fot. Marcin Banaszkiewicz / Legionisci.com
REKLAMA

20. urodziny Majeckiego

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W sobotę swoje 20. urodziny obchodzi Radosław Majecki, który urodził się w 1999 roku w Starachowicach. Bramkarz rozpoczął karierę w juniorach Arki Pawłów, a później przeniósł się do KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski. W sezonie 2014/15 został zawodnikiem Legii, w której zadebiutował w październiku 2018 roku w pucharowym spotkaniu przeciwko Piastowi Gliwice. Do tej pory rozegrał dla "Wojskowych" 40 spotkań. W tym sezonie jest podstawowym golkiperem Legii.

Z okazji urodzin Redakcja LL! życzy Radosławowi samych sukcesów sportowych w życiu prywatnym i sportowym - w tym mistrzostwa Polski oraz Pucharu Polski w przyszłym roku. Sto lat!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Super⚽️Coach - 19.11.2019 / 19:01, *.204.63

Happy!Birthday!and wiècej sie ruszaj,skacz,wychodż,wracaj ,bádź w ruchu cały mecz,nie podpieraj bramki kieruj zespołem,wspieraj kiedy brak kapitana,nie zamulaj ,szybkości ci brak a reszta Super!jeszcze raz!Zdrowia!

odpowiedz
Wolfik - 16.11.2019 / 13:30, *.mm.pl

Wszystkiego naj... i "zerowych" meczów :)

odpowiedz
jackie - 16.11.2019 / 12:02, *.chello.pl

Samych sukcesów, w życiu zawodowym i osobistym. Zdrowia!
Wszystkiego Naj! :)

odpowiedz
Mark - 16.11.2019 / 12:01, *.vectranet.pl

Oby 21 świętował dalego od Legii !

odpowiedz
L - 17.11.2019 / 17:24, *.tpnet.pl

@Mark: weź rozpęd i je... w ścianę.

odpowiedz
Hermun - 18.11.2019 / 17:40, *.omnitec.pl

@L: można rozumiec na dwa sposoby albo mu dobrze życzy i chce super transfery albo nie ceni go i chciałby się go pozbyć, wołomińska ruletka!

odpowiedz
Wsciek(L) y - 16.11.2019 / 09:36, *.mm.pl

Sto lat i nie mów nigdy po porażce, nic się nie stało, tak jak palnąłeś po Pogoni. Grasz w Legii

odpowiedz
Rambo - 16.11.2019 / 08:49, *.centertel.pl

Sto (L)at !!!

odpowiedz
Hautausmaa - 16.11.2019 / 00:29, *.plus.pl

O. To tak jak ja. Tyle, że ja z 1980.

odpowiedz
Leo - 16.11.2019 / 00:24, *.centertel.pl

Sto lat Radek. Życzę Ci bogatej kariery klubowej i nr1 w reprezentacji Polski.

odpowiedz