Mateusz Gliński, Mariusz Milewski, Mateusz Łysik
REKLAMA

Trzech legionistów wicemistrzami świata

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Trzech zawodników futsalowej Legii - Mariusz Milewski, Mateusz Łysik i Mateusz Gliński, zostało wczoraj wicemistrzami świata w piłce sześcioosobowej. Polacy, tym samym powtórzyli zeszłoroczny wynik. Wówczas w finale lepsi od Polaków okazali się Niemcy (0-1), tym razem w finale 3-2 zwyciężyli Rosjanie. Na Krecie Polska pokonała Maroko 3-1, zremisowała z Walią 1-1, a następnie zwyciężała kolejno Litwę 6-0, Belgię 6-1, Bułgarię 3-0, Meksyk 7-3 oraz w półfinale Mołdawię 4-1.

Mateusz Gliński strzelił w turnieju cztery bramki - po jednej z Walią, Litwą, Belgią i Meksykiem. Mariusz Milewski zdobył dwa gole - oba w spotkaniu z Belgią.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.