Domagoj Antolić - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Antolić: Chcieliśmy wrócić na właściwą ścieżkę

Kamilo i Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Domagoj Antolić: Byliśmy dziś lepszym zespołem na boisku i zasłużyliśmy na wygraną. Stworzyliśmy sobie kilka okazji i tak naprawdę ta wygrana mogła być bardziej okazała. Przed meczem była większa presja na nas, ale to jest normalne przed takimi zawodami jak z Lechem Poznań. To najważniejsze spotkanie w kraju. W ostatnich potyczkach nie poszło nam najlepiej i tym bardziej chcieliśmy wrócić na właściwą ścieżkę.
Teraz musimy kontynuować to, co dziś zapoczątkowaliśmy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Michu - 21.10.2019 / 08:34, *.226.31

@Zduneq: Ale samych prostopadłych podań było parę ładnych w tym meczu, chyba że oglądaliśmy coś innego :)
Do tego tak jak kolega Zenek pisze - przechwyt po którym Niezgoda i Novi strzelili gola - naprawdę ostatnio Antola złapał wiatr w żagle.

odpowiedz
Zduneq - 20.10.2019 / 22:37, *.play-internet.pl

@Zenek :
sprawadz kto zaliczył asystę przy golu Rosołka.śledzę statystyki Antolicia i cały czas idzie w górę.Zaczyna zaliczać coraz więcej kluczowych podań,pokazują się asysty.Czyżby antolić z dynamo zagrzeb dojeżdża?

odpowiedz
Rychu - 20.10.2019 / 18:57, *.mm.pl

Antola najlepszy świetna gra

odpowiedz
Zenek - 20.10.2019 / 16:52, *.centertel.pl

Chłopie w defensywie grasz dobrze, gdybyś zaczął wreszcie grać też do przodu a nie tylko w bok na alibi to byłoby miło a tak czekamy na powrót Cafu

odpowiedz
Arek - 20.10.2019 / 01:49, *.tpnet.pl

Dobrze dziś grał.

odpowiedz
Zawisza - 19.10.2019 / 22:08, *.chello.pl

Antola to kozak. Świetny mecz.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.