fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Zbiórka na legijny ambulans: Brakuje 37 tysięcy do celu!

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Grupa Dobrzy Ludzie kontynuuje zbiórkę pieniędzy na legijny ambulans dla warszawskiego szpitala dziecięcego przy ulicy Mikołaja Kopernika. Kibice Legii zebrali do tej pory 42 789 złotych. Do celu brakuje niespełna 37 tysięcy złotych. Aby ułatwić system wpłat, założona została zrzutka w serwisie zrzutka.pl - gorąco zachęcamy do wpłat na ten szczytny cel.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Vukovic - 16.10.2019 / 17:03, *.play-internet.pl

Chętnie może Pudel dołóż yyyy?

odpowiedz
Aa - 14.10.2019 / 01:56, *.plus.pl

@Kris: Legijne grupy mają swoje wydatki i niejednokrotnie równie szczytne cele, na które wydają swoje środki. To, że jest to mniej medialne (a w zasadzie w ogóle) nie zmienia faktu, że w różnych kierunkach idzie pomoc, karetka to tylko jedna z wielu akcji

odpowiedz
Kris - 12.10.2019 / 13:18, *.com.pl

Może Legijne grupy by się tak zmobilizowały? każda po 500 zł i kończymy tą zbiórkę.

odpowiedz
D - 11.10.2019 / 10:53, *.plus.pl

A słuchajcie ,mam pytanie o inny temat.
Czy teraz są zbierane nakrętki jak dotychczas bo mam parę toreb
Pozdrawiam ( L)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.