Daniel Rosa podczas pojedynku z Metrem Warszawa - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Rosa: Musimy wyciągnąć wnioski z tej porażki

Hugollek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna


Daniel Rosa: Szczerze powiedziawszy, to nie wiem, co spowodowało naszą porażkę w meczu z Metrem. W pewnym momencie zatrzymaliśmy się, przestaliśmy dobrze zagrywać i nie odrzucaliśmy przeciwników od siatki, przez co mieli oni wszystkie opcje w ataku, a my nie potrafiliśmy się temu przeciwstawić. Spadła nam mocno skuteczność przyjęcia po pierwszym secie, w wyniku czego nie byliśmy już skuteczni w ataku.
Pozostaje nam jedynie wyciągnąć wnioski z tej przegranej i jak najszybciej wyrzucić to spotkanie z głów, bo już za kilka dni czeka nas wyjazdowy mecz w Olsztynie, gdzie nie możemy sobie pozwolić na stratę punktów. Bez wątpienia jednak ten pojedynek nie będzie należał do najprostszych.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.