Mroslav Radović - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

W sobotę pożegnanie Radovicia

Woytek, źródło: legia.com

Legia Warszawa poinformowała, że przed rozpoczęciem sobotniego meczu Legii z Lechem na stadionie odbędzie się uroczyste pożegnanie Miroslava Radovicia. Serb rozegrał w koszulce z "eLką" na piersi 391 meczów i zdobył w nich 93 bramki.

Latem nie znalazł nowego klubu i prawdopodobnie niebawem zakończy piłkarską karierę.

Przeczytaj nasze pożegnanie przypominające całą historię Serba w Legii


REKLAMASklep Imperium
REKLAMA

Komentarze (60)

+dodaj komentarz
Elquatro - 18.10.2019 / 18:18, *.chello.pl

polowa komentujacych to totalne zj... bez wlasnego zycia

odpowiedz
grzesiek - 18.10.2019 / 19:42, *.centertel.pl

@Elquatro: Potwierdzam.

odpowiedz
E - 18.10.2019 / 14:59, *.23.226

moze Baltyk sie jednak zdecyduje?

odpowiedz
antek - 18.10.2019 / 10:53, *.chello.pl

Pożegnanie Pinokia

odpowiedz
Odą - 18.10.2019 / 10:37, *.play-internet.pl

Sprzedawczyk nie miał już przypadkiem jakiegoś pożegnania? Zresztą, najważniejszy jest dla niego tamten chiński klub, może oni powinni mu coś zorganizować.

odpowiedz
asd - 18.10.2019 / 10:31, *.orange.pl

jedyne co może kibica popchnąć w stronę sobotniego meczu to jedynie pożegnanie Rado , cała reszta to obecnie bagno .... Jedynie zwycięstwo nieco uspokoi zapewne kibiców każdy inny wynik to porażka .

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 18.10.2019 / 03:04, *.centertel.pl

Judasz,judasz,judasz

odpowiedz
News⚽️Legia - 18.10.2019 / 01:26, *.155.232

Jak Radović! Chce być żegnamy jako Król Historii Legii to niech zdziera gardło na Żylecie prowadzàc doping choć jedná połowe,..... a nie wyjdzie na płyte I na słucha sie ....'

odpowiedz
kubaKKS - 17.10.2019 / 22:50, *.icpnet.pl

Legenda Legii bez dwóch zdań! szacunek Rado za charakter od kibola KKS Lech

odpowiedz
Elquatro - 17.10.2019 / 15:04, *.chello.pl

Mirooo Radović i już 1 - 0 jeeest!!!

odpowiedz
grzesiek - 17.10.2019 / 14:44, *.centertel.pl

Jak tak patrzę na tą wiadomość na naszej ulubionej stronie internetowej, no to odczuwam smutek. Takie info powinno być wzięte w ramkę, albo wytłuszczone, żegnamy piłkarza przecież nie byle jakiego. Oprócz Vadisa i Ljuboji zdecydowanie najlepszego. DO tego utytułowanego, który spełnił swoje marzenia i zagrał z Legią w LM. Ponadto chyba nie tylko swoje. Od zawsze marzyłem żeby Legia grała w LM. Dzięki Rado występ w LM nie był tylko sentymentalnym występem, ale mogliśmy cieszyć się chociażby z 3:3 z realem. Tak więc jeszcze raz- smutno, że dajecie takie info jak zwykłą informację. Co nie zmienia faktu że jesteście najlepszą redakcją internetową na świecie :)

odpowiedz
#Berek - 17.10.2019 / 14:13, *.chello.pl

Radović na trenera!!!!! Ma to DNA

odpowiedz
Trebor - 17.10.2019 / 12:07, *.centertel.pl

Gość rozegrał u nas masę meczy,strzelił w pytke bramek ,dajac nam niezapomniane chwile,zawsze mial L- ke w sercu.Nie rozumiem skąd tyle nienawiści do niego.Jeden z lepszych graczy Legii w XXI wieku.Wielkie dzięki Rado.

odpowiedz
Kwadratowy - 16.10.2019 / 23:02, *.107.5

Sagan

odpowiedz
Kuchenka - 16.10.2019 / 22:08, *.play-internet.pl

Pożegnanie Vukovicia

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 16.10.2019 / 20:06, *.play-internet.pl

No cóż-miał swoje "5 min",które wzorowo wykorzystał,a potem......jechał na opinii "bardzo dobrego piłkarza",pomimo,że naprawdę dobrych meczów rozegrał tylko kilkanaście.A już po powrocie z Chin,to zazwyczaj padał jak kłoda w polu karnym przeciwnika i z otwartą jałopą domagał się rzutów karnych.Ale ogólnie to jeden z niewielu piłkarzy ostatnimi czasy,którego można zakwalifikować do "galerii niezłych zawdników ostatniej dekady."Mówię oczywiście tylko i wyłacznie o dokonaniach sportowych,bo Jego odejścia tuż przed meczem z Ajaxem,czy postawy w szatni i plotek z tym związanych po prostu nie oceniam.Podsumowując-jako piłkarz na +.

odpowiedz
Luis - 16.10.2019 / 20:27, *.chello.pl

@FOREVER LEGIA:
Co Ty pieprzysz

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 16.10.2019 / 22:03, *.play-internet.pl

@Luis:No to ile tych wspaniałych spotkań rozegrał?.Bo wszystkich w Legii to mu 391 nabiło.

odpowiedz
M3 - 17.10.2019 / 10:50, *.zus.pl

@FOREVER LEGIA:
Chyba poniosło cię trochę. Kilkanaście dobrych meczów !? Przypomnij sobie sezon z Ljuboją, przypomnij mecze w LE, mecze w ekstraklasie, a nawet w LM. Myślę że był wyróżniającą się postacią, a ty oceniasz go przez pryzmat powrotu z Chin. W tym okresie był słabiutki, ale nie zabieraj mu chłopie glorii. Jeden z najlepszych przy Łazienkowskiej 3.

odpowiedz
Mr.Kanister - 17.10.2019 / 20:18, *.play-internet.pl

@M3: Racja. Był nawet moment czy nie zagrał by w Polskiej reprezentacji.

odpowiedz
grzesiek - 16.10.2019 / 18:43, *.centertel.pl

Super, że przed meczem z Lechem. Dziękuję Rado za wszystko.

odpowiedz
Bie(L)any - 16.10.2019 / 15:47, *.lsas.aero

Może być tak, że w sobotę pożegnaMY dwóch serbów jednego przed meczem z pyrami, a drugiego po meczu....
Pinokio tylko zwycięstwo !!!!!

odpowiedz
Vuko = Pinokio - 17.10.2019 / 12:02, *.vectranet.pl

@Bie(L)any: przecież dresiarza nie zwolni !! Będzie trenerzyną dopóki nie powstanie LTC.

odpowiedz
draco - 16.10.2019 / 11:50, *.mm.pl

dać parę dolców i niech wyp....a, płaczek, skrżypyta, miałem okazję poznać typa i chyba tą naszą Legię to miał nie w sercu tylko w d....

odpowiedz
Hiszpan - 16.10.2019 / 06:40, *.t-mobile.pl

Mogliby zrobić jakiś mecz pożegnalny zapraszając byłych graczy. Zobaczyć np. Ljuboje Choto Edsona Rogera bezcenne. Przy tym pazdzierzowym poziomie obecnych grajkow wydarzenie roku.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 15.10.2019 / 19:12, *.amazonaws.com

A kiedy pozegnanie Mioduskiego ?? Szampan w lodowce a tu nic !!

odpowiedz
budowa - 15.10.2019 / 17:09, *.84.106

dawno nie bylo relacji z budowy

odpowiedz
Rafał - 16.10.2019 / 14:17, *.tpnet.pl

@budowa : WIDZIAŁEŚ JUŻ KOPARKI ? NO CO TY , POWAGA? ;)

odpowiedz
Darek - 15.10.2019 / 16:15, *.t-ipconnect.de

Pożegnanie Radovicia to przed meczem.A po meczu gdy nie wygramy a pilkrze oddadza 3 celne strzaly w meczu spadajace liscie.

odpowiedz
... - 15.10.2019 / 17:21, *.vectranet.pl

@Darek : i pożegnanie dresiarza z kieleckim DNA

odpowiedz
Krzysiek z Warszawy - 15.10.2019 / 14:50, *.centertel.pl

Dziękuję Rado!

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 15.10.2019 / 12:57, *.t-mobile.pl

Miodek w ramach oszczędności proponuję pożegnanie Vukovica za jednym zamachem.

odpowiedz
legionista - 15.10.2019 / 07:19, *.centertel.pl

Prawda jest taka że czas gry Rado w Legi to czas jej świetności i to w większości jego zasługa. Brakuje nam teraz takiego pułksrsa

odpowiedz
A - 14.10.2019 / 22:07, *.centertel.pl

A tak naprawde to kibice wolą pozegnac dwóch amatorów Dresovicia i Miodkovicia ktorzy sa tak beznadziejni ze nawet nie warto o tym wspominac

odpowiedz
A - 14.10.2019 / 22:04, *.centertel.pl

AJAX AJAX AJAX AJAX AJAX AJAX

odpowiedz
Pepe - 15.10.2019 / 07:49, *.chello.pl

@A:
Łazienkę sprzątasz? Weź jeszcze domestos ;P

odpowiedz
radowuko - 14.10.2019 / 22:00, *.centertel.pl

Ajax pamiętamy!

odpowiedz
Grzegorz - 15.10.2019 / 10:20, *.com.pl

@radowuko: nie zesraj się tylko.

odpowiedz
Kibolek - 15.10.2019 / 10:47, *.telefonica.de

@radowuko: racja racja. W najważniejszym momencie wybrał chińskie dolary niż LEGIE. Ale i tak go lubię i SZACUNEK MU SIE NALEŻY. w przeciwieństwie do mioduskiego i A. pudlovicia

odpowiedz
Inteligent - 15.10.2019 / 22:19, *.chello.pl

@radowuko: On za kontrakt w Chinach przytulił tyle floty że ma na Ciebie wywalone cojones!

odpowiedz
New⚽️Legia - 14.10.2019 / 20:21, *.200.91

Oprawa powinna być..... Dzièkujemy za wszystko wszystkim ,za wyniki ..I nie wracajcie

odpowiedz
eLeLeL - 14.10.2019 / 19:51, *.chello.pl

Co jeszcze ciekawego Miodek wymyśli aby przyciągnąć nas na stadion gięta za złotówka co piąte piwo za zeta?!? może dla każdego ładnie wyżelowanego zdjęcie z Mięcielem...

odpowiedz
legionista - 15.10.2019 / 13:11, *.centertel.pl

@eLeLeL: Bilety na Lecha są wyprzedane, więc i czym piszesz?

odpowiedz
autor - 15.10.2019 / 14:57, *.vectranet.pl

@legionista: to az tyle sierot placi za bilety i pompuje kase miodka? leje ze smiechu :D

odpowiedz
Gepetto - 14.10.2019 / 19:01, *.chello.pl

Ile razy pinokia będziemy żegnać?
Ps. Złoty obrońca prezesa Kucharskiego Obradovic znów kontuzjowany.
Ile bym dał żeby się dostać do Legii. Nic nie robiąc byłbym milionerem po pół roku max roku ,,pracy" lub ,,gry" w klubie.

odpowiedz
Arek - 14.10.2019 / 19:15, *.tpnet.pl

@Gepetto: czyżby talenciku zabrakło?

odpowiedz
Gepetto - 14.10.2019 / 20:59, *.chello.pl

@Arek: talent tak trochę, pracowitości dużo, niestety kłopoty zdrowotne i koniec czynnego sportu. Trzecia liga była i dwie propozycję z drugiej. Kto wie jak by to się skończyło i czy sodówka by nie odwaliła :)

odpowiedz
Tomek - 14.10.2019 / 18:32, *.t-mobile.pl

Dzięki Rado. Pewnie łezka w sobotę się zakręci mi w oku

odpowiedz
Radomiak - 14.10.2019 / 18:29, *.vectranet.pl

W sobotę? Czyli pusty stadion dla tego człowieka, który spiskował w szatni!

odpowiedz
Raf - 14.10.2019 / 19:23, *.play-internet.pl

@Radomiak: Nie rozumiem dlaczego piszesz o pustym stadionie. Czy możesz rozjaśnić swoją myśl???

odpowiedz
Elquatro - 14.10.2019 / 22:03, *.chello.pl

@Raf: pusty łeb ma

odpowiedz
vuko = pinokio - 15.10.2019 / 01:46, *.t-mobile.pl

@Radomiak: razem z pinokiem zwolnili Czerczesowa i Magierę.

odpowiedz
Wróżbita Maciej - 14.10.2019 / 18:03, *.t-mobile.pl

A po meczu pożegnanie Vukovicia.

odpowiedz
Tomek - 14.10.2019 / 17:37, *.chello.pl

W sobotę to wolałbym pożegnanie vukovicia

odpowiedz
Ding - 14.10.2019 / 17:30, *.play-internet.pl

Wzgardził ofertami Arki, ŁKS-u i Sosnowca?

odpowiedz
Zdzicho - 14.10.2019 / 17:33, *.tpnet.pl

@Ding: wątpie, on zawsze lubił money

odpowiedz
Mamut - 14.10.2019 / 20:23, *.t-mobile.pl

@Zdzicho:znajdź takiego co nie lubi, PS. Dzięki Rado!

odpowiedz
Rak - 14.10.2019 / 21:04, *.168.134

@Mamut: Benny Hill nie lubił i nie przywiązywał wagi do dóbr materialnych.
Rado dzięki i powodzenia. Szacun!

odpowiedz
llih ynneb - 15.10.2019 / 06:34, *.com.pl

@Rak: Benny Hill zmarł jako bardzo bogaty człowiek. Stać go było na to, żeby nie dbać o kasę ;).

odpowiedz
Tors - 15.10.2019 / 11:05, *.25.51

@llih ynneb : benny hill zmarl w samotnosci, z daleka od innych. Czy bogaty? Sam sobie odpowiedz....

odpowiedz