REKLAMA

Gutkowski 14. w CISM. Brąz z drużynie

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W chińskim Wuhan odbywają się Światowe Igrzyska Wojskowe CISM - w rywalizacji pięcioboistów startowało dwóch zawodników Legii. Łukasz Gutkowski w klasyfikacji indywidualnej sklasyfikowany został na miejscu 14., a Daniel Ławrynowicz na pozycji 33. W klasyfikacji drużynowej, Polacy w składzie Gutkowski, Szymon Staśkiewicz i Sebastian Stasiak, zajęli miejsce trzecie i wywalczyli brązowe medale.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.