Adam Linowski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Linowski: To była porażka

Hugollek, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- To była porażka, to słowo najlepiej podsumowuje rywalizacje z drużyną z Radomia. Byliśmy bardzo nieskuteczni, nie wykonywaliśmy założeń, a nasza gra ofensywna powinna wyglądać zupełnie inaczej. Do naszej gry wkradł się chaos, co wykorzystał nasz rywal – powiedział po meczu Adam Linowski.


- Nie wiem dlaczego w europejskich rozgrywkach idzie nam nieźle, a w lidze jest aż tak słabo. W FIBIE rozegraliśmy dopiero jedno spotkanie, zaraz jedziemy na drugi mecz do którego musimy się dobrze przygotować. Na pewno obejrzymy na spokojnie mecz z Radomiem, więc z pewnością czeka nas długa sesja video.

- Mamy teraz trudny terminarz, ponieważ co chwile gramy mecz. Zaraz wylatujemy na następne spotkanie w FIBIE i musimy się na nim skupić, przez co nie będzie wiele czasu, aby rozmyślać nam rywalizacją z Radomiem. Myślę, że trener szybko powie nam co zrobiliśmy źle, a my postaramy się to poprawić.

- Kolejny dziennikarz pyta mnie czy nie przeszkadza mi to, że gramy na rożnych halach. Nie ma to dla nas znaczenia, jesteśmy profesjonalistami. Nasza hala na Bemowie jest w remoncie, mamy nadzieję jak najszybciej na nią wrócić. Usprawiedliwieniem naszej słabej gry nie może być fakt, że gramy w różnych miejscach. Musimy grać w każdych warunkach na każdej hali.

REKLAMASklep Imperium
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
mały (mr) - 27.10.2019 / 18:06, *.chello.pl

Rzeczywiście dotkliwa porażka, przykro było patrzeć na bezradność legionistów. Z tym profesjonalizmem Panie Adamie to bym nie przesadzał, bo jeśli tak jest (czego na parkiecie niestety nie widać) to powinniście widzieć kiedy was kryją każdy swego a kiedy strefą i jak to rozegrać. A dobry rozgrywający powinien sam organizować grę mając wzgląd na to co dzieje się na parkiecie a nie patrzeć na to co mu pokazuje w każdej zagrywce trener.Jak mawiał znakomity trener Legii z lat 70 -tych Władysław Maleszewski - Koszykówka to gra ludzi myślących niezależnie od epoki i stopnia profesjonalizmu. Pozdrawiam i trzymam kciuki za myślenie na parkiecie a wtedy przyjdą zwycięstwa.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.