napastnika . MIODUSKI złodziej wyprzedal najlepszych piłkarzy żeby wesprzeć fundację kulczyka . Zniszczył już prawie wszystko ten sezon to będzie kabaret z novikovasem i nagym w roli głównej. Carlitos Kucharczyk pozdrawiam was . MIODUSKI OUT

odpowiedz
Kuba - 29.09.2019 / 16:45, *.t-mobile.pl

Antolic gra jakby był wiecznie przestraszony, ciągle podaje do tyłu. Jako rozgrywający powinien nieść grę do przodu, wrzucać na wolne pole, aktywować napastników w polu karnym, ewentualnie uderzać z daleka na bramkę. A on tylko asekuracyjnie do tyłu... Może ten Wszołek będzie bardziej do przodu?

odpowiedz
Michal0968 - 29.09.2019 / 14:00, *.jmdi.pl

Że też jeszcze komuś się chce to oglądać? Chyba za karę

odpowiedz
Mateusz z Gór - 29.09.2019 / 11:01, *.inetia.pl

Lechia też grała w tygodniu w Pucharze Polski.

Zanim Lechia przeszła do defensywy Legia miała swój wynik i mogła go bronić lub podwyższyć.

Po tym jak Lechia przeszła do defensywy Legia nie zaangażowała wystarczających sił w atak, marnotrawiąc potencjał ludzki na krycie powietrza.

Legia nie zrobiła dość by wygrać. Mecz był wyrównany, nie było tu zespołu lepszego. Była natomiast drużyna bardziej konsekwentna i ambitna oraz lepiej poukładana i to ona wygrała to spotkanie.

Nie dziwi mnie słaba gra i wyniki, jeśli Ty mówisz, że zasługujecie na jakieś miejsce, że byliście lepsi. Wieteska wypowiada się w takim kontekście, jakby bramki dla Lechii były dziełem przypadku, a Wasze ST już nie. Absurd. Kante mówi o dobrej pracy i sile ataku pozycyjnego jakby był ślepy lub głupi. Vuković też widzi przyczyny porażki w indywidualnych błędach i przypadku. Jeżeli Wy rzeczywiście myślicie to wszystko, co mówicie, to nic dziwnego, że przegrywacie.

odpowiedz
Dario65 - 29.09.2019 / 10:43, *.tpnet.pl

Jestem wieloletnim kibicem Legii i zdumiewa mnie wypowiedź przeciętnego piłkarza że należy się pierwsze miejsce w tabeli. O pierwsze miejsce to trzeba powalczyć a nie przegrywać co drugi mecz. Do Antolicza oczywiście nie mam żalu że jest przeciętny, bo cała Legia jest przeciętna. Legia nie jest słaba tylko przeciętna a o tym świadczą poraźki co drugi czy trzeci mecz.W poprzednim sezonie nie była silniejsza a zajęła 2 miejsce i być może na farcie mogą na podium znaleść się na podium i w tym roku. Ale piłkarze musza zapomnieć że im się mistrz czy podium należy, tylko ciężką pracą to wywalczyć. Na koniec proszę zwrócić uwagę z kim w tym sezonie wygraliśmy a z kim przgraliśmy. Trzy lata temu zdarzały nam się porażki z poniżej 10 miejsca w tabeli ale zawsze mieliśmy lepszy bilans a druźynami z czołówki. Dzisiaj tak nie jest i to o czymś wybitnie świadczy.

odpowiedz
Jurek - 29.09.2019 / 09:46, *.versanet.de

Może już teraz nosicie głowy zbyt wysoko?

odpowiedz
pol - 29.09.2019 / 08:47, *.chello.pl

Coś zmienić??????
Drewniaku..........większość piłkarzyn,trenerzynę pinokia i prezesinę loczka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
piast - 29.09.2019 / 08:42, *.chello.pl

ty najlepiej jak stąd wyjedziesz - patrzeć na Twoja beznadziejna grę to jedna wielka tragedia

odpowiedz
zdegustowany - 29.09.2019 / 12:37, *.t-mobile.pl

@piast: on akurat był jednym z najlepszych!

odpowiedz
Marce(L) - 29.09.2019 / 07:26, *.t-mobile.pl

Przestań pieprzyć.Zamiast głowy lepiej podnieście wreszcie poziom waszej gry.

odpowiedz
L - 29.09.2019 / 02:23, *.tpnet.pl

To wglądało tak jakby do 30 minuty chciało mu sie grać a potem już odechciało...

odpowiedz
SEBO(L) - 29.09.2019 / 01:30, *.chello.pl

To jest przecież pierwszy hamulcowy! Od dawna o tym piszę,że za ponad milion złotych rocznie mamy chłopa, co gra do najbliższego, i ma ze trzy asysty na sezon... Ale poczekajmy,teraz będą najlepsze wymówki,zaraz będzie przerwa na kadrę, bo puchary tylko w telewizji... no będzie czas na...wnioski.

odpowiedz
Grzechu - 28.09.2019 / 23:08, *.157.198

Ty Antolic Bucu zarozumiały, a dlaczego uważasz ze pozycja lidera jest miejscem na które zasługujecie ? Po czym wnosisz ty zarozumialy defensywny pomocniku ??

odpowiedz
Całaprawda - 28.09.2019 / 22:52, *.chello.pl

Wcześniej Vuko stawiał na Kulenovicia teraz na Antolicia ... efekt ten sam.

odpowiedz
Tadek - 28.09.2019 / 22:48, *.vectranet.pl

Wyciągnijcie w końcu te wnioski a nie pier.olicie o wyciąganiu wniosków co drugi mecz!!! Słuchać się już tego nie chce.

odpowiedz
mietowy - 28.09.2019 / 22:30, *.chello.pl

panie pilkarzu jest mi juz niedobrze jak patrze na Wasze granie wszystko Przegrywacie no prawie wszystko plock i te mecze z pogonia slaskiem no i z jaga . Niech mi Pan lub ktos odpowie z kim Wy chcecie wygrywac ?!

odpowiedz
kibic emeryt - 28.09.2019 / 21:53, *.tpnet.pl

Nie kolego nie stworzyliście ani jednej klarownej sytuacji z gry grając u siebie .Miejsce w czołówce nie wynika z dobrej gry a z tego że wszyscy tracą punkty a my już straciliśmy ich 14 !!!!!! i gdyby w naszej lidze był jeden dobrej klasy Europejskiej zespół to już dzisiaj liga byłaby pozamiatana .

odpowiedz
stef - 28.09.2019 / 23:13, *.plus.pl

@kibic emeryt: średniej klasy, np z Luxemburga

odpowiedz
Darek - 28.09.2019 / 21:46, *.chello.pl

Musimy podnieść glowy do gory.
Standardowe pieprzenie co drugi mecz musicie podnosic glowy do gory.
I te tanie wymowki ze gracie co trzy dni jak od 3 lat nie gracie w europie sa zenujace,ponizej jakiejkolwiek godnosci i przyzwoitosci.
Wstyd mi ze tacy kopacze sa obecnie w Legii.

odpowiedz
mmz - 28.09.2019 / 21:45, *.tpnet.pl

Mecz był do wygrania, gdybyśmy mieli napastnika, a ty jesteś tylko połamańcem!

odpowiedz
Jjj - 28.09.2019 / 21:45, *.vectranet.pl

Jacy oni sa oderwani od rzeczywistosci... Gdansk sie bronil w 10??? Przeciez rozjechali taktycznie i technicznie naszych wirtuozow i amatora na lawce..

odpowiedz
Zenek - 28.09.2019 / 21:44, *.centertel.pl

NIe ma Cafu i już widać efekty. Domagoj machasz na boisku tymi rękoma, że niby czekasz na podanie i dziwisz się, że nikt do ciebie nie podaję? Bo każdy wie, że podając do ciebie nastąpi zwolnienie akcji bo grasz jak Kopczyński, w poprzek do najbliższego rywala, zero przyspieszenia akcji, pójścia do przodu. Wszystko na alibi w poprzek. I machasz tymi rękoma, że niby chcesz i się starasz.
Poza tym jesteśmy ustawieni zbyt defensywnie co aż razi w sytuacji kiedy idzie akcja do przodu. Tam poza napastnikiem nie ma nikogo. Skoro Martins dostaje od trenera zadania czysto defensywne to Antloic jest już naprawdę zbędny. Zamiast niego Kante i gramy dwoma napastikami a to i tak nie gwarantuje tego, że zacznie ta gra lepiej wyglądać ale z Antoliciem w składzie gramy w osłabieniu.

odpowiedz
Raf - 28.09.2019 / 21:39, *.mm.pl

Blablablablabla!!! Głowy podnosicie wyłącznie gdy wpłynie przelew na konto...

odpowiedz