Luis Rocha - fot. Marcin Banaszkiewicz / Legionisci.com
REKLAMA

Rocha nie zagra z Wisłą

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

W spotkaniu z Lechem czwartą żółtą kartkę w tym sezonie zobaczył Luis Rocha, co oznacza, że będzie musiał pauzować jedną kolejkę. Jego absencja przypada na mecz 13. kolejki Ekstraklasy z Wisłą Kraków, który odbędzie się w niedzielę 27 października. Wcześniej Luis Rocha dostał kartki w spotkaniach z Piastem i Jagiellonią (dwukrotnie).

Do składu powróci nastomiast Artur Jędrzejczyk, który pauzował w meczu z Lechem

REKLAMASklep Imperium
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
kjik - 21.10.2019 / 20:21, *.tpnet.pl

I to być może najważniejsze wzmocnienie Legii przed tym meczem.

odpowiedz
Rondel - 21.10.2019 / 07:19, *.170.173

Dokonała wiadomość, kiedy nadejdą czasy ze szrot z zagranicy będzie grał dopiero jak będzie co najmniej 2 razy lepszy od polskich zawodników?

odpowiedz
!(L)! - 21.10.2019 / 05:38, *.tpnet.pl

Majecki
Vesović .... Lewczuk .... Jędrzejczyk ... Obradović
....... Wieteska .... Gwilia .....
Wszołek .... Kante .... Luquinhas
... Niezgoda...
Fantazja jest od tego abybawić sie;)

odpowiedz
Lol - 20.10.2019 / 22:42, *.com.pl

A pomyśleć, że kiedyś nie miałem przekonania do Brzyskiego. Przy Rochy to był wirtuoz! Na marginesie Brzyski w Motorze strzelił 9 goli! Na stare lata z niego napadzior się zrobił

odpowiedz
Sztywniutko Tarcho - 20.10.2019 / 20:13, *.t-mobile.pl

Jego obecność w 1ej 11 tce to zart

odpowiedz
jo - 20.10.2019 / 20:00, *.tpnet.pl

Oddać za darmo Hlouska i zostawić takiego amatora.... Polityka pudla zakłada: ma być tanio, tanio, tanio. A wyniki tego sezonu pokazują jaką drogą idzie autorski pomysł pudla na Legię. Siódme miejsce w lidze, która jest cienka jak dupa węża... W przyszłym sezonie, o ile zajmiemy miejsce dające możliwość gry w pucharach odpadniemy razem z resztą polskich potentatów w lipcu.

odpowiedz
As - 20.10.2019 / 18:56, *.55.119

Rucha jest słaby.

odpowiedz
bronek49 - 20.10.2019 / 18:10, *.chello.pl

Rocha to jest taki słaby że to żadna strata

odpowiedz
Yorick - 20.10.2019 / 17:13, *.ip-51-68-141.eu

Absolutna podstawa to powrót do stoperów Jędrzejczyk Lewczuk. Do tego na prawej Vesovic, na lewej Stolarski (raz grał i było OK) z opcją Karbownik, zwłaszcza jeśli Vesovic nie zdąży - i z powolnym wprowadzaniem Obradovica.
Rocha w tej układance jest zbyteczny, to raz, a dwa miejsce Jędrzejczyka jest na środku obrony.

odpowiedz
Andrzej - 20.10.2019 / 18:06, *.tpnet.pl

@Yorick:
Stolarski na prawej, Karbownik na lewej. Vesović jeśli ma grać, to tylko w pomocy.

odpowiedz
Wolfik - 21.10.2019 / 00:17, *.mm.pl

@Andrzej: Dokładnie.

odpowiedz
Hautausmaa - 20.10.2019 / 16:09, *.mm.pl

Biorąc pod uwagę logikę Ekstraklasy, to dołująca Wisła bez problemu pokona Legię, która akurat złapała oddech.

odpowiedz
Królewskie Stołeczne Miasto Kraków - 22.10.2019 / 11:34, *.net.pl

@Hautausmaa: obyś był prorokiem :)

odpowiedz
Mateusz z Gór - 20.10.2019 / 14:23, *.inetia.pl

Pomimo, że Rocha gra lepiej niż w poprzednim sezonie to jego obecność na boisku jest równie zbyteczna. A nie zapominajmy, że swojej szansy nie otrzymał jeszcze Obradović. Mam nadzieję, że Portugalczyk jest na krótkim kontrakcie, bo Legia go nie potrzebuje, a nikt go nie kupi.

odpowiedz
Pacho - 20.10.2019 / 13:07, *.chello.pl

Dobra zmianę dał Rocha schodząc z boiska.

odpowiedz
COBBI - 20.10.2019 / 11:04, *.com.pl

Najgorszy zawodnik w kadrze Legii. W każdym meczu kartka, bezmyślne faule i brak akcji w ofensywie.
Pozbyłbym się go jak najszybciej.

odpowiedz
mart - 20.10.2019 / 10:15, *.chello.pl

Super wiadomość to akurat wzmocnienie.

odpowiedz
Rdm - 20.10.2019 / 09:29, *.106.202

Bogu dzięki !!!

odpowiedz
Sputnik 44 - 20.10.2019 / 09:17, *.cyfrowypolsat.pl

Alleluja!

odpowiedz
Ziom - 20.10.2019 / 17:41, *.tpnet.pl

@Sputnik 44: Hahahaha :D

odpowiedz