Dariusz Mioduski i Radosław Kucharski - fot. Woytek / Legionisci.com

Kucharski: Musimy wesprzeć Vukovicia

Wiśnia, źródło: Legia.com

- Jesteśmy niezadowoleni z wyników, które dzisiaj mamy. Wszyscy wiemy, o co gramy w tym sezonie. Chcemy zdobyć mistrzostwo Polski. Trener Vuković i sztab szkoleniowy mają wyznaczone cele. Ostatnie wydarzenia trzeba wziąć na klatę, spojrzeć w lustro i wszystko przeanalizować. Wymagamy dużo więcej - nie tylko od strony kibiców, ale również zarządu. Trener wie na jakim jest stanowisku i zdaje sobie z tego sprawę. Jestem jednak zwolennikiem większej analizy całej sytuacji, aniżeli radykalnych ruchów - mówi Radosław Kucharski, dyrektor sportowy Legii na łamach legia.com.

- Rozmawialiśmy z trenerem i chociaż ostatnie wyniki nie były dobre, to jednak podczas tych meczów było widać, że mamy dobre fragmenty gry. Była cienka granica, aby udało się odwrócić wynik. Chciałbym, żeby trenera Vukovicia dzisiaj wesprzeć. Nie tylko z pozycji kibiców, ale również wszystkich osób, które go otaczają. Oczekuję więcej nie tylko od piłkarzy, ale również własnie od osób, które mamy w szatni. Ten zespół ma ogromne możliwości, aby pójść do przodu. Trzeba to wszystko wydobyć i wrócić z powrotem do gry i na pierwsze miejsce.

Czy ocenie podlegają personalne wybory trenera?
- Kwestie personalne są dla mnie taką sprawą, której nie będę poruszał publicznie. To merytoryczna dyskusja między mną, a trenerem. To nie jest kartka papieru, ale wiele innych czynników - zdrowotnych, mentalnych. Czasami badania pokazują, że zawodnik, który na papierze ma większą wartość od innego, nie będzie występował. Trener stara się zoptymalizować skład. W różnych formacjach mamy rotacje - w tym, poprzednim, a pewnie i przyszłym miesiącu również. To czy ktoś wystąpi, to przede wszystkim obserwacja i dyspozycja w trakcie tygodnia. Forma sportowa i mentalna oraz ocena stanu zdrowia danego piłkarza.

- Obserwując pracę trenera, to jestem przekonany, że każdy zawodnik jest na takim samym poziomie startowym. Nie ma pupili i nikogo uprzywilejowanego. Mamy trzech środkowych obrońców, a rywalizacja między nimi jest na wyrównanym poziomie. Zaczynaliśmy sezon z Wieteską, wszedł Igor Lewczuk i grał świetnie. Teraz z Lechem pewnie zagra "Wietes" z Lewczukiem, bo "Jędza " wypadł z gry. To są właśnie takie wydarzenia, gdzie rotacje zawsze będą. Przy takich sytuacjach ktoś jest bardziej, a ktoś mniej zadowolony. To jest normalne.

Cały wywiad w formie wideo na Legia.com.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (125)

+dodaj komentarz
Praga - 13.10.2019 / 02:54, *.sydskane.nu

Spece od wywjadów.A robić niema komu.

odpowiedz
kamil praga - 10.10.2019 / 20:56, *.vectranet.pl

Jerzy Engel ten by se poradzil Vuko nieda rady po jego wypowiedziach rece opadajA przegralismy bo w tym sezonie gralismt 21 meczy a przeciwnicy 11 no panie Boże chron fanatykow by czekos nie odwalili euro puchary poszly dawno w zapomnienie i do meczu mielismy tyle samo bczasu by sie przygotowac Vuko SZACUN za gre w barwach L ale odpusc se 1 druzyne i spruboj od prowadzenia rezerw samodzielnie albo wez klubik z 3 ligi i sprubuj z nim cos zadzialac

odpowiedz
kibic Legii od zawsze - 10.10.2019 / 18:40, *.chello.pl

"musimy wspierać Vuko" - a niby dlaczego? Przecież widać,że trener stracił całkowicie panowanie nad sytuacją!Najpierw pozbył się Carlitosa i Kuchego - akurat to może nie było tylko jego pomysłem,ale to Vuko szermował tekstem o potrzebie " zapieprzania i DNAlegijnym"! Zakup Novikovasa,Gwili ,Obrenovica zamiast Furmana i zatrzymania Kuchego.Potem zupełnie nietrafione przesuwanie zawodników na nie ich pozycje.
Można analizować działania Vuko ale nie widać w nich sensu!!!
Początkowo byłem zwolennikiem Vukowica ale od meczu z Rangersami zacząłem być jego krytykiem i uważam,że powinien być odwołany jak najszybciej!Tylko jego miejsce powinien zająć trener z b.przekonującym CV,z doświadczeniem i charyzmą!Jeśli właściciela nie stać na zatrudnienia dobrego trenera to lepiej niech zostanie Vuko,,,,przynajmniej się czegoś nauczy.

odpowiedz
Legion - 10.10.2019 / 18:08, *.bajtnetbusko.pl

LEGIA to my !!! LEGIA to my !!! nie Mioduski i jego psy !

odpowiedz
Yorick - 10.10.2019 / 17:24, *.orange.pl

Rozmowa z kibicem Legii wygląda mniej więcej tak:
- Vuko out!!!111
- OK a kto w zamian?
- Nie wiem, byle nie on.
- Czyli kto konkretnie?
- No każdy oprócz niego.
- Czyli np. Besnik Hasi?
- Nie no, Hasi nie.
- To może Jozak albo Klaf?
- No oczywiśnie nie.
- Sa Pinto?
- Nie!
- Może Brzęczek albo Nawałka?
- Tylko nie oni.
- Może ktoś z Ekstraklasy? Np. Fornalik? Lettieri?
- Absolutnie nie!!
- To kto konkretnie, tak z nazwiska?
- KAŻDY, byle nie Vuko.

odpowiedz
tomiacab - 10.10.2019 / 20:27, *.virginm.net

@Yorick: trzeba być debilem żebu chcieć od razu aby ktoś podawał kto za niego? Jak to kto? Jakiś trener, a nie praktykant. To znaczy, ze jak ktoś nie wie kto za niego, to nie ma prawa mówic , ze vukovic jest do zmainy, nawet jak to widać? To nie ja czy kto inny tu piszacy , bierzemy kasę za to aby zatrudnić fachowca.

odpowiedz
lhm - 11.10.2019 / 00:25, *.vectranet.pl

Nie wymagaj za wiele od Yoricka. Gość po fartownie wygranym meczu z Cracovią głosił, że czas się teraz przyzwyczaić do zwycięstw Legii. Wtórował mu drugi mądry - Arek - krytykujących kibiców nazwał dziwakami i szczurami. Teraz się sam schował w mysią dziurę. Przyjdzie wygrana i znów się zacznie łubudubu... jest świetnie, widać postęp. Nie podoba się to odkupcie klub od Miodka... i podobne pierdoły

odpowiedz
Yorick - 11.10.2019 / 14:58, *.52.42

@tomiacab:
"To znaczy, ze jak ktoś nie wie kto za niego,"

Dziękuję, nie mam dalszych pytań.

odpowiedz
tomiacab - 11.10.2019 / 15:25, *.145.219

@Yorick: Ty nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego jaki jesteś głupi

odpowiedz
tomiacab - 11.10.2019 / 15:26, *.145.219

@Yorick: w sumie to jesteś tak glupi, że mogę co odpowiedzieć. Np. Ancelotti albo Guardiola.

odpowiedz
Szaro-szary - 12.10.2019 / 06:56, *.centertel.pl

@tomiacab: to Ty jesteś tępy jak nóż do masła. Obrażasz yoricka bo spisal najbardziej typową postawę tutejszych znawców warsztatu trenerskiego? yorick ma rację i Twój mały umysł nie może sobie z tym poradzić

odpowiedz
dino - 12.10.2019 / 12:50, *.vtelecom.pl

@Yorick:
Yorick właśnie pokazał za kogo ma kibiców Legii

odpowiedz
Retro - 10.10.2019 / 15:00, *.tpnet.pl

Wieteska gra i będzie grał pomimo błędów jakie popełnia w obronie, ponieważ prezes prawdopodobnie liczy na to, że uda się go sprzedać i jakaś kaska wpadnie. A co z Legią ... Hmm... Trybuny pełne, kaska z biletów się zgadza, więc o co kaman :). Szczerze gratuluję też transferu Obradovica widać, że dyrektor sportowy Legii wie co robi :)

odpowiedz
Marcin (L) - 10.10.2019 / 14:54, *.tpnet.pl

Musimy zwolnić Vukovica i Kucharskiego - chyba taki powinien być tytuł artykułu :)

odpowiedz
(L)egia - 10.10.2019 / 13:09, *.as13285.net

"Musimy wesprzeć Vukovicia.", a za tydzień po przegranym meczu: " Aleksandar Vukovic zwolniony!"

odpowiedz
Realnie - 10.10.2019 / 11:40, *.orange.pl

Patrząc na zdjęcie obu panów , to pan Mioduski wygląda jak dziecko we mgle a ten pan obok jak cwaniaczek wiraszka .

odpowiedz
grzesiek - 10.10.2019 / 11:45, *.centertel.pl

@Realnie : i to zdjecie slusznie oddaje sytuacje w Legii. Czy leci z nami pilot? Nie leci.

odpowiedz
Cesio - 10.10.2019 / 09:13, *.com.pl

Pytam się dlaczego nikt z "wierchuszki"Legii nie ma w sobie na tyle cywilnej odwagi i jaj,,aby powiedzieć to co każdy widzi.Mamy kiepską kadrę kopaczy ,których pompuje się jako bardzo dobrych piłkarzy,a wystarczy że wychodzą na przeciwnika,który nie daje miejsca na "myślenie" i okazuje się ,że w Legii biega po boisku zgraja drewniaków,która z sezonu ma sezon jest w coraz gorszej dyspozycji.Mydlenie oczu kibicom gadkami dla dzieci na dobranoc do niczego dobrego Klubu nie doprowadzi.
Jeszcze jeden aspekt nie znam ,żadnego biznesmena ,który doklada do interesu,on musi zarabiać ma nigo i Mioduski widać jest "do przodu"jako biznesmen nie jako Klub,bo inny już dawno "zwniąłby żagle" ON ZARABIA I PRZY NIM KILKU INNYCH, A MY KIBICE OTRZYMUJEMY CO KOLEJKA WIELKIE GÓWNO.Przykre ale prawdziwe

odpowiedz
tomiacab - 10.10.2019 / 14:37, *.236.213

@Cesio: mogę tylko przyklasnąć

odpowiedz
!!!!!!!!!! - 10.10.2019 / 03:12, *.ukfast.net

..kucharski chcesz wspierac vuko??? To moze wspieraj go za swoje?!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Warszawiak1234 - 10.10.2019 / 02:14, *.chello.pl

Przestalo to byc smieszne dawno temu. Od 2012 roku minelo tyle czasu a Legia w tym samym miejscu - czyli patrzenie jakie wyniki na koniec kolejki beda mieli przeciwnicy. Przykre to wszystko. Wylaczam laptop. Dziekuje.

odpowiedz
ddd - 10.10.2019 / 00:51, *.tpnet.pl

co to jest za p.... farmazonów i żałosna dyplomacja, Mioduski dostał sukces na złotej tacy od Leśnodorskiego, awans do Ligi Mistrzów, ciężka kasa za grę w LM , sukces marketingowy , świetna atmosfera wokół klubu, rozpieprzył wszystko i teraz pali głupa że za 10 lat Legia będzie wielka, teraz zwala na Kubicę i Orlen , Legia była wielka parę sezonów sezonu , wystarczyło tylko to kontynuować, kto wierzy w te farmazony nieudaczników

odpowiedz
tomiacab - 10.10.2019 / 14:42, *.236.213

@ddd: dobrze, że coraz więcej osób to widzi. SidziNa pisałem o tym kiedy czekaliśmy na wynik podziału właścicieskiego. Pisałem, że jeśli zostaniemy w łapach miodka, to będzie źle. Ale się niektórzy obejrzali na moje wpisy. Nie żebym czuł satysfakcję, bo i wtedy padłem "obym się mylił". Teraz minęło 3,5 roku, a na forum już większość przebudzonych...

odpowiedz
kop w dupę miodka i vućko - 10.10.2019 / 00:16, *.mnet-online.de

dokąd prezesem będzie ten gównopierdzący dżender a trenerem brat Maćka z Klanu to lepiej nie będzie
bardziej smuci fakt że może być jeszcze gorzej

odpowiedz
Cierpliwy - 09.10.2019 / 23:18, *.play-internet.pl

Ciekawe jak zareaguje Żyleta na porażkę z Lechem?Czy wreszcie dostanie po uszach Pudel i Pinokio?Czy znowu monotonia .....nie poddawaj się....

odpowiedz
Nie poddawaj się - 10.10.2019 / 00:51, *.vectranet.pl

@Cierpliwy: nie wiesz??

odpowiedz
Cierpliwy - 10.10.2019 / 08:20, *.play-internet.pl

@Nie poddawaj się: wiem ..... I to mnie na samą myśl o tym bardzo wk......!

odpowiedz
bep - 09.10.2019 / 23:18, *.chello.pl

Wesprzyjcie go najlepiej w pakowaniu gratów i podwieźcie na lotnisko.

odpowiedz
WAWA Orbitek - 09.10.2019 / 23:12, *.play-internet.pl

Temat jest prosty. Vuko musi zostać bo zgodził się udawać trenera za najniższą krajową. A pudlowi kasa bardziej się zgadza!

odpowiedz
pol - 09.10.2019 / 23:02, *.chello.pl

Ile jeszce mamy wspierać tę miernotę i jego prezesinę??????
Ile jeszcze razy nasrają nam na twarz???????

odpowiedz
Murinio - 09.10.2019 / 21:58, *.vectranet.pl

Ile jeszcze mistrzostw Legia musi przegrać byście się Panowie podali do dymisji.....1, 2, 3
Szkoda straconego czasu. Legia jest zbyt trudnym miejscem do nauki Trenerki i zarządzania klubem....

odpowiedz
Tomek Mokotów - 09.10.2019 / 21:11, *.play-internet.pl

Przypominam:

Właściciel klubu NIE MUSI być jego prezesem.

Dyrektor sportowy o takim samym nazwisku jak jeden z lepszych piłkarzy Legii też nie musi być dyrektorem. Są inne zadania, jak na przykład zarządzanie powierzchniami płaskimi.

odpowiedz
W - 09.10.2019 / 20:56, *.chello.pl

Czemu większość kibiców tak narzeką? Przecież to jest sport. Bywają lepsze i gorsze sezony. Ten rok akurat był beznadziejny ale może kolejne będą lepsze. Polecam więcej dystansu . Przecież to nie koniec świata. Są ważniejsze rzeczy w życiu niż jedną z rozrywek jaką jest piłka nożna

odpowiedz
lob - 09.10.2019 / 21:21, *.chello.pl

@W: Podobno jesteśmy polskim Bayernem...Wyobrażasz sobie Bayern po 11 - tu kolejkach na dziewiątym miejscu i do tego grający w tak kiepskim stylu ??? Trener wraz z dyrektorami wyleciał by szybko z klubu na kopach.
Tu jest Legia, kto się nie nadaję fizycznie i mentalnie to pa,pa,pa.............

odpowiedz
? - 09.10.2019 / 21:40, *.13.1

@lob: "Polski Bayern"! Sam to wymyśliłeś? :)

odpowiedz
lhm - 09.10.2019 / 23:47, *.vectranet.pl

@?:
A co w tym śmiesznego? Tak, biorąc pod uwagę budżet klubu, wartość drużyny i osiągnięcia w ostatnich sezonach, powinniśmy być polskim Bayernem, Celtikiem, Juventusem czy też PSG.

odpowiedz
Cesio - 10.10.2019 / 16:10, *.com.pl

@W:
Jeżeli masz ważniejsze sprawy na głowie niż Legia to po prostu nie siej defetyzmu.Dla większości LEGIA to kawał życia i dlatego leży nam na sercu jej dobro i sukces.Każdy z nas wie ,że nie możliwe jest aby co sezon być najlepszym ,ale nie wolno temu pomagać ,co czyni Miodek wyprzedając to co najlepsze w klubie.

odpowiedz
Hiszpan - 09.10.2019 / 19:58, *.t-mobile.pl

Panowie Mioduski Kucharski i Vukovic metodycznie od lat niszczą Legię. Osłabienie składu. Brak szacunku dla graczy którzy wiele lat grali w klubie jak Radović Kuchy Malarz. Dywersja i sabotaż w postaci sprzedaży najlepszych graczy jak np. Carlitos. Niezrozumiałe promowanie Drevnovica. Mogę wesprzeć Vukovicem. Podstawie mu rączkę żeby odjechał i na L3 nigdy już nie wracał.

odpowiedz
Greg61 - 09.10.2019 / 19:30, *.tpnet.pl

Panowie widzę na zdjęciu ,że jesteście bardzo zmęczeni tym co się dzieje na Legii. Ten Pan trener i Panowie co nie którzy piłkarze nie są rękojmią sukcesów sportowych tego zespołu , a i Wy Panowie też się zagubiliście w swoich działaniach.

odpowiedz
kibic Legii - 09.10.2019 / 19:20, *.206.20

Wesprzeć trenera Vukovica to powinien przede wszystkim Prezes Mioduski .


Najlepiej to transferami i to takimi żeby pokazały jak na dłoni - że to Legia ma najlepszych Piłkarzy w Polsce i to nie przez wysokie kontrakty tylko , a poprzez pokazanie umiejętności czysto Piłkarskich na boisku .

odpowiedz
Bubu - 09.10.2019 / 18:34, *.t-mobile.pl

Trener ? ,tu trzeba wzmocnień pokroju Ofoe ,może bysmy coś ugrali

odpowiedz
Mojo jojo - 09.10.2019 / 18:05, *.t-mobile.pl

za jakiś czas musimy sie wspierac w 3 lidze!

odpowiedz
L Kibic L - 09.10.2019 / 17:52, *.chello.pl

Kucharski, Ty pierwszy powinieneś wylecieć A za Tobą Vuko. Szkoda że wszyscy to widzą tylko nie DM. Chyba ze on też ale nie ma do tego jaj.

odpowiedz
Trampek - 09.10.2019 / 19:34, *.247.87

@L Kibic L: 100% racji. Bez dwóch zdań !

odpowiedz
bronek49 - 09.10.2019 / 17:47, *.chello.pl

Kucharski my fragmenty jakiejś dobrej gry którą ty widzisz my nie widzimy a nawet to muszą byc nie fragmenty tylko prawie cały mecz , naściągałeś miernot ktorzy niepotrafią podac dobrej piłki napastnikom ,brak techniki użytkowej mase niecelnych podań i strat piłek takich wirtuozów pościągałeś z ciebie dyrektor jak ze mnie baletmistrz

odpowiedz
Cesio - 10.10.2019 / 11:42, *.com.pl

@bronek49 :
Cała prawda.On się zna na robieniu pieniedzy,bo nie na pewno na piłkarzach i ich potencjalnych umiejętnościach

odpowiedz
MAKEN - 09.10.2019 / 17:21, *.252.7

Ciekawe ile zarabiacie z beznadziejną pracę ? :(

odpowiedz
smok - 09.10.2019 / 16:34, *.vectranet.pl

trzeba pomóc Vuko.... się spakować i wezwać taksówkę.

odpowiedz
lob - 09.10.2019 / 15:07, *.chello.pl

Was wszystkich trzeba powywalać z łegii. ( zawodników, trenerów, dyrektorów ) i sprzedać Legię komuś normalniejszemu....zostawił bym tylko sprzątaczki........
Za Miodka nic w Europie nie osiągniemy..........

odpowiedz
Pegi13 - 09.10.2019 / 15:18, *.chello.pl

@lob: W jakiej Europie? W Polsce co drugi klub ich ogrywa. Takich czasów doczekaliśmy. Smutne to.

odpowiedz
dino - 09.10.2019 / 15:39, *.108.201

@lob:
Za Miodka nic w lidze nie osiagniemy, poki co nam Pogon odjechala

odpowiedz
lob - 09.10.2019 / 17:02, *.chello.pl

@lob: Oczywiście z Legii......Przepraszam, wkradł się błąd.....

odpowiedz
Rafix - 09.10.2019 / 14:31, *.centertel.pl

We Włoszech są roszady trenerskie może kogoś udało by sie ściągnąć.

odpowiedz
e(L)o - 09.10.2019 / 12:46, *.vectranet.pl

WESPRZEĆ = ZWOLNIĆ !!!!!!

odpowiedz
Agra - 09.10.2019 / 12:33, *.spcsdns.net

A czemu nie maja kibice opcji ze wspieraja Carlitosa?
P. Kucharski cos pan strasznie dlugo wyciaga wnioski.
Przegranie mistrzostwa Polski
Nie zakwalifikowanie sie do Ligi Europy
Wyrzucenie najlepszego napastnika z druzyny
Miejsce Legii w srodku tabeli
Brak sily ofensywnej
Brak schematow gry
Niezrozumiale pozycje zawodnikow
Czy to malo?
Mysle ze Legia powinna zatrudnic trenera a nie amatorow.

odpowiedz
(L)1916(L) - 09.10.2019 / 21:08, *.tpnet.pl

@Agra: Długo wyciąga wnioski ponieważ jego umysł tego nie ogarnia. Widocznie nie wie o co w tym wszystkim chodzi.

odpowiedz
oLaf - 09.10.2019 / 12:14, *.vectranet.pl

Miodek - nie kompromituj się (3 lata degrengolady Legii już wystarczy) i oddaj Legię Leśnemu, bo nie potrafisz podejmować prawidłówych decyzji (wszystkie dotychczasowe były błędne, co jest statystycznie wręcz niemożliwe! : O

odpowiedz
Trampek - 09.10.2019 / 12:13, *.247.36

Cytat: "Jestem jednak zwolennikiem większej analizy całej sytuacji, aniżeli radykalnych ruchów - mówi Radosław Kucharski, dyrektor sportowy Legii na łamach legia.com." Koniec cytatu Pierwsza od jakiegoś czasu prawdziwa informacja na temat LEGII !!! A więc wszystko jest jasne jak słońce !!! Bowiem ANALIZA jak mnie uczono to jest w uproszczeniu: " Rozkład ciała złożonego na proste" czyli przeciwieństwo SYNTEZY.Wikipedia opisuje to ciut szerzej https://pl.wikipedia.org/wiki/Analiza " Tłumacząc to na polski "ANALIZA - to rozkład LEGII na czynniki pierwsze ". To dzieje się obecne na naszych oczach - co widać bez potrzeby zakładania okularów. Lepiej powiedzieć to późno niż wcale, przynajmniej część kibiców będzie wiedziała o co chodzi.

odpowiedz
lvkmar - 09.10.2019 / 13:46, *.chello.pl

@Trampek: fajne, że czegoś Cię uczono, szkoda, że zapomniano o logice. Kucharski mówił o analizie sytuacji, więc rozłożeniu aktualnej sytuacji na czynniki pierwsze. A Ty sobie ładnie zamieniłeś, aby pasowało do Twojej ograniczonej percepcji świadomości. Przynajmniej życie masz weselsze.

odpowiedz
Trampek - 09.10.2019 / 14:08, *.247.183

@lvkmar: Dobrze ,że masz rozwiniętą percepcje świadomości. Ty się nie smucisz,że LEGIA do tej pory straciła wszystko /MP,PP,europejskie rozgrywki klubowe , najlepszego napastnika itd,itp/.Twoja rozwinięta percepcja na to nie pozwala ci.Gratuluję!

odpowiedz
lvkmar - 09.10.2019 / 14:27, *.chello.pl

@Trampek: Przede wszystkim nie uważam, żeby Carlitos był najlepszym napastnikiem Legii. Był w pewnym czasie najskuteczniejszym, który gole zdobywał głównie słabym przeciwnikom. Z mocnymi już taki dobry nie był. Najlepszym napastnikiem Legii był i jest Niezgoda.

odpowiedz
Norbi - 09.10.2019 / 16:12, *.tpnet.pl

@lvkmar: ale żeś teraz doje... ał z tym Niezgodą. Nawet nie wiesz kto to był Śliwowski, Kowalczyk, Podbrożny, Saganowski... Dziecko wróć do szkoły juto sprawdzian ..

odpowiedz
dino - 09.10.2019 / 16:27, *.108.201

@Norbi :
Jemu chodziło o obecną Legię

odpowiedz
Trampek - 09.10.2019 / 19:32, *.247.87

@lvkmar: Pisząc o napastniku,że był najlepszy, mam na myśli,że był najskuteczniejszy.O tym mówi statystyka - strzelonych bramek Uważam,że wszyscy wiedzą,że Carlitos był napastnikiem. Nie brałem pod uwagę,że niektórzy mogą myśleć,że był np. ... bramkarzem. To wszystko

odpowiedz
xaxa121 - 09.10.2019 / 11:58, *.tpnet.pl

WYNOCHA MIECIE Z KLUBU. Kucharski Mioduski i Vuko imbecyl, patafiany, beznadziejni dzialacze, trenerzy i wlasciciele. Amatorka na kazdym etapie waszej dzialalnosci i funkcjonowania w sporcie.
Kto by was takich normalnie zatrudnil po tych wpadkach? Nikt.

odpowiedz
peŁKSa - 09.10.2019 / 11:51, *.play-internet.pl

Ultrasi AC Milan postanowili skomentować ostatnie zamieszanie w klubie i zwolnienie trenera Marco Giampaolo. "To niegodne takiego klubu, nie chcemy więcej kompromitacji" - przekonują fani w oficjalnym oświadczeniu.We wtorek, po zaledwie kilku miesiącach pracę na San Siro stracił Marco Giampaolo. Włocha nie uratowało zwycięstwo odniesione w ostatniej ligowej kolejce nad Genoą (2:1). Po siedmiu kolejkach Rossoneri zajmują dopiero 13. miejsce w tabeli.
W środę zostanie ogłoszony jego następca, którym będzie Stefano Pioli. Jednak zanim to nastąpi ultrasi AC Milan z Curva Sud wydali oświadczenie, w którym skrytykowali działania władz klubu.

U nas inne realia, impas trwa.

odpowiedz
Inżynier Mamoń - 09.10.2019 / 11:45, *.t-mobile.pl

Wesprzemy go na pewno, aby sprawnie i szybko pokonał drzwi wyjściowe. Możliwy jest też transport dwukołowy z uchwytem oburęcznym.

odpowiedz
Real - 09.10.2019 / 11:23, *.virginm.net

Ludzie to nie Fifa 20,to przedsiebiorstwo.To ma sie oplacac/splacac.Vuko doprowadzi zespol do konca rundy,jak bedzie kicha to out.Teraz zmiany nikomu na dobre nie wyjda.Pewnie juz powoli rozgladaja sie za trenerem.Tu jest wina w mentalnosci pilkarzy,oni mysla ze 2-3 razy wygraja to juz sa mistrzami.Na zachodzie kazdy mecz jest wazny.Jest konkurencja w zespole.A ci mysla ze sa z Legi to kazdy sie polozy.To nie Legia z Kowalczykiem,Piszem,Podbroznym,czy Kucharskim I reszta EKIPY.Dawac duze premie za wyniki,a kontrakty dostosowane do reali( oczywiscie jedne z lepszych w Polsce),jezeli beda miec AMBICJE,grac w lepszej lidze itd,to bedzie dobrze.Jezeli nie to bedzie jak z Piastem- proste.A prezes jest odpowiedni,jeszcze zobaczycie.To nie salon fryzjerski,to klub pilkarki- korporacja w naszych czasach- proste.

odpowiedz
dino - 09.10.2019 / 11:43, *.108.201

@Real:
Chłopie, moze zostan sobie przy Realu, az przypomnial mi sie Jozak "Jeszcze podziekujecie prezesowi, ze mnie zatrudnił"

odpowiedz
Leśny Dziadek - 09.10.2019 / 12:39, *.orange.pl

@Real: Przecież to nie o trenera chodzi. Ręcę opadają, gdy się czyta takie wypowiedzi. Przeanalizuj ostatnie 3 lata i dojdź do właściwych wniosków, kto za to wszystko odpowiada i w którym kierunku zmierza...Ps. W korporacjach zawsze znajduje się winnego (osła, jelenia) i na niego wszystko zrzuca. A właściciel wymyśla kolejną bajeczkę i karawana jedzie delaj (minus jeden wielbłąd)...

odpowiedz
tomiacab - 09.10.2019 / 14:38, *.236.254

@Leśny Dziadek: No bez kitu jak się czyta niektóre komentarze to ręce się nie wznoszą.

odpowiedz
Gepetto - 09.10.2019 / 11:10, *.play-internet.pl

Czy prezes Kucharski się słyszy? Właściciel patrzy jak prezes z trenerem rozwalają jego kasę i cieszy się dalej. Spoko.
Wymagamy dużo więcej - nie tylko od strony kibiców - MISTRZ !

odpowiedz
Lesny Dziadek - 09.10.2019 / 10:16, *.play-internet.pl

Dzepetto - ,,Jezeli dostane od Orlenu taka kase jak Robert Kubica, zapewniam ze Legia zagra w LM,,. To juz szczyt szczytow. Z jakiej racji panie piekny, ktokolwiek ma finansowac te idiotyczne pomysly, ktore doprowadzily klub nad przepasc? Pan nie potrafisz zatrudnic Trenera, tu przychodza wydmuszki. Zreszta, co tu dlugo pisac, czego pan nie potrafisz, jedno co umiesz, to wszystko maksymalnie spaprac. I ktos ma na to dawac kase? Jaka Liga Mistrzow? My dostajemy becki od wszystkich. Do Ligi Europy nie jestesmy sie w stanie zakwalifikowac. Az strach pomyslec, co bedzie w tym sezonie, jezeli gra bedzie taka, jak teraz. Kto zainwestuje w rozpadajaca sie stodole, jezeli jej wlasciciel nie potrafi nic zorganizowac i stworzyc? Ciesz sie pan, ze jeszcze czesc kibicow na tyle kocha Legie, ze jest w stanie lykac te wszystkie brednie. Ale do czasu...

odpowiedz
dino - 09.10.2019 / 10:41, *.108.201

@Lesny Dziadek:
Jak pajac nie potrafi trenera dobrac czy systemu biletowego wybrac dac mu 100 mln euro to i tak przetraci. Zreszta tak samo moglby powiedziec kazdy prezes esktraklasy Janusz Filipak czy prezes Lecha tez. Ten facet ma nas naprawde za idiotow albo sam jest idiota

odpowiedz
LewLegia - 09.10.2019 / 10:14, *.net.pl

a zapomniałem... PUSTY STADION
tylko brak kasy wypędzi z Ł3 patałachów

odpowiedz
LewLegia - 09.10.2019 / 10:11, *.net.pl

Piękne zdjęcie winowajców obecnego stanu Naszej Legii.
To, że ktoś ma kasę to nie znaczy,że jest dobrym prezesem i potrafi prowadzić drużynę piłkarską. Ktoś kto ma honor sam by podjął jedyną słuszną decyzję tzn. poszukał nowego właściciela z kasą i klasą, a nie z wężem w kieszeni i sieczką w mózgu.

odpowiedz
vuko =Pinokio - 09.10.2019 / 10:08, *.t-mobile.pl

Znowu to samo pi.. trenerzyna ma wyznaczone cele..

odpowiedz
peŁKSa - 09.10.2019 / 07:56, *.play-internet.pl

"Do tej pory nie znam odpowiedzi". Carlitos po odejściu z Legii w wywiadzie dla Super Expresu.
Calitos podkreśla, że miał serdeczne relacje z trenerem Aleksandarem Vukoviciem, ale do dzisiaj nie zna odpowiedzi, dlaczego Serb w meczach Ligi Europy stawiał na Sandro Kulenovicia, a nie na niego.

CYRK TRWA OD DAWNA . To wszystko ukartowane odgórnie , Vuko to marionetka w rękach zgniłej prezesury .... To znakomita droga do nikąd , a raczej ku upadłości Legii, potem ogłoszenie bankructwa , 4 liga i powtórzenie drogi klubów z Łodzi z czystą kartą , ja czarno to widzę ......
Wspierajmy Vuko to Miodek nas w yr..... o.

odpowiedz
Pab(L)o - 09.10.2019 / 10:31, *.t-mobile.pl

@peŁKSa: ja aż takiej wyobraźni nie mam. Grubo. Musisz książki pisać.

odpowiedz
peŁKSa - 09.10.2019 / 11:12, *.play-internet.pl

@Pab(L)o: obyś Ty na murach nie pisał LEGIO WRÓĆ DO EKSTRAKLAPY , jak kasy nie będzie i ogłoszą bankructwo to scenariusz wielce prawdopodobny , łódzkie kopacze to przerabiali tak samo czarne stopy z konwiktorskiej , chciałbym się mylić ale nie masz kasy jedziesz na dno . KARA OD UEFA ZA PIROTECHNIKĘ 70 000 EURO , kilka takich akscesów , słaba frekwencja jak tak będą cienić , mistrz i puchary niech zawalą i pewne jak drut gołodupcy !!! Miodek kasę wpompuje w LTC i swoje zgarnie a MY kibice będziemy jeździć na mecze ze zniczem Biała Piska . Czarny to scenariusz aż dreszcze przechodzą .... Oby nie ....

odpowiedz
peŁKSa - 09.10.2019 / 11:26, *.play-internet.pl

@Pab(L)o: Rzeszowski "Kongres 590" pokazał że jest to skamlanie o kasę , pitolenie o ściąganiu doświadczonych piłkarzy na naszym przykładzie woła o pomstę do nieba ... po prostu sieganie dna....

Dariusz Mioduski, prezes Legii Warszawa : "Nie czarujmy się, nie ma klubu w Europie, który osiąga sukces, szkoląc tylko młodych piłkarzy, potrzebne jest także ściąganie doświadczonych piłkarzy. Pieniądze są potrzebne na finansowanie podnoszenia poziomu sportowego".Jeszcze Dariusz Mioduski: "Jeśli Orlen zechce wesprzeć Legię Warszawa taką samą kwotą jak Roberta Kubicę, to gwarantuję, że będziemy grać w Lidze Mistrzów" b/k.

odpowiedz
jarekk - 09.10.2019 / 06:56, *.metrointernet.pl

Panie Kucharski. Dam panu prostą radę choć jako manager powinieneś pan wiedzieć. Zarobki i skórokopów oraz trenera powinny być uzależnione...po pierwsze od wyników, po drugie od zaangażowania zawodnika, po trzecie ilu przyjdzie kibiców i dadzą klubowi dochód. Wtedy każdy będzie się starał. A jak jest?

odpowiedz
Pinokio - Vuko - 09.10.2019 / 05:20, *.tpnet.pl

Wsparcie od kibicow ten praktykant dostał jeszcze przed Rangersami. Wiekszosc z nas podpowiadala mu chociazby na tym forum zeby wystawiał Carlitosa. Ale on zarozumialec pokazał, ze ma wszystkich w głębokiej dupie. Więc niech nie oczekuje teraz czegokolwiek dobrego od nas. Dla mnie osobiscie to moze Legie prowadzic pan magazynier( nic mu nie ujmując) byle nie ten kłamca z Bałkanów. Wy....dalaj do siebie ignorancie.

odpowiedz
unti - 09.10.2019 / 04:22, *.echostar.pl

czytaj....ostro szukamy nowego trenera

odpowiedz
Pacman - 09.10.2019 / 04:13, *.com.br

Ale po co go wspierać? Przecież ten z tą baranią sierścią na głowie obiecał mu, że ma na 10 lat spokój.

odpowiedz
Alex Bielany - 09.10.2019 / 00:45, *.centertel.pl

Czy w klubie wszyscy juz są upośledzeni, czy uzależnieni od używek ? Bo grupy wsparcia to na AA zapraszam

odpowiedz
Lesny Dziadek - 09.10.2019 / 00:22, *.play-internet.pl

Nie macie wszyscy zadnego wstydu. Probujecie robic z nas idiotow. Od 3 lat jest coraz gorzej, ciagle slyszymy nowe klamstwa. Wszyscy opowiadacie brednie, ktorych nie chce sie juz ani czytac, ani slyszec. Jedyne co zostalo, to czekac na szybko koniec tego cyrku, czego z calego serca zycze. A Legia przetrwa i nie zginie. Nie dzieki takim patafianom, tylko jej wiernym kibicom. Na pohybel wam wszystkim, ktorzy nie macie honoru i przyzwoitosci. Niech zyje Wielka Legia i jej wierni Kibice.

odpowiedz
JudoEmoka - 09.10.2019 / 01:36, *.vectranet.pl

@Lesny Dziadek:
trafiłeś w sam punkt,
mecz z piastem oglądałem z prezesem na prezentacji nowej szaty graficznej Legia.com na którą zaprosił Generałów z Legionów, gość dalej nie zrozumiał, że źle trafił, zawsze był biznesmenem, u Kulczyka zrobił furorę, jest naprawdę dobry, ale...
Akurat w tym przypadku doszedł mu czynnik ludzki, duże kontrakty bez możliwości zwolnienia a przeniesienie do drugiej drużyny nie skutkowało niczym innym jak pomniejszeniem zarobków, a przecież biedni nie są, to po co się tak męczyć jak można przytulać, zj...y dostaje trener, i nie pozostaje nic innego jak czyhać na kontuzję. Najwyżej zwolnią trenera bo co najmniej 5-ciu nie mogą. Jakby co to u mnie w bloku na Mokotowie dozorczyni mówiła, że chętnie by w końcu zmieniła robotę po tylu latach, z taką brygadą gorszych wyników kobita mieć nie będzie, przecież na co dzień się użera z elementem któremu się nie chce robić, dużo i piją a do tego musi za nich się nasłuchać od administratorki...
Tragedia

odpowiedz
Ludzie⚽️Powiadajá - 08.10.2019 / 22:36, *.204.94

Jaro - 2 godziny temu, *.tpnet.pl
Żyleta powinna wywiesić dużą oprawę z następującej treści: " Mioduski Ty dziadu, won z Legii " !

odpowiedz
WeźIdźStąd - 09.10.2019 / 01:43, *.vectranet.pl

@Ludzie⚽️Powiadajá:
A ty co? Jeśli masz pomysł to weźcie zbierzcie się w pół wsi, niech każdy przyniesie po dwa prześcieradła, weźcie po wiaderku węgla z kotłowni i napiszcie.
Potem możecie zadzwonić do TVN albo do kurskiego i najlepiej niech drona wyślą to już nie trzeba będzie tej oprawy podnosić, fota z góry i załatwione.
Tylko pamiętajcie, że musicie zdążyć przed deszczem bo znowu dasz plamę jak w ostatnim poście.
Po prostu nie ucz ojca dziecka robić. Bez urazy

odpowiedz
Spejson - 09.10.2019 / 22:37, *.tpnet.pl

@WeźIdźStąd:
Chłopie ! My tu próbujemy znaleźć jakieś sensowne wyjście mając oczywiście na względzie dobro klubu. A Ty takimi swoimi durnymi komentarzami nic nie wnosisz w temacie. Wygląda na to, że jesteś "synkiem" Mioduskiego :-( nie wiem ile Ci daje za to wazeliniarstwo, ale uważaj, żeby nie odsprzedał Ciebie Twojemu poprzedniemu dziedzicowi. i wtedy Dworusie będziesz mógł te swoje brednie wygłaszać w rodzinnych czworakach ! Bez urazy Wieśniaku !

odpowiedz
Kamuflaż - 08.10.2019 / 21:34, *.tpnet.pl

Wyjątkowe prawdziwki mamy w naszej Legii, ciągle coś analizują i wyciągają wnioski. Nawet nosacz pospolity, ma więcej inteligencji od tych bałwanów, panie Kucharski bierzesz pan statystykę zwycięstwa, remis, porażki, patrzysz na tabelę i wyciągasz prosty wniosek. Co tu jest do analizowania?

Ja wam powiem co jest: pan Kucharski trzęsie dupą, bo jak zwolnią trenera i nie daj Boże Mioduski pójdzie po rozum do głowy i zatrudni w końcu fachowca, ciepła posadka pójdzie się je.... Stąd to słodkie pierdzenie o analizie, panie Kucharski przypomnieć panu jakie jarząbki za pana kadencji trafiały do Legii i za ile? sławetny Sulley - kojarzycie kto go rekomendował?

Tacy specjaliści są teraz w Legii, jeden głupszy od drugiego, jeden snuje wizje niczym zjarany ćpun, drugi nie potrafi stwierdzić dlaczego jest jak jest, trzeci udaje trenera, choć sam nigdy wcześniej żadnego zespołu nie prowadził, ale uczy wszystkich jak ma być. Szpital wariatów, gorzej, to jakaś epidemia po promienna chyba.

odpowiedz
Rafal - 08.10.2019 / 22:37, *.play-internet.pl

@Kamuflaż: DM nie pójdzie po rozum do głowy uwierz!. To jest dobrane towarzystwo!. Oni tzn. Kucharski, Vukovic, niczego na Mioduski nie wymusza, czytaj dobrych piłkarzy, bo prezes stulecia od początku marudzi, że Legia nie ma pieniędzy itd. Jego poziom sportowy nie interesuje lub po taniosci chce coś osiągnąć. Tak się nie da! Tu potrzeba zmian od góry po sam dół niestety! Inni ludzie, piłkarze, trener z prawdziwego zdarzenia i czas.

odpowiedz
tomiacab - 09.10.2019 / 07:51, *.236.254

@Rafal: Panowie obaj macie rację. Do tych, którzy piszą, że jak pudel mówi "trener ma spokój" to znaczy, że zaraz wyleci... Nie ma nawet co liczyć na to że szopen wyj...e posłusznego serba. To jest ten serbski charakter, posłuszeństwo do samej podłogi

odpowiedz
Kibic9791 - 08.10.2019 / 21:21, *.154.179

Wspieram Vukovicia w podaniu się do dymisji. Legia potrzebuje trenera a nie praktykanta.

odpowiedz
tomiacab - 08.10.2019 / 21:05, *.virginm.net

Trójca wzajemnej adoracji. Wypowiada się łeb, który powinien spaść razem z łbem gównovicia

odpowiedz
JudoEmoka - 09.10.2019 / 01:49, *.vectranet.pl

@tomiacab:
Jeśli piszesz o Vuko to odpie...l się od chłopaka bo nie ma kim grać, sam szrot w schedzie dostał i się martw, taki fachowiec jesteś? Nie wiesz kto w ostatnich latach najwięcej serca zostawił w Legii?
Na pewno nie ty cieciu, kolejny janusz gównozjad znawca.
Byłeś kiedyś w ogóle na Legii?

odpowiedz
tomiacab - 09.10.2019 / 07:43, *.236.254

@JudoEmoka: miło że się na koniec przedstawiłeś. Gównović nie zasługuje na szacunek, bo niszczy Legie razem z pudlem. Tak nie robi człowiek, który deklaruje swoją miłość do klubu. Za pensje trenera, dołączył do ekipy cwaniaka dojącego Legię. Serca zostawiłem na trybunach dużo więcej niż ta pi..a kopiąca dołku pod poprzednimi trenerami wiedząc, że czeka w kolejce mną objęcie stanowiska. Na Legii czy byłem? Być może na większej ilości wyjazdów, niż ty u siebie.

Ps. Smacznego

odpowiedz
Lesny Dziadek - 08.10.2019 / 20:58, *.play-internet.pl

,,Nie wiem o co ci chodzi, ale mow mi prosto do ucha. Przeciez nic nie zaszkodzi, jesli sobie troche poslucham. Ta dam, ta da da da dam,,....

odpowiedz
dziadek - 08.10.2019 / 20:56, *.play-internet.pl

Fukowicz, powinien zostać pogoniony dyscyplinarnie, już po meczu z Amicą w rundzie finałowej. Wy chcecie, żeby go wspierać ??? :)))) Przez ile czasu jeszcze ? 5-10 lat ? Kibice będą was wspierać, oczywiście. Nawet i przez najbliższe 15 lat. Tyle, że, wirtualnie, przed telewizorem. Chociaż, nawet na to, nie zasługujecie.

PUSTY STADION.

odpowiedz
Michal.iv2 - 08.10.2019 / 20:50, *.sky.com

Dzialanie Mioduskiego wyglada jak plan w Lechu Poznań. Klub musi sie krecic w okolicy podium ale bron Boze wyzej, bo jeszcze pilkarze by zazadali podwyzek.
Tanio kupic drogo sprzedac jakotaki towar.
Jestesmy jak zapomniany bazar przy super centrach handlowych zachodu.

odpowiedz
eth - 08.10.2019 / 20:29, *.tpnet.pl

Wspieram Pana Vukovicia, aby użył wszelkich swoich mocy, aby przekonał Pana Mioduskiego, żeby ten drugi dał już sobie spokój z Legią - przynajmniej w roli prezesa.

Wspieram również Pana Vukovicia, aby złożył dymisję na ręce Pana Mioduskiego i objął w Legii stanowisko na którym lepiej mógłby wykorzystać swoje umiejętności - np. jako asystent i łącznik na linii drużyna - trener, drużyna - (nowy) prezes, oraz wsparcie sztabu trenerskiego - gdyż ze szczerym szacunkiem dla Pana Vukovicia, biorąc pod uwagę jego długą pracę na chwałę Legii, nie widzę szans rozwoju obecnej drużyny pod jego wodzą. Jednocześnie, zważając na powyższe, traktuję Pana Vukovicia jako "swojaka" i nie chciałbym, żeby jego dotychczasowa praca w Legii została przekreślona wejściem na minę, w rezultacie objęcia stanowiska trenera, zapewne w ramach tzw. długofalowej strategii Miłościwie Panującego Nam.

Chciałbym również zaznaczyć, iż z dwóch powyżej wspominanych kwestii, stanowczo ważniejszą i bardziej palącą jest ta pierwsza.

Na koniec wspieram wszystkie osoby pracujące w klubie, aby, w przypadku przyjścia nowego trenera wybiły mu z głowy wystawianie (choćby w rezerwach) niejakiego Pana Novikovasa (również znanego jako The Wood).

Z wyrazami szacunku
eth

odpowiedz
JudoEmoka - 09.10.2019 / 01:53, *.vectranet.pl

@eth: Amen

odpowiedz
L4 - 08.10.2019 / 20:22, *.plus.pl

SZKODA ZE MAGIERY NOKT NIE ZECHCIAŁ WESPRZEĆ SWEGO CZASU. #VUKOOUT!!!!!!! i Novikowasa out.

odpowiedz
Hiszpan - 08.10.2019 / 20:06, *.play-internet.pl

Dlaczego mamy kogoś wspierać jak ten ktoś jest nieudacznikiem . Ma w dupie kibiców i jest przekonany o swojej wielkości. Vukovic Kucharski Mioduski grabarze Legii. Tylko bojkot uwolni nas od tych delikwentow.

odpowiedz
tomiacab - 08.10.2019 / 21:21, *.virginm.net

@Hiszpan: o nie, nie. Nie mylmy pudla z nieudacznikiem. To jest cwana pijawka, która moze udawać nieudacznika i taki wizerunek nawet mu odpowiada, bo nieudacznika nikt nie posądzi o celowe działanie na szkodę klubu. To nie nieudacznik, którego jak piszesz nie należy wspierać, to pasożyt , który nie chce rozwoju klubu, bo zanim by zarobił, musiałby najpierw sięgnąć do kieszeni. Dlaczego mielibyśmy wspierać taką wesz? Nieudacznika, to można wspierać jak ma dobre chęci, to zasługuje na pomoc. Bardzo bym chciał aby przestać mówić o nim nieudacznik, to jest droga do przebudzenia trybun. Trzeba nazywać rzeczy po imieniu. To jest chytry i chciwy cwaniak.

odpowiedz
Hiszpan - 08.10.2019 / 22:37, *.play-internet.pl

@tomiacab: Masz rację. Gdyby żyleta miała Legię w sercu przypomniała by Mioduskiemu Kucharskiemu i Vukovicovi jakie jest ich prawdziwe imię. Ale żylety już nie ma.

odpowiedz
Jaro - 08.10.2019 / 19:57, *.tpnet.pl

Żyleta powinna wywiesić dużą oprawę z następującej treści: " Mioduski Ty dziadu, won z Legii " !

odpowiedz
Mamamija - 08.10.2019 / 21:14, *.virginm.net

@Jaro: zgadzam się w 100%, ale NS woli przekaz w stylu "czy leci z nami pilot", żeby za bardzo przypadkiem nie zdenerwować pana prezesa, a przed motłochem przypozować oburzenie.

odpowiedz
Edek - 08.10.2019 / 19:46, *.play-internet.pl

Pusty stadion

odpowiedz
dario - 08.10.2019 / 23:24, *.mm.pl

@Edek: popieram

odpowiedz
Zły krasnolud - 09.10.2019 / 07:34, *.236.254

@dario: Ja też. Moja noga tam nie ostatnie dopóki nie zobaczę, że pudel się stara osiągnąć jakiś wynik sportowy.

odpowiedz
Mioduch patataj! - 08.10.2019 / 19:41, *.centertel.pl

Masz rację musimy wesprzeć dlatego moja noga nie postanie więcej na Ł3 póki ten szkodnik będzie trenerem Legii, a kodziarz się nie ogarnie obaj to grabarze Legii i darmozjady. Chodziłem na każdy mecz ale nie bedziecie mi pluć w twarz i mam nadzieję że reszta się obudzi i żyleta zareaguje wkoncu jak należy. Iti pogonilismy to i was szkodniki prędzej czy później tu nie będzie.

odpowiedz
Pio - 08.10.2019 / 21:18, *.chello.pl

@Mioduch patataj!: ja też

odpowiedz
Legia FC Skierniewice - 08.10.2019 / 19:40, *.tpnet.pl

Ten Radosław Kucharski to taka sama porażka jak te serbski dresiarz Dupkovic !
Jeżeli pudel nie odsprzeda Legii komuś kto chce coś zrobić dla klubu, a nie tylko myśleć o łatwym hajsie, to Legię może czekać los Widzewa !
Pudel to zwykły dorobkiewicz jakich nie brakowało w latach 90-tych ubiegłego stulecia.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 08.10.2019 / 19:39, *.inetia.pl

Tu gołym okiem widać, że Vuković nie ma pomysłu na Legię. Co z tego, że piłkarze i zarząd w niego wierzą, skoro on nie ma nic do zaoferowania. Drużyna robiła progres do meczów z Rangersami, a teraz trudno powiedzieć nad czym właściwie w tym klubie się pracuje, bo zespół nie ma żadnego stylu czy powtarzalności. I kilka ewentualnych udanych wyników tego nie zmieni. Vukovicia należy się pozbyć natychmiast po tym, jak w klubie pojawi się sensowy koncept na jego następcę. A, że taki się nie pojawi przez najbliższe 5-10 lat to naprawdę bez znaczenia kto będzie prowadził ten zespół.

odpowiedz
tomiacab - 08.10.2019 / 21:07, *.virginm.net

@Mateusz z Gór: to nie był progres, to była premia za awans.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 08.10.2019 / 21:15, *.inetia.pl

@tomiacab:

Ambicja czy to podparta finansowo czy sportowo nie ma zasadniczego wpływu na funkcjonowanie zespołu jako kolektywu, dlatego nie zgodzę się. Niezależnie od tego, czy piłkarzom wtedy bardziej się chciało, czy nie, byli znacznie lepiej zorganizowani taktycznie niż ma to miejsce obecnie i z każdym meczem było lepiej.

odpowiedz
tomiacab - 08.10.2019 / 21:25, *.virginm.net

@Mateusz z Gór: Rozumiem co masz na myśli. Ja jednak po ostatnim gwizdku z piastem natychmiast zadałem sobie pytanie: "jak mogliśmy nie przejść tak słabych rangersów". Nam się wydaje, ze jak przeciwnik utytuowany, to silny. Prawda jest taka, ze rangersi meczyli się z ogórami z Legii, bo sami też są ogórami. To jest akurat moje zdanie.

odpowiedz
tomiacab - 08.10.2019 / 21:26, *.virginm.net

@Mateusz z Gór: nasi włożyli w ten mecz trochę wiecej walki, a my pomyliliśmy to z progresem. Jedyne co wtedy progresowało, to waleczność i to nas urzekło.

odpowiedz
tomiacab - 08.10.2019 / 21:38, *.virginm.net

...urzekło, bo tak nie wiele od nich wymagamy... żeby zapier..lali. Miał ich tego nauczyć ten dresiarz co na ryju ma wypisaną ćwierćinteligencję. Wydawało się, ze już dobrze zna język, ale pomylił zap...dalanie,ze sp...doleniem.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 08.10.2019 / 21:38, *.inetia.pl

@tomiacab:

Legii zawsze łatwiej grało się z kontry, ale we wcześniejszych meczach potrafiła rywali dominować i odbierać piłkę szybciej, teraz tego nie ma. To nie tylko ambicja, ale również organizacja gry.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 08.10.2019 / 21:43, *.inetia.pl

@tomiacab:

No tak, Rangersi to rzeczywiście zespół analogiczny do Legii - taki co myśli, że w hierarchii stoi wyżej niż rzeczywiście się znajduje.

Ale jest to tez drużyna z charakterem, która wygrzebała się odmętów. My się zaraz mierzymy z innym zespołem, co się właśnie próbuje wygrzebać. Efekt może być podobny, z tym że tym razem będzie kompromitujący.

odpowiedz