Roman Janiszewski oraz Krzysztof Marszałek
REKLAMA

Dwa medale na MP Weteranów

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Judocy Legii wywalczyli dwa srebrne medale na XIX mistrzostwach Polski Weteranów, które odbyły się w Krakowie. W swoich kategoriach wagowych, drugie miejsca zajęli Roman Janiszewski oraz Krzysztof Marszałek. W rozgrywanych równolegle Mistrzostwach Polski Amatorów, brązowe medale wywalczyli Karol Pietrzuczak oraz Michał Kwiatkowski.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Ziomek69 - 21.11.2019 / 11:37, *.amazonaws.com

Brawo! Gratulacje!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.