Kamil Trzciński podczas meczu z Bestiosem Białystok - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Trzciński: Chcemy patrzeć pod kątem pierwszej ligi

Hugollek, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Był to udany debiut mój oraz nowych chłopaków. Zawsze mecze z beniaminkiem są ciężkie, ponieważ mają oni sporą nadzieję na uzyskanie dobrych wyników po awansie do wyższej ligi. Zazwyczaj grają bez kompleksów oraz wykazują się walecznością; tym bardziej nasze zwycięstwo 3-0 cieszy – powiedział po meczu trener Legii Kamil Trzciński.


- W Legii pracuje mi się bardzo dobrze. Na razie idziemy dobrym tokiem – zespół fajnie funkcjonuje oraz jest zgrany. Istnieją jeszcze wprawdzie pewne wahania formy, ale zazwyczaj w dwa, trzy dni udaje nam się wszystko wyprowadzić na prostą.

- Zwycięstwo z Bestiosem pomoże naszej psychice przed następnymi meczami. Oby tylko ta wygrana nas nie uśpiła. Białostoczanie nie byli w stanie nam zagrozić oraz wykazać się aktualną dyspozycją. Kolejni nasi rywale to już zupełnie inne zespoły. W najbliższej kolejce zagramy z naszym bezpośrednim rywalem – BAS-em Białystok. Będzie to spotkanie zupełnie innej rangi.

- Nasza drużyna grała w tamtym sezonie o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. W tym chcemy to kontynuować, jednak na ten moment nie możemy przewidzieć, czy uda nam się zrealizować to założenie. Mimo to chcemy patrzeć pod kątem pierwszej ligi i to stanowi nasz cel.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.